Bir akıl verin lütfen araftayım ...

Ailenin dediklerini kafana takma. Ne kadar kararli oldugunu görsünler. Ya arkanda olurlar yada olmazlar. Olmazlarsa kendileri bilirler. Senin kaybedecegin birseyin yok. Ama eger o cani ile evli kalmaya devam edersen hayatini kaybedersin.
Hem daha yasin cok genc. Karsina eminim senin degerini bilecek biri cikacaktir. Yapma bunu kendine. Yazik sana. Bunlari hak ettiginimi düsünüyorsun?
Kim kendine bu muameleleri yakıştırır ki ben hep ödün veren tarafken hem de

Bir aile namus bu sus ses etme çek nasıl diyebilir yaa. Boşanan insanlar namussuz mu? Mutsuz ve şiddet gören birinin evli kalması saçma zaten. Yeni nesil iyi yetiştirilmeli diye düşünüyorum yoksa bu olaylar daha da kötüleşerek devam edecek.
Malesef oğluma öyle bir aile bırakmak istemiyorum

Kocandan şiddet görünce ailenin yanına dönüyosun ya ailenin yanınada gitme diycem ama o da zor be arkadaşım
Allah sabır versin ne diyim

Bu çocuk şiddet içinde büyüyor ilerde nasıl iyi bi birey olacak. Bilinçaltında hep bunlar kalacak. Sende bunu istemezsin tabi kredi çekmen hata olmuş. Borç bitsin diye beklemek te ayrı bi eziyet olsa gerek.
Ah hemde ne eziyet anlatamam allah kimseye yaşatmasın bir insan iyiliğin zulmünü nasıl bu derece çeker aklım almıyor

Ev açacaksan ailene sorma. Kendin çık. Gerekirse şehir değiştir İstanbul'da zorlanırsan. İçimde bişeyler ölmüş müdür sorunun cevabı içinde ölecek bile bişey kalmamış olması lazım bu kadar olayın üzerine.

Bu çocuk şiddet içinde büyüyor ilerde nasıl iyi bi birey olacak. Bilinçaltında hep bunlar kalacak. Sende bunu istemezsin tabi kredi çekmen hata olmuş. Borç bitsin diye beklemek te ayrı bi eziyet olsa gerek.
Oğlum babasına düşkün ona iyi bir davranış sergiliyor ama yanımda sonuçta evde olan o çalışan ise ben güya örnek baba ona göre bilinçli ve örnek doğduğundan bu yana da onun yanında zaten çalışmadığı için kendisi oğlum üzülüyor dün bana sordu babamla yine mi boşanacaksınız nolur küs kalmayın babasına da dedi küs gibi haliniz var baba nolur barışın ciğerim parçalanıyor ama 2 yıl yatakları ayırıp en iyisi borçları kapatayım ardından da oğlum o zamana gelene kadar iyice anlar belki beni oğlumdan da olursam biterim zira ne dersinİz siz allahtan hafta 6 günü çalışıyorum

Ev açacaksan ailene sorma. Kendin çık. Gerekirse şehir değiştir İstanbul'da zorlanırsan. İçimde bişeyler ölmüş müdür sorunun cevabı içinde ölecek bile bişey kalmamış olması lazım bu kadar olayın üzerine.
Haklısın yalnızlık fobim varmış öyle sesi dr belki o korkudan sordum o soruyu da

Ah hemde ne eziyet anlatamam allah kimseye yaşatmasın bir insan iyiliğin zulmünü nasıl bu derece çeker aklım almıyor
İyi niyet her zaman iyilik olarak dönmez karşındaki insan kötü biriyse. Zaten ilk yaşadığın kötü tecrübe değilmiş keşke onlar için daha fazlasını yapmamış olsaydın şimdi kendi evine çıkmış kafanı dinliyor olabilirdin. İnsan okurken bunalıyor seni düşünemiyorum. Allah kolaylık ve sabır versin sana

Oğlum babasına düşkün ona iyi bir davranış sergiliyor ama yanımda sonuçta evde olan o çalışan ise ben güya örnek baba ona göre bilinçli ve örnek doğduğundan bu yana da onun yanında zaten çalışmadığı için kendisi oğlum üzülüyor dün bana sordu babamla yine mi boşanacaksınız nolur küs kalmayın babasına da dedi küs gibi haliniz var baba nolur barışın ciğerim parçalanıyor ama 2 yıl yatakları ayırıp en iyisi borçları kapatayım ardından da oğlum o zamana gelene kadar iyice anlar belki beni oğlumdan da olursam biterim zira ne dersinİz siz allahtan hafta 6 günü çalışıyorum
Evet. Çocuk daha bilincinde değil hiçbirşeyin. Bilinçli olsa baba sen neden çalışmıyorsun annem gibi der. Ama babacı yetişmesi de ilerde seni zorlamaz inşallah

İyi niyet her zaman iyilik olarak dönmez karşındaki insan kötü biriyse. Zaten ilk yaşadığın kötü tecrübe değilmiş keşke onlar için daha fazlasını yapmamış olsaydın şimdi kendi evine çıkmış kafanı dinliyor olabilirdin. İnsan okurken bunalıyor seni düşünemiyorum. Allah kolaylık ve sabır versin sana
Malesef öyle bir durum nefes aldığıma çalışabildiğime şükürler ediyorum doğrusu şu an

Maalesef kendisinden başka kimse bir çare bulamaz. Çünkü olan bütün çareleri tüketmiş.

Haklısınız ama çözüm bulamadım size başvurdum elinizi çekmeyin üzerimden gerçekten nefes alamıyorum ölmemek için de zor çırpınıyorum çareleri ben tüketmedim ki nere gitsem dövülüp dövüldüm savruldum

Borçları kapatıp o evden uzaklaşmaya çalış bi anlamda tehlikedesin o evde can güvenliğin yok.

Ben de öyle düşünüyorum artık borçları bir banka toplu para verse tek ödemeye düşse vade uzasa da hallederim ama o da olmuyor sanırım

Siz 17 yaşında tanıdığınızda 32 yaşındaydı öyle mi? Sapık bu adam.
Aileniz de "ses etme yuvanı koru" diyor???
Düzgün düşünebilen, sağduyulu tek bir insan yok konuda.

X