Kına Gecesi Bir bakiverin

derdime derman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
1.271
841
Iyi geceler,
Hanimlar kına organizasyonu icin anlaştık. Cok yakınım da aynı yere yaptirdi. Onun bindallisini da beğenmiştim. Tarlatanliydi. Ben sorma gereği duymadim baştan. Ayni yer diye.
Çikarken bir ayak üstü sorayim dedim. Kaftan değil bizdeki gelinlik gibi değil bindallı dedi. o an bakamadik saat geçti ve kiyafetler başka dükkanda.Yarın gidip bakıcaz ama benim içim içimi yedi.
Tarlatanli istiyordum ki kına boyunca onla olcaktim. Sizce demek istediği ne.
Yani tarlatanlı olunca mu kaftan oluyor. Dıgerleri dumduz elbise gibi mi.
Bana bir yardım edin ya

Tarlantanli kaftan mi olur hic : )
Kaftan duz kat kat yelekli cepkenli 1 sey.
Ayrica artik gelinliklerde bile tarlatan yok demode olmayin derim

Senin ilişkinde sorunların YÖK muydu?
Bunu buraya soracağına, yat uyu, yarın git o yere sor!

Vallahi üşenmedim google dan foto ekliyorum anladigim kadariyla sizin istediginiz boyle birsey

Eklentiler

• Screenshot_20171207-002446.png
    Screenshot_20171207-002446.png
    202,1 KB · Görüntüleme: 233
Gelinlik tarlatani ile kaftan tarlatanini ayni mi saniyorsunuz yahu? ayeica tarlatanlar boy boy. Bence tarlatanlu daha guzel oluyor zaten sonra begenmezseniz cikartırsınız. Ben fotograf cekinirken kullanmistim daha cok. Bariz fark ettiriyor.

Sen madde bağımlılığından şüphelendin
Konu açtın
Arada başkasıyla mı tanıştın?
Yoksa aynı kişiyle mi evleneceksin?

Aynen boyle. Bu mu kaftan diye geçiyor lnu anlayamadim ben
Aslinda kaftan sadece üzerine giyilen uzun ceketvari kiyafete deniyor.Kinada giyilen bindallidir bindallininda kaftani olur ya da olmaz ama sizin istediginiz tarlatanli bindalli diye geçiyor.Tarlatanli bindalli istiyorum normal şalvarli yada duz etekli değil deyin

Aslinda kaftan sadece üzerine giyilen uzun ceketvari kiyafete deniyor.Kinada giyilen bindallidir bindallininda kaftani olur ya da olmaz ama sizin istediginiz tarlatanli bindalli diye geçiyor.Tarlatanli bindalli istiyorum normal şalvarli yada duz etekli değil deyin
Gelinlik gibi değil dediğine göre. Düz etekli diye düşünüyorum :KK43:

X