Bim'den aldığımız Yurdum marka ürünün içinden çıkan rezalet

mucok

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2010
554
5
Dün Bim den Yurdum marka bezelye ve garnitür aldık. Daha önce de bu markanın bu ürünlerini sık sık kullanırdım. Dün aldığım bu ürünleri de her zaman ki gibi yemek yapmak için hazırlıyordum ki Yurdum garnitürü açtığımda direk gözüme en üstte duran siyah şey ilgimi çekti biraz daha yaklaştığımda bunu böcek yumurtası olduğunu farkettim kavanozun kapak kısmına da yapışmış bir çok küçük hamam böceği rastladım.. Aldığımız tüm yurdum amrka ürünleri çöpe attım bu garnitürü de bugün bime geri götürüp "sizin kalite güvenceniz bu mu?" diyeceğim..

Eklentiler

• 39C0246F08732D479D8D1C0797266E12.jpg
    39C0246F08732D479D8D1C0797266E12.jpg
    190,4 KB · Görüntüleme: 3.252
sikayet edip dava acarsanız kazanırsınız
ben noter personelıyken bu tarz ıslemlerı cok yaptık
sonuna kadar kazanırsın
sakın gıttıgınde kavanozu ordakı gorevlılere verme canım

sikayet edip dava acarsanız kazanırsınız
ben noter personelıyken bu tarz ıslemlerı cok yaptık
sonuna kadar kazanırsın
sakın gıttıgınde kavanozu ordakı gorevlılere verme canım

Alıp notere mi gidecek, sahiden ıspatlanıyor mu o böceğin o markadan olduğu, hani ard niyetle yapılan şikayetler de olabilir diye diyorum...
Eğer böyleyse, çok iyi... Bilgi için teşekkürler, öğrenmiş olduk.

Dün Bim den Yurdum marka bezelye ve garnitür aldık. Daha önce de bu markanın bu ürünlerini sık sık kullanırdım. Dün aldığım bu ürünleri de her zaman ki gibi yemek yapmak için hazırlıyordum ki Yurdum garnitürü açtığımda direk gözüme en üstte duran siyah şey ilgimi çekti biraz daha yaklaştığımda bunu böcek yumurtası olduğunu farkettim kavanozun kapak kısmına da yapışmış bir çok küçük hamam böceği rastladım.. Aldığımız tüm yurdum amrka ürünleri çöpe attım bu garnitürü de bugün bime geri götürüp "sizin kalite güvenceniz bu mu?" diyeceğim..

Konu geçen yıla aitmiş. Konu sahibi bizi bilgilendirir misiniz. Sonuç ne oldu.

Alıp notere mi gidecek, sahiden ıspatlanıyor mu o böceğin o markadan olduğu, hani ard niyetle yapılan şikayetler de olabilir diye diyorum...
Eğer böyleyse, çok iyi... Bilgi için teşekkürler, öğrenmiş olduk.
cok bılınen sıyah renkde olan ozcan denızın reklamda oynadıgı gazoz :KK70:
onun ıcınde bocek varmıs getırdıler ıslemı ben yaptım ıcınde bocek var dıye barız yanı
mühürlendı şerh dusuldu
kısı tazmınat davası açtı ve kazandı
her noterın arsıvı deposu olur emanete verılen ve bu tarz ıslemlerın yapıldıgı seylerın bırıktırıldıgı
ordada boyle seylerı cok gordum
oyle seyler vardı kı 20 senelık falan artık ıcındekı urunler degısmıs :)
sonuca ulasırsınız

cok bılınen sıyah renkde olan ozcan denızın reklamda oynadıgı gazoz :KK70:
onun ıcınde bocek varmıs getırdıler ıslemı ben yaptım ıcınde bocek var dıye barız yanı
mühürlendı şerh dusuldu
kısı tazmınat davası açtı ve kazandı
her noterın arsıvı deposu olur emanete verılen ve bu tarz ıslemlerın yapıldıgı seylerın bırıktırıldıgı
ordada boyle seylerı cok gordum
oyle seyler vardı kı 20 senelık falan artık ıcındekı urunler degısmıs :)
sonuca ulasırsınız

Vay be, neler oluyormuş haberimiz yok :)

X