Bir derdim var acil yardım:(

Evde yapılan testler kesin sonuç verir mi

• Acil cevap

OY: 0 0,0%
  • Kizlarr

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
Ya canım şöyle bir şey var bende adet gunlerimi bayağı belirgin geciririm işte ağrılar göğüste hassasiyet şişkinlik yani tüm adet belirtileri var bende . Ve bugun altıncı gün halen olmadım iki tane test yaptım negatif acaba testi mı erken yaptım bilemedim son iki gün daha bekleyeceğim inşallah adet olmam. Kan testine gelince hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum nedendir bilmem ama böyle beklemek daha cazip geliyor. Haa asıl soruna geleyim canım fazla uzattım adet belirtisi den hariç aşırı kramp giriyor kasiklarima sonra yorgunluk ve uyku hali diğer belirtilerde var ama dediğim gibi adet olmadan öncede yaşıyordum
Ben ilk defa boyle yasadim bu belirtileride bende halen olmadim dun aksam idrar testi yaptim negatif cikti yarini bekliyorum dogrusu bende hc istemiyorum kan testi yapmayi ama boyle nedem gecikti sebebini bilmemek daha kotu

Ben ilk defa boyle yasadim bu belirtileride bende halen olmadim dun aksam idrar testi yaptim negatif cikti yarini bekliyorum dogrusu bende hc istemiyorum kan testi yapmayi ama boyle nedem gecikti sebebini bilmemek daha kotu
Geç döllenme diye bir şey varmış belki öyledir bizimkisi çoğu teste on gün geçmeden belli olmuyormuş bende yarın bu daha yapacağım bakalım

Kızlar benim adetim uç gün gecikti dün evde idrar testi yaptım ama tek çizgiyi gördüm maalesef:KK43: ama gebelik belirtilerin bir çoğu var özellikle kramlar girmesi sizce test için erken mi davrandım ne yapmalıyım hamile olma olasılığım var mı yoksa boşa mı umut ediyorum
Ben adet gecikmesinin 2.gnu kan testi yaptirmistim hamile oldugumu ogrenmistim evdeki testi bilmiyorum ama kanda ckiyo

Aminn.. henüz ona cesaretim yok işte çünkü negatif çıktı beklemekte kötü vallahi fena bi durum :KK43: evde yapılan testler ne kadar doğrudur ya da ben mi erken davrandım bilemedim
Canim evde yapilan testlere fazla guvenme benim gebeligin 3 haftasinda bile iki defa idrar testi yaptim negatif gözüküyordu ama kanda kesin sonuc olirsin gerci benimki 4 haftada dustu de neyse

X