Bir alışveriş sitesinden çektiklerim

Dava açsan verdiğin 50 tlyi 500 tl olarak geri alırdın :)
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde koşulsun şartsız ürünlerde kusur olmasa da geri iadesi var. Eğer ki kabul etmiyorlarsa Tüketici haklarına gidersin. Birde seni böyle böyle tehdid ettiklerini söylersin. Vayyy onların haline.
Ben 3 kuruşluk bişiyde olsa hiçbir şeyin peşinin bırakmıyorum. Parasında elbette ki değilim ama bugün bana yapan yarın başkasına yapar. O yüzden hiçbişiy için pes etmeyin. Eşim Senetli bir mağazadan 750 tlye telefon almıştı taksitle. ve Telefon garanti kapsamında arızalandı garantiye gitti ve bir daha dönmedi. Dava açtık 750 Tllik telefona 1500 tl biz aldık 1500 tl avuklat aldı. Haklarınızı bilirseniz karşı taraf sizden korkuyor emin olun.

Yok canim temiz le basliyor :))
Anlmissindir zaten :KK70:
Bu seferki siparisimde kutuya koyup yollamislar :KK70:
Anladım, o can ile başlayan hakkındaki şikayetler gökleri aşar. Üstelik gittigidiyor olsun başka yerler olsun oralarda da sanal dükkanları var. Direkt aklıma o geldi.
Temiz ile başlayan da burnundan kıl aldırmaz. Sokaktaki kedilerle köpekler için alıyorum ben, küçük bir şey rica etmiştim onu bile umursamamışlardı. :63:

Anladım, o can ile başlayan hakkındaki şikayetler gökleri aşar. Üstelik gittigidiyor olsun başka yerler olsun oralarda da sanal dükkanları var. Direkt aklıma o geldi.
Temiz ile başlayan da burnundan kıl aldırmaz. Sokaktaki kedilerle köpekler için alıyorum ben, küçük bir şey rica etmiştim onu bile umursamamışlardı. :63:
Yogun bi zamanlarina denk geldin heralde saolsunlar benle cok ilgilenirler .
Kis stogu yaptim sokaktaki hayvanlara.
:)) tabii buldular benin gibi balli musteriyi :KK70:

Yogun bi zamanlarina denk geldin heralde saolsunlar benle cok ilgilenirler .
Kis stogu yaptim sokaktaki hayvanlara.
:)) tabii buldular benin gibi balli musteriyi :KK70:
Yok valla ondan değildir o. Arkadaşım veteriner, ama para kazanmak şöyle dursun batan bir veteriner. Sokaktaki her hayvanı alır, yaralı ise zaten hiç kaçma şansı yok. Abartısız söylüyorum her ay oradan 480-500 tlyi bulan alışveriş yapıyor(du). 1 defasında bir şey rica etti, hani her ay tutar belli, yaptığım alışveriş belli, bari küçük kilodan hediye etseniz dedi. Nuh bile demediler.

sikayetvar dan sil dediklerinde silmiyorum tüketici heyetine gidiyorum mahkemeye siz de verin ben de vereyim elimde belgem de var beni mağdur ettiğinize dair kanıtım da var. hadi bakalım diyecektiniz
nasıl geri basıyo görecektiniz

Aynen...
Yazip sildiginiz şikayetleri de tekrar yazin derim ayrıca....

Arayan dese ben obamayim ona da inanirsiniz ya.Her avukatim hakimim diyene niye kaniyorsunuz Sabaha kadar Allaha havale et.Duzgun bi is yapmissin onda da tirsitmislar hemen caymissin.Bu kadar korkak olmayin.Karsindakinin senden odu patliyor ama caktirmiyor.Tel i kapattiktan sonra "yutturduk kerize , siliyor sikayetini" diyorlardir.Bi de oyle korkutmuslar ki garibi , sitenin adini bile yazi ile yaziyor.Hem kaziklanmissiniz hem de komik duruma dusuruyorsunuz kendinizi.

