Bir akıl verin lütfen araftayım ...

Childgirlss

Sadece oğlunun vazgeçilmezi
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
689
Merhaba sevgili kk hanımları;

Biraz detaylı ve uzun olabilir Türkçe de yapacağım hatalara takılmayın olur mı zira bana kıymetli fikirleriniz lazım zira evdeki kazulet tarafından yeterince eleştiri alıyorum.

8 senelik evliyim nişan vs derken 10 yıldır bu adamla beraberim. 17 de tanıdım 27 yaşındayım şimdi o ise 42 sine basacak.

Evlendik sevdim neden ve neresini sevdim bilmiyorum ama sanırım bana olan sahip çıkışlarını idi o zamanlar.

Annesi ölmüş hastalıklardan babası kardeşi ile beraber benden önce 13 sene beraber yaşamışlar. Ben evlenirken kayınpederim üst kattaki dairelerine geçelim biz dedi eşim ise hayır beraber yaşayacağız dedi kabul ettim vicdan yaptım iki erkek ne zarar gelebilir dedim.kabul ettim çocukluk işte. Derken gerdek gecemi malesef evde geçirdim eşim götürmedi balayına ben de düğüne hiç para veremediğim için sustum ne diyebilirdim ki . Gerdek gecesinin sabahı 12 de kayınpederim kaldığı yerden rahatsız olmuş geldi vs vs. Çok fazla ayrıntı var ama girmeyeyim.

İlk senemiz her geninin baştacı olması gerektiği gibi değil nereye çektilerse oraya sürülerek geçti. Zayıfla dedi 10 kg fazlamı verdim spor onun çok sevdiği köyü ev arasında gidip geldim gidiyorum köyde yazın k. Peder duruyor orayı toparla millet ağırla iki üç gez , geliyorum İstanbul’daki evde kaybımın bağırdığı evi toparla bir daha köy ev derken ilk sene ne cinsellik ne sevgi ne özel bir gün sürekli kölelikle geçti. Ne alsam bağırıp çağırmalar memleketinde bile en güzel yerlere gezmeye götüremezdi iki dağ tırman gel bir daha vs vs . Bir süre sonra aşırı cimriliğini , şiddete meyilini gördüm. Farklı mezheptiniz benim çevre kabul etmeyince anam babam dışında kimsem yoktu koz da oldu eline iyice ezmek için.

Ardından gelişen beni ufacık şeyde aşağılamalar her şeye muhalefet olmalar benim fazla cahil olduğumu düşünmeler ve bunu herkes içinde yapmalar vs . derken ben hastanelik oldum babamın evine döndüm. Geldi beni almaya karımı almadan gitmem o bana ait nidalarıyla babamla kavga ettiler.

Bir hafta sonra kapıya güller güzel sözler kapı önünde beklemeler karşıma çıkmalar vs kandım telafi edecek sanırım dedim. Barıştım o gece de hamile kaldım bir oğlum oldu ilk sene sonu bunlar bu arada.

