Bir Aşk Meselesi

sererbah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
1.980
4.123
merhaba kızlar 4 ay olacak güzel giden bir ilişkim var.. ben hafta sonu yaşananları anlatayım siz bana objektif bir gözle hatamı söyleyin olur mu? çünkü ben bu aşk işlerinin çok acemisiyim.

herşey hoş güzel gidiyordu cuma öğleden sonraya kadar tatlı tatlı haberleştik yazıştık. akşam belki görüşürüz bi bakalım hele bi akşam olsun dedik çünkü kardeşi gelecekti ve onu karşılamaya gidecekti akşam. hak verdim müsait olmaması çok normal güzelce iyi geceler mesajları ile geceyi de kapattık buraya kadar hiç bir sorun yok.

cumartesi sabah günaydınlaştık fakat öğlen olacak ses soluk yok ben de mesaj attım 'bi nasılsın diyeydin iyidi' diye, nasılsın yazmış ama cevabımı merak etmemişki 3 saat sonra baktı ben de sitem ettim kötüyüm yazsam ne değişecekti ki 3 saat sonra gördün zaten diye cevap gelmedi neyse akşamüstü oldu ses yok şebeklik yaptım snaptan bi video cektim komik aa yoksa tüm gün mü aramamış diye..

baktım cevap yok aradım bikaç kere açmadı.. çevrimiçi oldu ama bakmadı yazdıklarıma..

gece ise değersiz hissettirdin benim bu hisse tahammülüm yok yazdım yine cevap yok.

pazar sabah aradım açmadı ben de ben senin oyuncağın değilim yolun açık olsun yazdım yolladım (tabiki pişmanım sinirle yazdım)

aradan yarım saat geçti yazdı.. sen ciddi misin umarım pişman olmazsın diye..

bir de benim açımdan baksan çok merak ettim kötü hissettim falan yazdım ama nafile..

bir açıklama yapma gereği bile hissetmedi dayanamadım pazar gece neden diye sordum sen zaten konuşmadan biletimi kestin sıralamada bir hata yok mu diye yazmış ..

böyle saçma bir sebepten bitsin istemiyorum ben bunaltıyor muyum anlamadım bu arada sevgilim yakın zamanda ufak bi ameliyat geçirecek ve işinden ayrıldı 1,5 aydır evde yaşlar da ben 33 o 34 durum bu kızlar..

bitti mi yani biz ayrıldık mı? noldu ben anlamadım. ben şimdi ne yapayım gelirse benimdir gelmezse hiç benim olmamıştır diye ölü taklidi mi yapsam

GÜNCELLEME

bu arkadaş hiçbir şey yokmuş gibi kandilimi kutlayan bir mesaj atmış ertesi gün de yine alakasız bir konudan yazmaya başladı vicdan yapıp ilgilenceğim bir konu aslında ama bu seferde ben yazmıyorum

Son düzenleme:
Kendi kendinize çalıp oynamışsınız resmen. Açmıyorsa aramayacaktınız. Bu saatten sonra sessiz kalın artık. O dönsün size. Dönerse konuşur anlaşırsınız. Dönmezse de bitirmeye bahane arıyormuş demekki.

bugün doktor kontrolü var bu hafta ya da önümüzdeki hafta ameliyat olabilir. hiç sormayayım mı ?

sessiz kalmak da çok zor off

Bekleseydin iyiydi ama ben de bu durumdalarda çok öfkeleniyorum . Ne oldu yani bu kadar yoğun (!) 3 Saniye tuvalete gider insan yine cevap verir .
Dediğim gibi bekleseydin iyi olurdu ama ben de bekleyemez bende aynısını yapardım . Boşver , daha iyisini bulursun . Yaşına göre fazla ergen davranmış karşıdaki :/

Yanında kardeşi olsa bile mesaja cevap veremeyecek kadar meşgul olamaz diye düşünürüm..
Çok büyük kabalık bu benim gözümde. Bir insan ancak değer vermediğine böyle hanzo gibi davranır.
Sizi umursamıyor. Net..

hayatında birkaç şey üst üste geldi işten çıktı ameliyat olması gerekti falan evde bunaldı.. ee para yok ödemesi gereken ev kredisi var gibi gibi..

ilgi alakası böyle değildi.. yani aramıyorsa vardır bi sebebi sessizce bekleyim mi demem gerekiyordu bilemiyorum..

otuzlu yaşlarda flört nasıl oluyor merak eder oldum.

