Kına Gecesi Bir bakiverin

Gelinlik gibi değil dediğine göre. Düz etekli diye düşünüyorum :KK43:
Boyle biseydir kesin,bir yakinimda sizinle calisti onun bindallisi tarlatanliydi ben oyle birsey istiyorum deyin

Eklentiler

• Screenshot_20171207-003234.png
    Screenshot_20171207-003234.png
    131,9 KB · Görüntüleme: 50
Yarın gidip göreceksiniz. Kaldı ki düğününüz daha seneye. Boşuna telaş yapıyorsunuz. Umarım istediğiniz gibidir.

Onların verdiği kıyafet tarlantanlı değil normal şalvar yada uzun etek modelleri klasik bindallı..Tarlantanlılar için özel istek yapman gerekiyor fiyat farkı koyuyorlar...

Düğünün olsa da rahatlasak, baştan sona alışverişi tenceresi kaftanı hediyesi.. Pofff

Burayı bazı konu ve şahısların gereksiz işgal ettiğini düşünüyorum. Kk da bu konularla ilgili de forumlar var. Gidip herhangi bi yerden sorularak alınabilecek cevaplar varken yok tencerem şu mu olsun, şu kadar şunlar hediye alındı yok kaftan, binadaki.. Sonraki konu ne olacak acaba??

Burayı bazı konu ve şahısların gereksiz işgal ettiğini düşünüyorum. Kk da bu konularla ilgili de forumlar var. Gidip herhangi bi yerden sorularak alınabilecek cevaplar varken yok tencerem şu mu olsun, şu kadar şunlar hediye alındı yok kaftan, binadaki.. Sonraki konu ne olacak acaba??
Okumayabilirsiniz dahasi yorum yapmaya da bilirsiniz.. polemik yaratamaya çalısmayin.. yardimci olan arkadaşlar da var sağ olsunlar. Sadece kocam aldatti kaynanam laf soktu diye konu açilcak diye bir şey mi var. Tek dert onlar değil

Okumayabilirsiniz dahasi yorum yapmaya da bilirsiniz.. polemik yaratamaya çalısmayin.. yardimci olan arkadaşlar da var sağ olsunlar. Sadece kocam aldatti kaynanam laf soktu diye konu açilcak diye bir şey mi var. Tek dert onlar değil
.

İlk ve son evlenen nazenin de sen değilsin. Derdine derman platformu bence burası değil senin tencere tava bindallı alışveriş vs düğün hikayenin ayrıntıları burada kimseyi ilgilendirmiyor. Gelin düğün evlilik içeriklerine bakın bence.. Allah başka dert vermesin:)

.

İlk ve son evlenen nazenin de sen değilsin. Derdine derman platformu bence burası değil senin tencere tava bindallı alışveriş vs düğün hikayenin ayrıntıları burada kimseyi ilgilendirmiyor. Gelin düğün evlilik içeriklerine bakın bence.. Allah başka dert vermesin:)
yanlış yere açtığım için konum zaten taşınmış. bundan size ne ? ilk ya da sonum da demedim. benim de saçma bulduğum konular oluyor okuyorum çıkıyorum bu kadar basit tavsiye ederim.. evliliğe karşı bir antipatikliğiniz var bence sizin..

X