Binnaz abla’da kime baktırmamı önerirsiniz ?

Sweetyorum

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
14
10
kızlar daha önceden binnazabla’da baktırdığım kişiler hakkında görüşlerimi bildirmek istiyorum. Sizlerinde önerilerinizi duymak isterim :)
Selin İmer: İçinde bulunduğunuz durumu çok güzel analiz ediyor, ama gelecek açısından dediği hiç bişey çıkmadı.
Natali Derinsu: Tamamen pozitif yorumlarda bulundu. Puanı nasıl bu kadar yüksek onuda anlamıyorum. Hiç bir dediğini yaşamadım. Tamamen pembe tablo çiziyor.
Alev Tansel: Durum analizleri çok iyi, geleceğe yönelik tespitlerinide gerçekçi buldum. Baktırılabilir.
Gülende Boran: Nokta atışı falan yok. Falda çıkan semboller yorumluyor. Beğenmedim.
Umut Işık: Aman aman uzak durun verdiğ tarihler falan çıkmıyor.
Ecem Özgür: Durum analizi, nokta atışları var. Geleceğe yönelikte güzel yorumlarda bulundu. Pembe tablo çizmiyor. Kahve falı yorumlamasına rağmen tarot kartıylada destekliyor. Baya emek veriyor, uzun uzun yorumluyor. Ben beğendim.
Ada Balcı: Durum analizi iyi, gelecek açısından tutmadı ama idare eder.
Karaca Duran: İçinde bulunduğun durumu güzel analiz ediyor. Geleceğe yönelik abartı yorumlarda bulunmuyor. Ben beğendim, baktırılabilir.
Kemal Devrim: Durum analizi çok iyi ama maalesef gelecek kısmı tutmadı.
Hülya Demir: Durum analizi çok iyi gelecek hakkında yorum yaparken çok genelleme yapıyor. Fakat çok tatlı bir bayan. Yorumlama tarzı çok iyi, nokta atışları var. Ben beğendim.
Yağız Er: Aslında güzel yorumlarda bulundu. Nokta atışlarıda vardı. Fakat çok tekrar yapıyor ve bazen ne dediğini anlayamıyorsunuz. Devrik cümleler kurabiliyor ama yinede denenebilir.
Naz Kobal: Kopyala yapıştır emeksiz bir fal istiyorsanız en doğru adres :) Sakın baktırmayın. Hiç beğenmedim ve önermiyorum.

Kızlar binnaz ablaya fal baktırmayın. Falladdin onun oğlu ve bilgilerinize erişim yapıp size bakım yapıyor bilginiz olsun.

X