bir erkeğe doğum gününde ne yapılır??

ya özeldir özel olmasına sadece teşekkür de etmez tabi ama ben romantizmini ve duygusallığını uçlarda yaşayan tuhaf bir kadın olduğum için vereceği hiç bir tepki beni kesmiycek, hepsi sanki hafif kalıcakmış gibi geliyor :) biliyorum saçma. mesela böyle bir hediyeyi ben ondan alsam günlerce sarılır uyurum her allahın günü defalarca izlerim falan filan.. şimdi benim bu duygu yoğunluğuyla hazırladığım şey 2 sene sonra yatağın altındaki film cd lerinin arasından çıkarsa çok sinir olurum ben :)

unutma tatlım biz kadınlar çok acaip varlıklarız biz duygusallığı çok fazla yaşarız çok romantiğizdir.. Bence bunları düşünerek yaparsan yani aynı şeyleri beklersen senin istediğin gibi davranmasını beklersen çok incinir kırılırsın.. buyüzden sadece mutlu olmasını istiyorsan özel hissetirmek istiyorsan ve sadece kendi içinden geldiği için karşılık beklemeden yapmak istiyorsan bence takılmadan bunlara yap tabi eğer değeceğine inanıyorsanyerimseniben

once guzel bı hedıye al kazaktı saatı vs neyse
sonra resmınızı kupaya bastır yastıga bastır hedıyeler bunlar olsun
sonra pasta sampanya al
bıde karnınız actır cın yemegı getırt ıkı kutu
kapısını cal eve gır
cın yemegı gelsın hemen
onları yıyın
yerken hedıyesını ver
sonra pastasıyla kutla sampanyasını ac kutlayın sonra dvd tak onu ızleyın
ızlerke n sarılırsınız
derken gun bıter
dışarı cıkar eglenırsınız tamamdır? daaha ne olsun
yemegı pastası hedıyesı ve senle basbasa bı gun

herşey güzelde çin yemeği nie :uhm:

tamam en iyisi 2 porsiyon iskender söliyim ya da şöle bol soğanlı lahmacun evet bak bu daha güzel hmmmm üzerine de pasta ve şarap ne gider ha :))

ay belınay sen pızza ısmarlarsın sevgılın olursa bır gun :)
cın yemegı yeme sen aman. :enbuyukkk:
ıncılerın düşmesın

ne alaka şimdi ben emdeve soru soruyorum sen üstüne alınıyorsun...ayrıca sana yanıtı ben üstte verdim teşekkür ettim gördüğün üzere tatlım

sevgilinizin erkek arkadaşı yok mu eve girme konusundan onlardan yardım alabilirsiniz...
birde tek başına zaten kutlarsınız... üç gün üç gece sürdürürsünüz ne olacak...
şahsen ben doğumgünümü kalabalık kutlamayı severim... çocukluğumdaki gibi... mumlar, pastalar, hediyeler, cıvıl, cıvıl, bayram yeri gibi...
sevgilinizi bilmem tabi de...

yaa simgolos'u kim banladı yaaa.
acık hasret giderseydik, özlemişim..
ama bu seferki nickini beğenmedim,yaratıcılığını kaybetmiş.
losap, zampule, kolonya daha güzeldi delikafadulden

yaa simgolos'u kim banladı yaaa.
acık hasret giderseydik, özlemişim..
ama bu seferki nickini beğenmedim,yaratıcılığını kaybetmiş.
losap, zampule, kolonya daha güzeldi delikafadulden
patiskayı unutma..
simgolosta kötü açık verdin ya... seni tanıyanlar açısından. anladın sen
onu...
birde tekrar yeni bir nick alırsan yazı tarzını değiştir..direkt belli ediyorsun kendini...

X