Niye cevap vermiyor ki?
Eğer hayatında biri varsa ona ilk cevap verirsin WhatsApp a girince ki seni merak etmiş yazmış trip atmış stres yapmış biri var..
Ayıp etmiş ve ben iyi niyetli olmadığını düşündüm acaba kardeşi yerine başka biri mi geldi diye düşündüm şuan başka bi karşı cins.. İyi yapmışsın bence pişman olma.. Ben beni habersiz bırakan bi insanı hayatımda istemem.. Açıklama yapacağı yerde üste çıkmaya çalışmış bi de..

merhaba kızlar 4 ay olacak güzel giden bir ilişkim var.. ben hafta sonu yaşananları anlatayım siz bana objektif bir gözle hatamı söyleyin olur mu? çünkü ben bu aşk işlerinin çok acemisiyim.

herşey hoş güzel gidiyordu cuma öğleden sonraya kadar tatlı tatlı haberleştik yazıştık. akşam belki görüşürüz bi bakalım hele bi akşam olsun dedik çünkü kardeşi gelecekti ve onu karşılamaya gidecekti akşam. hak verdim müsait olmaması çok normal güzelce iyi geceler mesajları ile geceyi de kapattık buraya kadar hiç bir sorun yok.

cumartesi sabah günaydınlaştık fakat öğlen olacak ses soluk yok ben de mesaj attım 'bi nasılsın diyeydin iyidi' diye, nasılsın yazmış ama cevabımı merak etmemişki 3 saat sonra baktı ben de sitem ettim kötüyüm yazsam ne değişecekti ki 3 saat sonra gördün zaten diye cevap gelmedi neyse akşamüstü oldu ses yok şebeklik yaptım snaptan bi video cektim komik aa yoksa tüm gün mü aramamış diye..

baktım cevap yok aradım bikaç kere açmadı.. çevrimiçi oldu ama bakmadı yazdıklarıma..

gece ise değersiz hissettirdin benim bu hisse tahammülüm yok yazdım yine cevap yok.

pazar sabah aradım açmadı ben de ben senin oyuncağın değilim yolun açık olsun yazdım yolladım (tabiki pişmanım sinirle yazdım)

aradan yarım saat geçti yazdı.. sen ciddi misin umarım pişman olmazsın diye..

bir de benim açımdan baksan çok merak ettim kötü hissettim falan yazdım ama nafile..

bir açıklama yapma gereği bile hissetmedi dayanamadım pazar gece neden diye sordum sen zaten konuşmadan biletimi kestin sıralamada bir hata yok mu diye yazmış ..

böyle saçma bir sebepten bitsin istemiyorum ben bunaltıyor muyum anlamadım bu arada sevgilim yakın zamanda ufak bi ameliyat geçirecek ve işinden ayrıldı 1,5 aydır evde yaşlar da ben 33 o 34 durum bu kızlar..

bitti mi yani biz ayrıldık mı? noldu ben anlamadım. ben şimdi ne yapayım gelirse benimdir gelmezse hiç benim olmamıştır diye ölü taklidi mi yapsam
okurken 15 yaşında bi kız yazıyor sanmıştım...gerçekten bu yeni nesil ilişkiler nekadar basitleşmiş, başlamasıda kolay, bitirmeside...anlayış desen hak getire...sürekli bir ilgi arayışı...adamları sık boğaz etmek....hergün yazışmak şartmı ya..insan 2-3 gün görmemeli , yazışmamalı gerekirse....özlemek te lazım arada...no o öyle vıç vıç ilişkiler...
adamlar sürekli, sevgi böceği, ilgi böceği olcak, sizde 3 yaşında çocuklar gibi tripler atıcaksınız....

Bekleseydin iyiydi ama ben de bu durumdalarda çok öfkeleniyorum . Ne oldu yani bu kadar yoğun (!) 3 Saniye tuvalete gider insan yine cevap verir .
Dediğim gibi bekleseydin iyi olurdu ama ben de bekleyemez bende aynısını yapardım . Boşver , daha iyisini bulursun . Yaşına göre fazla ergen davranmış karşıdaki :/

o değersizlik hissine hiç tahammül edemiyorum.. tepkilerime hakim olamadım

bugün doktor kontrolü var bu hafta ya da önümüzdeki hafta ameliyat olabilir. hiç sormayayım mı ?

sessiz kalmak da çok zor off
Hayır bence şimdilik sessiz kalın.Dayanamam diyorsanız telefonu birine verin, akşama kadar vermesin size. Zaten o arayacak gibi geliyor bana. 1 hafta aramazsa bitmiştir zaten. Ameliyattan sonra durumunu merak ederseniz arayıp bi geçmiş olsun der kapatırsınız.

