Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

katılıyorum ama fazla naz asık usandırır canım..
ama kendınden de tavız vermemek gerekır aman ne bılım kelın ılacı olsa kendı basına surerdı :roflol: :çok üzgünüm:

Bu yazdiklarin her erkek icin gecerli degil bence..
Bazi erkekler vardir 10 soylediginden 9 una hayir dersen kendilerini degerli hissetmezler erkek hissetmezler..
Ve tapkileri cok sert olur...
Genelleme yapmamak lazim bence..

herşey o kadar zor başlamıştıki onunla..Sevmem imkansız,beraber olmam imkansız,gelecek düşünmem imkansız..Artık dayanamıyordu..Bende boş değildim,korkuyordum üzülmekten.Hayatımda hiçbir zaman yakışıklı biriyle olmamıştım..Üzülücem biliyordum..Biliyordum birgün gelecek ve bana seni seviyorum diyecek...Çok korkuyordum..Gelmesin,sevmesin naparım..Ailem deli gibi baskı yapıyor,üstelik hayatımda 3 yıldır beraber olduğum sadık ama sevmediğim bir sevgili var..O gün geldi,konuşucaktı anladım SUS dedim sakın konuşma o anda kayboldu..Uzaklara gitmeye karar verdi,gitme dur dedim..Dur dediğim anda başladı..
Ailem istemiyor,baskılar artıyordu.Benimde bir canım vardı,ne problemim varsa anlattım,onunla paylaştım..Çok onuru kırıldı,çok yıkıldı..O yılmadı..Tüm zorluklara rağmen 2 yılı devirdik..Herşey yolunda,ailem susuyor..Peki bizden alıp götürdükleri?
Birbirimize tahammülümüz kalmıyor bazen..Bazen küfürler..Benim ayrılma muhabbettim(kuyruğum sıkıştığında hep aynı şeyi yapıyorum)..Yıprattım..Deli gibi tapardı bana,şimdi öyle değil..2 aydır bunalımdayım ne o geri adım atıyor ne ben..Hep bir tahammülsüzlük..Çünkü yıprandık..Birgün bitecek onu da biliyorum..Belki yarın,belki öbür gün,yada herhangi bir zaman..Bir yandanda umut ediyorum EN KARANLIK AN ŞAFAKTAN AZ ÖNCEDİR..Belki bir gün eskisi gibi..Çok zor..

Sözlümle arkadaştık bir süre arkadaştık normal,bi gün o söyledi aşık olduğunu, ben bir gün düşündüm.Emin olamıyorum sevginden dedim, hayatını benimle geçirmek istediğini söyledi.

Fazla kaçmadım ben , seni seviyorum ama emin değilim tanıyalım birbirimizi dedim.
2 ay sonra yüzükle evlenme teklif etti:)
ne hissediyosak söyledik(arkadaşlarım seni seviyorum deme hemen dedi oysa), taktik uygulamadım, içimden geldiği gibi davrandım.

Bana bu tazr taktikler çok manasız geliyor açıkçası. Kendin olmak, doğal olmak en güzeli..

Ki insanların hepsini aynı kategoriye koyamayız. Tabiki insanda yapı gereği kaçanı kovalama, elde etme dürtüsü var ama bunu bilinçli yapan birinden ben soğurum şahsen.

1 yıllık bir ilişkim var. Benim erkek arkadaşım nefret eder bu tarz olaylardan. Bi tartışma yaşasak üstüne ben anlamsız trip atsam hiç çekmez.

Ben 1 gelsem o 5 gelir. Ben 1 kaçsam o 5 kaçar.

Herkes farklı işte..

evet kızlar tamamen katılıyorum hiçbirzaman peşimizde koşanlara değer vermiyoruzki erkekler seviyor hayır denmesini yada zor kadınları yıllardır hep formüller üretmeyede çalıstığımız bir gerçek..

Valla bu işler öyle taktikle, şunu yapsam şöyle olur,bunu desem şunu mu der diyerek olmaz yorulur insan ya ne öyle... En güzeli kendin olmak,doğal olmak... Genel bi kanı var tabi ki kaçan kovalanır diye ama herkes için geçerli bi durum değil bence...

biraz karşındakinin sabır çizgisini bilip ona göre de hareket edeceksin yoksa herşey tersine döner, yetti be diyeceği noktaya getirmediğin sürece sorun yok zaten tatlicadiarzu

müjde ar biriyle ewlenmiş diyo ki adam ne desem peki diyor ama yıne de benı cok mutlu edebılıyor
ne desem kabul edıyor her dedıgımı yapıyor yıne de cok mutluyum sıkılmıyorum ben de aşığım dıyor,
sımdı ye kdr sürekli peşinden kostugumuz adamları begendık ama boylesı cok dah guzel 3. kocam demiş.
hem de mujde ar yani öyle ne bıleyım capkın görunen hıc kımseyı begenmıyo görunen bı kadın o adamı begenmıs ne dersem yapıo ama mutluyum demıs :) demek oylesıyle de mutlu olunuyor.

bakın kadın kaçmıyor adam kovalamıyor, her sey duzenlı boylesı de oluyor.

ya arkadaşlar bırakın bir erkek için ne kaçmaya ne kovalamaya ugraşın.o istiyorsa zaten senin ne arkandan kovalar nede kaçar. yanında olur.

kaçan kovalanır,herşeye hayır böyle bi genelleme herkes için geçerli değildir bence benim görüşümce yani:) herşey an meselesi hayır denilcek konular vardır evet denilcek konular vardır 'o an'a bağlı keşke öyle kesin genellemeler olsa o zaman ona göre davranır ve hareket ederdik..

acaba ilişki başlamadan önce çok kaçmamak mı lazım yaa kaçıyodum ben ne güzeel o da kovalıyoduu aa bi baktım yok adam arkamdaa:roflol:

X