Bir akıl verin lütfen araftayım ...

O süreçte bi çocuk daha yaparsan kötü olur
Ben birleşmek istemiyorum ki çocuk olsun o benden daha çok dua eder olmasın evlilik temeline oturmadı diye ki olsa ne olacak sanki bakabilecek sabah ben evden çıkıyorum işe oğlum okula o evde yorgan altında bir kadın gibi

Ve bir itiraf daha size geldiğim senesi nolur nolmaz diye çektiğim bir para vardı 16 bin.3 bine oğluma oda takımı yaptım kalanı ise ver çoğaltayım oğluma gelecek yatırım birikerek gider ben işletirim sesi verdim. Nasıl iyi davranıyor o süreçte ama görmelisiniz. Geçenlerde ben araba alacağım dedim o paraya ağzını aramak amaçlı o da bana ne saçma bunca borç içinde kolay mı arabanın bakımı vs hep gider ben o yüzden mi gittim de riske girdim çoğalttım o parayı o zaman ana parayı alırsın kalanını ben alırım deri vermedi Yani sonra ben de ona gerek yok dedim kalsın madem öyle tamam dedim , az evvel istedim bana paramı ver şubat ayında 22 yapmış güya param üstünden kazandığını da al vicdanın el verirse dedim bana cevap bile gelmedi inşallah verir

Yazik gunah degil mi canina? Parani biriktir,zaten calisiyormussun. Baska bir sehre yerlesirsin. Tukureyim ben o ailenin namusuna. Ceker gidersin kimseye haber bile vermeden

Yazik gunah degil mi canina? Parani biriktir,zaten calisiyormussun. Baska bir sehre yerlesirsin. Tukureyim ben o ailenin namusuna. Ceker gidersin kimseye haber bile vermeden
Haklısın ama haberleri olmaması imkansız ortak bir oğlumuz var alıp gitsem çalıştığımda kime emanet ederim hadi çözdüm yerimin bilinmemesi imkansız malum kimsesiz görünen insanlara hele ki dişe dokunur bir dikkat çekiyorsa evladıyla bile tehtid edip başına iş getirmek isteyenle olur gayem iyice düşünerek bu kez planlı ve alt yapılı bir girişimde bulunmak olacak az önce face den bir şey paylaşmışlar kanım dondu zor tutuyorum kendimi o minicik çocuğa ne işkenceler yapıyorlar aman allahım pislik bir üvey anne bana kendi de söylemişti gider evlenirdim boşansaydık nasıl altından kalkayım bu kadar ev yükünün diye ben dış faktörlerden çok korkuyorum bu sebeple alt yapı ile bir şekilde çözüme ulaştırmam lazım bu ayrılma işini

Ben anlamıyorum denenmişi defalarca denemekteki bu ısrarı kusura bakmayın.
Kac kez ayrilip barışmışsınız sayamadım.
Her seferinde değişen hiçbirşey olmamış birde üstüne şiddetin dozu artmış.
Bakın bu adamdan ne köy olur ne kasaba.
Hatasının farkında değil ki düzelsin.
Ne de olsa baba evine gidip dönüyorsunuz eninde sonunda,neden değişsin ki.
Yapmayın bunu kendinize de evladınızada. Onada yazık ha bire ayrılıp barışılan,şiddet olan bir evlilik ona faydalı olmaz ki.

Ben anlamıyorum denenmişi defalarca denemekteki bu ısrarı kusura bakmayın.
Kac kez ayrilip barışmışsınız sayamadım.
Her seferinde değişen hiçbirşey olmamış birde üstüne şiddetin dozu artmış.
Bakın bu adamdan ne köy olur ne kasaba.
Hatasının farkında değil ki düzelsin.
Ne de olsa baba evine gidip dönüyorsunuz eninde sonunda,neden değişsin ki.
Yapmayın bunu kendinize de evladınızada. Onada yazık ha bire ayrılıp barışılan,şiddet olan bir evlilik ona faydalı olmaz ki.
Çok haklısınız işte şimdi daha doğru ve emin adımlarla işe girişmek istiyorum ben de

Destan yazarken lütfen noktalama işaretleri kullanın hiçbişey anlaşılmıyor

sen yaşadığına hayat mı diyorsun be bacım kendine neden reva görüyorsun bunları bence artık bosan ailene de resti çek bir başka şehre yerler çalış oğluna bak. ailen de kocan kadar igrencmis.

sen yaşadığına hayat mı diyorsun be bacım kendine neden reva görüyorsun bunları bence artık bosan ailene de resti çek bir başka şehre yerler çalış oğluna bak. ailen de kocan kadar igrencmis.
İşte tüm bunların riskleri de büyük az önce de bahsettim aileden de çok uzaklaşmak istemiyorum

Kaç defa denemişsiniz artık olmayacağını göremediniz mi tekrar tekrar şans vermişsiniz , 2 yıl sonra boşanacağım diyorsunuz umarım çocuk olmaz bu zaman içinde.

Kaç defa denemişsiniz artık olmayacağını göremediniz mi tekrar tekrar şans vermişsiniz , 2 yıl sonra boşanacağım diyorsunuz umarım çocuk olmaz bu zaman içinde.
Cinsellij olmaZsa o da Olmaz sanırım ki o benden çok istemiyor ikinci bir çocuğu Zaten evlilik yerine oturmadığı için

Neden bir avukata gitmiyorsun? Ya da bir kadin dernegine sormuyorsun. Onlarin hukuk danismanlari var, bosanmanda da yardimci olurlar.

Aile ici siddet hatti 0212 656 96 96
0549 656 96 96
Bu numaralar da yardimci olabilir sana.
Bir de internetten kadin derneklerinin telefonlarini bulup ara. Onlarin hukuk danismanlari olanlari var. Sana yardimci olurlar. Bu adami daha fazla cekme.

Çok teşekkür ederim yönlendirmelerin için gerçekten bunları deneyeceğim korkuyorum da acaba gaza getirip ortada bırakırlar mı oğlum elimden gider mi psikolojisi bozulur mı başıma iş getirilir mi aman allahım nasıl sindirilmişim ben
Oglunu mahkeme sana verir merak etme. Sen bu isleri gizliden gizliye yap esine birsey soylemeden. Caresizligini de anlat bu aradigin yere.

X