Bıpolar bozukluk ve yakınları

YUH ya yuh bipolarsın öğrenince bunalıma girdi ne demek yardım etmesi anlayışlı olması gerekirken. sanki alkoliksin bırakabilirsin. bu allahtan gelen bir hastalık . daha da kötü olursun anlayışlı olmaları lazım. anlat ona böyle yaparsa hastalığının kötüleyecegını. Allah islah etsin allahından bulsun
Cok emek verdi zamaninda bana drlara götürdü her sikintimi cekti ama onunda belli bi saatten sonra psikolojisi bozuldu psik.başladi o da 7 aylik bebegimiz var Allah a şükür saglam dogdu.

Cok emek verdi zamaninda bana drlara götürdü her sikintimi cekti ama onunda belli bi saatten sonra psikolojisi bozuldu psik.başladi o da 7 aylik bebegimiz var Allah a şükür saglam dogdu.
Lütfen böyle kötü düşünceler düşünmeyin sizin caninizdan onemli başka bir insanın size davranışları. Ne güzel ki bir bebeğiniz olmuş, evet sizin için zor bir süreç belli ki. Dilerim her şey düzelir siz de bir a once bebeğinizle güzel bir hayata adım atmanın temellerini düşünün bence. Ezdirmeyin kendinizi dövmek etmek ne demek? Biriciksiniz siz.

Lütfen böyle kötü düşünceler düşünmeyin sizin caninizdan onemli başka bir insanın size davranışları. Ne güzel ki bir bebeğiniz olmuş, evet sizin için zor bir süreç belli ki. Dilerim her şey düzelir siz de bir a once bebeğinizle güzel bir hayata adım atmanın temellerini düşünün bence. Ezdirmeyin kendinizi dövmek etmek ne demek? Biriciksiniz siz.
Cok tsk ederim 3 gündür eşim cok iyi davraniyor inş herşey güzel olur tek temennim bu

Belirtileri neler yazar mısınız
Kış aylarinda hayattan zevk almama moral bozuk olur depresyon zamaninda girersem depresyona yaşayamayacak hale gelirim bikac kez intihar etme istegi geldi doktora götürdüler mudahale edildi derealizasyon yaşadim psikoza girdim.bahar ayında maniye girerim hayat cennete girmiş gibi gelir mutluluk zevk her yer ama oyle böyle bi zevk degil muhteşem.müzik açar oynarım konusmam degişir kafama benle alakası olmayan düşünceler gelir cinsel istek tavan yapar duramazsın yerinde aşiri konuşmaya başlarsın konuşma şeklin degişir öfke patlaması yaşarsin ailene bagırıp cagirirsin intihar düşunceleri gelir beynine hadi intihar et diye ...eee bunları yaşayan eşinin de psikolojisi bozulur bide onu kafaya takar üzülürsün

X