Bir derdim var acil yardım:(

Evde yapılan testler kesin sonuç verir mi

• Acil cevap

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Kizlarr

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Saripapaatya

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
119
40
Kızlar benim adetim uç gün gecikti dün evde idrar testi yaptım ama tek çizgiyi gördüm maalesef:KK43: ama gebelik belirtilerin bir çoğu var özellikle kramlar girmesi sizce test için erken mi davrandım ne yapmalıyım hamile olma olasılığım var mı yoksa boşa mı umut ediyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1241 gün geçti.

aburcuburcu burcu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
2.734
8.437
Kızlar benim adetim uç gün gecikti dün evde idrar testi yaptım ama tek çizgiyi gördüm maalesef:KK43: ama gebelik belirtilerin bir çoğu var özellikle kramlar girmesi sizce test için erken mi davrandım ne yapmalıyım hamile olma olasılığım var mı yoksa boşa mı umut ediyorum
Kan testi yaptırsanız hiç olmazsa bu belirsizlik sona erer. Hakkınızda hayırlısı olsun .

Edit: o ne etiket bolluğu arkadaş :KK70:

Saripapaatya

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
119
40
Aminn.. henüz ona cesaretim yok işte çünkü negatif çıktı beklemekte kötü vallahi fena bi durum :KK43: evde yapılan testler ne kadar doğrudur ya da ben mi erken davrandım bilemedim

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.532
58.114
Bi kac gun daha bekleyip Kan testi yaptırın. Belki gec döllenme olabilir.o yuzden çıkmamıştır.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 415 gün geçti.

MaRaL_

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
22.280
12.551
etiket ne demek
Allah gonlunuze gore vrsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2302 gün geçti.

Esra6504

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
7
5
27
Canım gecikmiş adet tarihinden 10 gun sonra test yap kesin sonuç o zaman belli oluyor ..
Benimde gecikmişti 3 gün, yaptım negatif çıktı 10 gün sonra pozitif çıktı hem en belli olmuyor umutsuzluğa kapılma

Saripapaatya

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
119
40
Canım gecikmiş adet tarihinden 10 gun sonra test yap kesin sonuç o zaman belli oluyor ..
Benimde gecikmişti 3 gün, yaptım negatif çıktı 10 gün sonra pozitif çıktı hem en belli olmuyor umutsuzluğa kapılma
Çok teşekkür ediyorum canım benim umut oldun bana inşallah öyledir beklemek zor

Saripapaatya

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
119
40
Bide senin en belirgin hamilelik belirtileri nelerdi canım Allah analı babalı buyursun hayırlı evler eylesin

Kurk Mantosuz Madonna

mık :)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
15 Ekim 2016
14.823
93.571
Etiketin üç ana maddesi : hamile,test,kızlar :confused:
Okurken bi tuhaf oldum :)
Psikolojik olarak bu belirtileri yaşıyor olabilirsiniz.Biraz daha bekleyip kan testi yaptırın,kesin sonuç :KK66:

Esra6504

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
7
5
27
Bide senin en belirgin hamilelik belirtileri nelerdi canım Allah analı babalı buyursun hayırlı evler eylesin

Amin canım saol biraz geç oldu kusura bakma
Benim kasiklarim çok agriyordu adet sancısı gibi
Baş dönmesi falan yaşamadım
Mide bulantım ilk başlarda az denecek kadarda olsa vardı adetim 10 gün sonra testin pozitif çıktı ki doktorlarda adet gecikmesinden 10 gün sonra yapın diyor net o zaman belli olur..
Şimdi 7 aylık hamileyim

Saripapaatya

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
119
40
Anladım canım cevabın için teşekkürler darısı başıma inş :)