Açmıyorsa sende aramasaydın senı merak ederdi. Biraz taktik yap. çok üstüne gidersen olmaz, hep sen mi yazcaksın bir yaz iki yaz ama daha fazla yazma. Bu ne yazmışsın aramışsın, snap atmışsın, bir de liseli değilsin ki.. Boşver işi vardır de takılmamaya çalış, kendi hobilerinle ilgilen o sırada, niye aramadı niye yazmadı diye aklında hep o olursa sana zarar. Ona hiç bişey olmaz.Şöyle düşün nasıl o sana yazdıgında aradığında o an müsait olmasan bile sonradan dönüş yapıyorsan, o da sana yapmak zorunda. Yapmıyorsa sıkıntı var demektir.

Otuzlu yaşlarının ortasında iki insanın ilişkisi böyle olmamalı. Bu 16-17 ilişkisi.

Bir insanın mesajlara, aramalara dönmemesi doğru değil. Ama diğer insanın da bu kadar üstüste gereksiz mesajlar atması, en sonunda işi ayrılığa vardırması hiç normal değil. Yapmanız gereken size döndüğünde açıklama istemek, aklınıza yatmazsa ayrılmaktı.

Bence artık tepki vermeyin çünkü şu saatten sonra pek dikiş tutabilir gibi görünmüyor bu ilişki.

okurken 15 yaşında bi kız yazıyor sanmıştım...gerçekten bu yeni nesil ilişkiler nekadar basitleşmiş, başlamasıda kolay, bitirmeside...anlayış desen hak getire...sürekli bir ilgi arayışı...adamları sık boğaz etmek....hergün yazışmak şartmı ya..insan 2-3 gün görmemeli , yazışmamalı gerekirse....özlemek te lazım arada...no o öyle vıç vıç ilişkiler...
adamlar sürekli, sevgi böceği, ilgi böceği olcak, sizde 3 yaşında çocuklar gibi tripler atıcaksınız....

hayatımda ilk defa aşık oldum.. karnımda kelebekler ne bileyim çok da sağlıklı düşünebildiğim söylenemez

Siz o kadar yazmışsınız tam anlamıyla hiçbirini ‘sallamamış’.Buna rağmen ısrarla yazmışsınız.Ayan beyan bitirmek için uğraşmış,sonra da suç kendi üstüne kalmasın diye zeytinyağı gibi üste çıkmış.Aklınca hem ayrılma isteğini yerine getirecek hem de ayrılan sizmişsiniz gibi davranacak.Bitip gitsin derim ben hic olumlu bir yan göremedim sevgilinizde

hayatında birkaç şey üst üste geldi işten çıktı ameliyat olması gerekti falan evde bunaldı.. ee para yok ödemesi gereken ev kredisi var gibi gibi..

ilgi alakası böyle değildi.. yani aramıyorsa vardır bi sebebi sessizce bekleyim mi demem gerekiyordu bilemiyorum..

otuzlu yaşlarda flört nasıl oluyor merak eder oldum.

Bunlar 1-2 mesaja cevap vermeme sebebi olamaz bana göre..

Flörtün aşkın pek 20 yaşı 30 yaşı yoktur aslında. Evlilik, aile, arkadaş ilişkileri desen tamam biraz taktik ile daha rahat yürütürsün. Ama o ilk heyecanların pek yaşı yoktur.
Bu adamda size karşı biraz heyecan olsaydı mesajlara atlardı resmen.
Varsa bir derdi yaşının adamı olup söylesin o zaman.
Bence bu saatten sonra siz bir şey yapmayın. Yazmayın.

Adam ayrilmaya bahane ariyor muş.Lutfen ust iste uzun uzun mesajlar atmayin neden, ne oldu, ben degersiz miyim? diye yasiniz 33
Ameliyattan sonra gecmis olsun dersini bu kadar.

siizn konularınız takip ediyorum aşık olmanıza yeni bi yaşam kurmanıza çok sevindim aşık olduğunuz kişi daha önceki konunuzdaki beyfendimi aynı fakülteden mezun olduğunuz

Bu kadar ısrarcı olmanız yanlış ama karşı tarafta çok itici. Bütün mesajları gördüğü halde cevap vermiyor, telefonu açmıyor. Sonra yolun açık olsun deyince birden ortaya çıkıp cevap veriyor adam. Amaç ne?
Yerinizde olsam aramam. Kocaman adamın nazını saçmalıklarını çekecek değilsiniz.

X