Oğlan doğdu her şey bambaşka değişti ben artık tamamen değersiz kıymetsiz biri idim bir gün bana ilgi göstermezken tv de bir kadına ateş gibi demesi üzerine kavga ettik zoruma gitti daha ne yapabilirim kardeşi babası Gül gibi bakıyorum, her şeyi öğrenmişim bir dünya misafiri ağzı açık kalıyor herkesin ağırlarken çaba emek var her şeyimde çalışkandım da allah var vs . O kavgada yastığı verdim eline gönderdim ardından sen bunu kimsin yapacaksın diye şiddet uyguladı vurdu ne ailem ne sülalem. NE memleketim kaldı küfğr etmedik vs derken , kaynım odama daldı sen kimsin kovuyorsun abimi iki kişiye bir kişi herkese tezil olduk tabi el alem 4 saat kavga en sonunda bayıldım ama şuurum yerinde vücut kalkmıyor yerinden. Vur x diyor kardeşine gebersin köpek neyse kimse el atmadı oğlan ağlayınca kalktım. Sabah gelmiş bana cinsellik istiyor baktım. Gittim yan komşuya boşanacam ben diye de mesaj attım gidemedim eve korkudan iki erkek korktum. Derken bir tel geldi çıkıyoruz diye geldi aldılar beni adliyeye gittik giderken de kaynım da var girdik içeri hiç unutmam kim bu dedi görevli kaynım dedim sen eş öbürü de kocan mı ailecek bence bir tatile gidin koca adam töbe hale bak dedi. Buna sinirlenen eşim araca bindiğimizde bir yumruk sallayınca bana ben kendimi attım aşağı karakol önüymüş meğer s. Git o.pu diye bastı gaza gidiyorlar derken oğlum içerde kaldı hemen attım polis önüne oğlumu kaçırıyorlar zira korkutuyordu senin devletin o dağlarda bulamaz oğlumu da beni de diye bir anons durdurdu karakolluk olduk bir daha baba evi tabi, derken kardeşim nöbet geçirip annem bana senin yüzünden deyince birden aradım gel al diye aileme zarar veremeZdim kızdı da annem niye aradın diye ama hakkım yoktu onlara zarar vermeye.

Bir sene sonra artarak devam eden hakaret küfürler dayak şiddet çalışmayan 4 daire kirası yiyerek evde oturan 3 adam bir bebek ve ateş hattında bir ben . En son ne zaman düzelecek bu durum diye isyan ettim sağ sol kroşe yi de yedim hadi bir daha baba evi tabi 1.5 yıl ayrı kaldık. 3 boşanma davası velayeti ben alacam diye tırmandıran bir adam vs . Neymiş ailem nasıl olsa bakamayacak dönecekmişim diye beklemiş. Derken o arada işe girdim annemi çıkarttım oğluma baksın diye. Annem de salardı sokağa ki tehlikeli bir yeri İstanbul’un vs oğlan baktım gittikçe kötüleşiyor. Verdim babasına onun ev şartları daha iyi diye. Arada getiriyor oğlan istemiyor gelmek ben hafta 6 günü bilfiil çalışıyorum vs . Dedim babası evde bakar nasılsa ama oğlanın da o arada psk bozuldu tabii. Ben ölmek üzer gibi hissediyorum kendimi derken ailem de bizde dul fazla bekletilmez diyince ve her şeyim gözlerine batınca baktım eve çıkayım dedim ayrı bizde namus var sülalemize ne deriz Olmaz diye bir de baba evinde dayak yedim . Ben ölümü aldım göze ama oğlan var olmuyor.

Derken biri girmeye başladı hayatıma halka açık yerlerde bir iki ailemin de baskısıyla görüştük ama yok içim almıyor kendime gelemedim ki bir türlü. Yakın bir dostum bacım arkadaşım kredi kartımı istedi bir gün eşimi aramış durumu anlatmış her şeyi planlamış bayramda otel uçak biletler her şey benden habersiz ayarlanmış ve son dk Real ben gelemiyorum den oğluşunla git gel dedi gittim ki ne gör tim eşim karşımda haberim bile Yok oğlumun mutluluğu ama görmelisiniz uzun zaman oldu oğlumu öyle görmeyeli neyse biz bir temasla bir gün sonra barıştık.

Yeniden döndüm ticaret yapacağım diye kaynım bir sürü para batırmış ev gittikçe ölmüş vs derken kredi çek kredi kartı vs bir dünya borç harç sıfırdan bir mükemmel ev kurdum. Girdim işe de hala da çalışıyorum.Aile terapisi dedim gitmeyince yalan attım psk bozuk benim gidelim gittik dr a da anlattım yalvardım derken, kabul etti 12 seans biz aile terapisi aldık çaktırmadan ona.

