Güneş Kremleri Bioderma 50 Factr Kullanan Var m?

Güneş kremleri, bronzlaşma

MiStiK

Yeditepeli Şehrin Kadını.
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
774
1
36
Arkadaşlar cilt bakımı hocam iyi bir güneş koruyucu ve bitkisel diye önermişti ancak aranızda kullanan varsa fikirlerinizi almak istiyorum.Sebamed'den memnun kalmadım Vichy filan yerine doğal bir ürün kullanmak istiyorum kullanıyorsanız lütfen önerileriniiz paylaşın...

Ben kullandım ama o kadar da iyi değil ve bir süre sonra cildi hızla yaşlandırıyor bilgin olsun.Dikkatle takip edildiğinde çok net görülüyor.Çok tavsiye edemeyeceğim malesef.

dermatolog tanıdıklarım hep bioderma fluide önerdi bende kullanıorm çok memnunum

dermatolojı dokdorum bioderma verdi banaçok güzel bı krem kapatıcılı yuzumdekı sivilce izlerimde kayboluyo onu sürünce

Ben kullandım ama o kadar da iyi değil ve bir süre sonra cildi hızla yaşlandırıyor bilgin olsun.Dikkatle takip edildiğinde çok net görülüyor.Çok tavsiye edemeyeceğim malesef.

:O Ne sıklıkla kullanıyordunuz? emin misiniz bundan kaynaklandığına?

Ben avene 50 faktör kullanıyorum, fakat çok ağır geliyor cildime memnun değilim. Bioderma nasıl acaba?

kızlar, bioderma dermokozmetik bir ürün.. bende tesdüfen burdaki yorumlara bakarak aldım.. ama inanılmaz memnunum.. sorunlu bir cildim var benim çok hassas.. cok kuruu.. ben biodermanın ürünleriyle cildii toparlayabildim.. güneş koruyucusuda harika.. neden yağlandırsın anlamadım.. benim eşim bile erkek olmasına ragmen kullanıyor ve parlama dahi yapmıyor. hatta o bile müptelası oldu diyebilirim :KK1: bence beğenmeyen arkadaşlar ciltlerine uygun ürünü seçememişler :KK52::KK52::KK52:

X