Çatlaklar biodermogenesi çatlak tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

dry9293

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2015
27
2
32
arkadaşlar uzun süredir çatlaklarla ilgili araştırmalar yapıyorum. suan franksiyonel lazer tedavisi görüyorum. yaz döneminde biodermogenesi tedavisine başlamayı düşünüyorum. araştırmalarıma göre ciddi anlamda sonuçlar alınıyormuş. bu konu hakkında bilgisi olan veya yaptıran var mı?

Bende cok arrastırdım cogu klınıkle gorustum ve önce sonra fotosu ıstedım işlemi yaptıranlar paylasılmasını ıstemedıklerı için doğal olarak paylaşamıyorlar malesef etkisinden bende emin değilim ama genede deneyecegim

anladım kuzum bende 1 seans franksiyonel lazer yaptırdım ilk seansa göre biraz etki gördüm gibi. ama yaz döneminde biodermogenesiyi de düşünüyorum. umarım yaptıran biri yazar da bizde daha rahat adım atarız

özrllikle üye oldum çünkü ben boşa para vermek istemedim çatlak tedavisi yok hep para alıp kandırıyorlar diye ama para sıkıntısı olmayacaksa biodermogenesi tavsiye ederim daralıyor bronzlaşıyor 10 seansta gözle görünümü azaldı %70 civarı şuanda bende ama yumuşak dokuda daha etkili dert kalça bölgesi için biraz çok seans gerekir diye düşünüyorum

özrllikle üye oldum çünkü ben boşa para vermek istemedim çatlak tedavisi yok hep para alıp kandırıyorlar diye ama para sıkıntısı olmayacaksa biodermogenesi tavsiye ederim daralıyor bronzlaşıyor 10 seansta gözle görünümü azaldı %70 civarı şuanda bende ama yumuşak dokuda daha etkili dert kalça bölgesi için biraz çok seans gerekir diye düşünüyorum
canım nerede yaptırdın ne kadar para ödedin ve sadece bir bölge için mi yapıyorlar. mesela benim iç bacak bölgemde çok az var yan tarafımda daha fazla. onları ayrı ayrı mı değerlendirip parasını alıyorlar? çok soru sordum galiba :)

canım nerede yaptırdın ne kadar para ödedin ve sadece bir bölge için mi yapıyorlar. mesela benim iç bacak bölgemde çok az var yan tarafımda daha fazla. onları ayrı ayrı mı değerlendirip parasını alıyorlar? çok soru sordum galiba :)
Yok çok sormadım bu cihaz 45 dak çalışıyor 5 dk stim deniyor masaj ve ölü deri alıyor gerisi vakumlu cihaz başlıyor senin bölgeni avutmasan vakumlamaya 45 dk bir seans oluyor ve tek bölge çalışılıyor yani bacak içi iki bacak içi gibi popo iki tarafı bir seansta seans ücretini söyleyemem çünkü heryerde değişebiliyor ama ben Eskişehir kristal güzellik merkezinde yaptırdım

Birde bu uygulamayı çok büyük beklentiyle gitme Can'ım yani yok etmiyor daraltıyor bronzlaşıyor ten rengine uyum başlıyor ama çatlak yok olmuyor

sen hangi şehirdesin ocak ayında çok kampanya vardı İst ama birçok yerde gidip görüşebilirsin eski halinden çok iyi görüntüsü ama yok olmadı onu bil param var denerim dersen tamam

Ben bir yıldır araştırıyorum satan firmayla bile görüştüm iyi bir uygulama ama zamanla güneş gördükçe ten rengine yaklaşması gerekiyor şimdilik 10 oldu benim ve solaryuma girince ben bile şaşırdım görüntüsü azalıyor beyaz durmuyor inş ilerde daha iyi durur

Ama 10 seans bana yeterli değil 20 gerekiyor ama çok pahalı geldi bana 10 seans denemek için yaptırdım verdiğin paraya değdi diye düşünüyorum çünkü ben çok takıyordum bronzlaşması olayı beni çok cezbetti dürüst söyleyeyim bide acı ve zararı yok olması masaj yapıyor gibiler inş iyice bronzlaşır gözle görünümü azalır şimdilik durumdan memnunum ama 20 seans yapılıp 6 ay ara verile biliyor istersen 6 ay sonra gene devam edebiliyorsun hatta yüz gençleştirme için bile kullanılıyormuş okadar bilgi edindimki anlatamam

anladım canıım benım tek sorunum beyaz durması zaten. çukur yada çıkıntı gibi birşey yok vücudumda rengi düzelse yeter bana. ben yazın izmirde yaptırcam canım da tek bir bölgeye 2500 dediler bana arayıp görüşmüştüm. en azından 2 bölgeyi yok etsem yine iyi :)

Ama 10 seans bana yeterli değil 20 gerekiyor ama çok pahalı geldi bana 10 seans denemek için yaptırdım verdiğin paraya değdi diye düşünüyorum çünkü ben çok takıyordum bronzlaşması olayı beni çok cezbetti dürüst söyleyeyim bide acı ve zararı yok olması masaj yapıyor gibiler inş iyice bronzlaşır gözle görünümü azalır şimdilik durumdan memnunum ama 20 seans yapılıp 6 ay ara verile biliyor istersen 6 ay sonra gene devam edebiliyorsun hatta yüz gençleştirme için bile kullanılıyormuş okadar bilgi edindimki anlatamam
10 - 20 seans olması çatlağın durumuna göre değişmiyor mu bana 20 seans 2500 dediler canım izmirde

Bide bu kadınlar kulubünde okudum biri 30 seans yaptım arka arkaya yazmış 20 seans sonra devam edilemiyor yalan bilgide yazıyorlar buraya 30 seans yapılan bir uydulama değil 20 seans 6 ay ara bir seans bir bölgeye yeterli 48 saat aralıklarla haftada 3 defa yapılabiliyor ama haftada birkere uygulatmayın en az 2 defa faydası yok 48 saat ara ile ama bide arkasına sadece sıcak duş almayacaksın okadar başka bişeyi yok

X