Benzer bi olay benim basima geldi 285 tllik alisveris yaptim taksitli ;Dyurtdisindan 15 gun icinde gelecekti 3 ay oldu gelmedi neyse uzatmiyayim ben bunlari yerin dibine soktum buldugum her sitede dolandiricilar bunlar die msj attim bide ayri site actim dolandirici site adi bu die kadinin bana yazdigi butun kufurleri falan yayinladim sonra 1 ayi bulmadi kadin parami iade etti ama ne cektim varyaaa iyy oy ;Dsonuna kadar ugrasss bulabildigin her mecrada rezil et bunlariiii!!!

Arkadaşlar çok mağdur edildim.. Bir bebek sanal mağazadan alışveriş Yaptım.. Yazı ile yazıyorum yoksa aratıp heryerden siliyorlar .. Dört yüz kırk dört e market diye dandik bi site .. Ucuz diye kanmayın berbat ötesi.. Kargo bana ulaştırmadı gidip ürünümü ben aldım firma bizim sorun değil dediler kargo bana eve getirelim Demiş ben kabul etmemişim. Hangi akla sığar bu.. Ürünü aldım neyse ki ulaştım baktım kutu Yırtık içinde çünkü oyuncağı sadece kendi kutusu ile gönderip ikinci poşete bile sarmamışlar..oyuncak Parçalı Parçalar dağılmış ama geri göndermedim lanet olsun 50 lira haram olsun dedim . Şikayet var a yazdım şikayetini kaldır ben avukatım iftira atmaktan dava ederim dedi sahibi olan kadın.. Kaldırdım .. Facebook ta guruplara yazdım artırdı sildirdi gönderimi.. Taktı bana ekmeğiyle oynuyormuşum biz parayı bedava kazanıyoruz tabi..paylaşmak istedim
Arkadaşlar çok mağdur edildim.. Bir bebek sanal mağazadan alışveriş Yaptım.. Yazı ile yazıyorum yoksa aratıp heryerden siliyorlar .. Dört yüz kırk dört e market diye dandik bi site .. Ucuz diye kanmayın berbat ötesi.. Kargo bana ulaştırmadı gidip ürünümü ben aldım firma bizim sorun değil dediler kargo bana eve getirelim Demiş ben kabul etmemişim. Hangi akla sığar bu.. Ürünü aldım neyse ki ulaştım baktım kutu Yırtık içinde çünkü oyuncağı sadece kendi kutusu ile gönderip ikinci poşete bile sarmamışlar..oyuncak Parçalı Parçalar dağılmış ama geri göndermedim lanet olsun 50 lira haram olsun dedim . Şikayet var a yazdım şikayetini kaldır ben avukatım iftira atmaktan dava ederim dedi sahibi olan kadın.. Kaldırdım .. Facebook ta guruplara yazdım artırdı sildirdi gönderimi.. Taktı bana ekmeğiyle oynuyormuşum biz parayı bedava kazanıyoruz tabi..paylaşmak istedim
Benzer bi olay benim basima geldi 285 tllik alisveris yaptim taksitli ;Dyurtdisindan 15 gun icinde gelecekti 3 ay oldu gelmedi neyse uzatmiyayim ben bunlari yerin dibine soktum buldugum her sitede dolandiricilar bunlar die msj attim bide ayri site actim dolandirici site adi bu die kadinin bana yazdigi butun kufurleri falan yayinladim sonra 1 ayi bulmadi kadin parami iade etti ama ne cektim varyaaa iyy oy ;Dsonuna kadar ugrasss bulabildigin her mecrada rezil et bunlariiii!!!bana oyle seyler yaziyoduki nasil acitasyonlar artik kendimden kusku duyar hale gelmistim once tehdit ediyolar bakiyolar olmuyo sonra ACITASYONN

X