Toparladı birazcık derken benim bir memleketimle iş yapmış adam dolandırmış derken yine başladı dayak vs . Yine düzeltme arsızlığa vurmalara giriştim, neyse kardeşin taşınmalı demişti dr aradan 17 ay sonra geçen hafta taşındı güya ama ne beyaz eşya ne doğalgaz açılmamış tabii , bana haber verilmeden gece bir kalktım binbir zorlukla aldığım oğlumun yatağında yatıyor . Nefret ederim oğlumun odasını başkasının kullanmasından hele öyle iğrenç bir adamın. Sabah 6 suları geçtiğimiz ctesi. Oldu bu olay dedim ki neden geldi n en haberim yoktu şişme yatak alalım hem misafire hem ona bir kez sustuğum zaman yerleşen bir kardeşin var yüzsüzce zira dedim tutamadım kendimi napayım. Nefret ediyorum kardeşinden zira. Bir anda gözümü açtım tepemde yüzümü ve boğazımı sıkıyor. Neden diyebildim sadece şerefsiz it soyu hepiniz pisliksizniz vs vs saydırıyor hafta 6 günü işteyim 8 sene baktım ailene ben mi oldum şerefsiz diyebildim sadece. Kalktım giyindim ve işe geldim , akşamı da oğlumu alıp anneme geçtim 8 sene sonra dayım kuzenlerim ailem nasıl özlemişim sabaha kadar oturduk mükemmel bir hafta sonu idi .

bu son zamanlara doğru ne arama ne sorma ne gelme ne gitme evli miyim evliyim ama görüntüde gerçekte bir kocam yok. Alışayım diyorum ama ölüyor içimde bir şeyler. Geçen aileme açtım konuyu haftasonu yani, aman yuvanı koru sus ses etme biz de neler çektik bu saatten sonra Olmaz denedik olmadı gördün dediler gelmem eve dedim ev açarım şiddetle bizim namusumuz var dediler ne alaka demeye kalmadan kavgalar başladı haklısınız dedim en sonunda sustum.

Ben nefes almaya değer biri değilim bence ne kadar pislik varsa başımda zira midem bulanıyor kendimden de hayattan da. Ama oğlum var kabir azabı var allah korkusu var. şimdi işteyim onu görmeden eve geçtim uyudum gece geldik oğlumla istanbuldan . 1 saat yol Zaten . Onu görmedikçe huzurluyum ama varlığını hissettiğim an müthiş bir huzursuzluk oluyor bende sizce bu içimde bir şey kalmadığının göstergesi midir? Bana bişeyler deyin nolur ben neredeyim bilmiyorum şu aralar

Of bu ne Allah aşkına ya.
Kızları dayak yiyince namussuzun en önde gideniler ama kızları ayrı eve çıkıp rahat etmek isteyince namuslular öyle mi? Oldu canım, namus kavramı nasıl da değişmiş pes!
Kaç kurtar kendini. Ailene falan da sığınma. Aptal insanlar, çok sinirlendim çok.
Hele o gerizekalı arkadaşının yaptığına nasıl sinirlendim anlatamam. !

Çok uzundu. Sonuna geldiğimde başını unuttum. Neyse, anladığım kadarıyla çalışıyorsunuz. Neden kendi ayaklarınızın üstünde durmuyorsunuz anlamadım. Yada yazınızda bir yer mi kaçırdım bilemiyorum.
Bu kadar şiddete hiç bir bünye dayanmaz. Siz bu adamla hala aynı evde nasıl yaşıyorsunuz bunu da hiç anlamadım.

Kac kere ayrilip baristiniz toplamda sayamadim ama sacma bir iliskiniz var.
Baris dayak ye ayril baris surekli bu dongu ayril diyemiyorum.
Yani Doğrusu şiddet meyilli tamam dr a da gittik ama bu ilgisizlik beni sen kendini önemli sanma deyişleri vs bir sevgi YÖK sanırım benimki de tükeniyor iyice ümidim de

Çok uzundu. Sonuna geldiğimde başını unuttum. Neyse, anladığım kadarıyla çalışıyorsunuz. Neden kendi ayaklarınızın üstünde durmuyorsunuz anlamadım. Yada yazınızda bir yer mi kaçırdım bilemiyorum.
Bu kadar şiddete hiç bir bünye dayanmaz. Siz bu adamla hala aynı evde nasıl yaşıyorsunuz bunu da hiç anlamadım.
YaZdım ailemin tepkisini rica etsem bir kez okuyup yorumlar mısınız şimdiden hakkınızı helal ediniz

Of bu ne Allah aşkına ya.
Kızları dayak yiyince namussuzun en önde gideniler ama kızları ayrı eve çıkıp rahat etmek isteyince namuslular öyle mi? Oldu canım, namus kavramı nasıl da değişmiş pes!
Kaç kurtar kendini. Ailene falan da sığınma. Aptal insanlar, çok sinirlendim çok.
Hele o gerizekalı arkadaşının yaptığına nasıl sinirlendim anlatamam. !
O da İyiliğim için seviyorum diye düşünüp yapmış mükemmel biridir esasında gerçekten

Öncelikle aileni Allah'a havale ediyorum. O mahluk(kocan) ve ailen sana yasattiklarinin on katını yasamadan ölemesinler.

Güzel bi plan yapıp kurtulman lazım her iki taraftan da. Devlete sığınabilirsin, şehir degistirirsin. Şu an inan ki senin adına çok çok çok canım yanıyor. Dualarım sen ve senin gibi kadınlarla. Allah yardımcın Olsun, iyi insanlarla karsilastirsin, bundan sonra atacağın her adım mutluluğa olsun.

O da İyiliğim için seviyorum diye düşünüp yapmış mükemmel biridir esasında gerçekten
Nasıl seviyorsunuz diye düşünüyor? Adam vuruyor, ailecek her tür şiddeti yapıyorlar, insanlık yapmıyor böyle bir insanı seveceğinizi nasıl düşünür?
Mükemmel arkadaş uzak tutar kalkıp da bir şizofrenin kollarına atmaz.

Öncelikle aileni Allah'a havale ediyorum. O mahluk(kocan) ve ailen sana yasattiklarinin on katını yasamadan ölemesinler.

Güzel bi plan yapıp kurtulman lazım her iki taraftan da. Devlete sığınabilirsin, şehir degistirirsin. Şu an inan ki senin adına çok çok çok canım yanıyor. Dualarım sen ve senin gibi kadınlarla. Allah yardımcın Olsun, iyi insanlarla karsilastirsin, bundan sonra atacağın her adım mutluluğa olsun.
Ne güzel bir yüreksin sen iyiki sen ve senin gibi insanlar var çok teşekkür ederim ne yapmalıyım bilmiyorum ama bitiyor o kesin

2012 li oğlum 2 sene sonra borcum bittiğinde 8 yaş oluyor
İyi de borç senin değil kocanın ve ailesinin neden sen ödüyorsun? Sebep nedir yani? Bir de çalışıp onların borcunu ödüyorsun doğruyu söyleyin bizimle dalga mı geçiyorsunuz? Aşırı sinirlendim şu an.

Nasıl seviyorsunuz diye düşünüyor? Adam vuruyor, ailecek her tür şiddeti yapıyorlar, insanlık yapmıyor böyle bir insanı seveceğinizi nasıl düşünür?
Mükemmel arkadaş uzak tutar kalkıp da bir şizofrenin kollarına atmaz.
Oldu işte bir kere daha bundan sonrasına bakmak zorundayım bir yardı edin fikirde

İyi de borç senin değil kocanın ve ailesinin neden sen ödüyorsun? Sebep nedir yani? Bir de çalışıp onların borcunu ödüyorsun doğruyu söyleyin bizimle dalga mı geçiyorsunuz? Aşırı sinirlendim şu an.
Sevgili arkadaşım neden dalga geçeyim kredi Benin üstüme allah şahidim yalanım yok

X