BİR ERKEK NEDEN 5 YAŞINDA GİBİ DAVRANIR

Arkadaşlar merhaba,
:KK70: sinirden gülüyorum şuan mesai arkadaşımız var bir erkek 3 kız şeklinde çalışıyoruz 4 ümüz de iyi anlaşırız yemeğe filan sürekli beraber çıkarız
bu erkek olan vatandaş bugün ağlıyor karım benden boşanmak istiyor terk etti beni falan diye 30 yaşında adam yani bu bahsettiğim . tabi bizde üzüldük neden diye falan sevmiyormuş artık beni aramızdaki aşk bitmiş falan diye ağlıyo :KK70: bizde acayip üzüldük durumuna onu teselli etmeye uğraşıyoruz falan hatta dedik eşinle konuşalım sorun neymiş öğrenelim dedik istemedi teselli ettik neyse aradan 1 saat geçti karısı geldi ofise sarma getirdi bize dedik tüh bilseydik yemeğe gitmezdik filan hoş sohbet ettik karısını da çok sevdim acayip sıcak kanlı eee aşkımlı cicimli konuşuyorlar aralarında bizim arkadaşın anlattığı gibi bir durum yok yani sonra patron geldi uğurladık eşini sonra patron çıkınca başladık bu arkadaşa söylenmeye şaka yaptım ben size diyor adamın derdiyle üzüldük ağladık zaten duygusalım 5 yaşında mısın arkadaş yaaaa böyle şaka mı olur ne alaka yani böyle şeylerin şakası mı olur allahın işi eşinin de ofise geleceği tuttu yoksa bu arkadaş kendine acındırıp duracaktı izin istedi benden işten öğlen çıkmak için gönlünü alayım diye bu yüzden böyle yalan mı olur izin vermiştim bende o kadar üzüldüm yani nasıl güveneceksin böyle mesai arkadaşlarına 5 yaşında çocuk gibi
İğrenç biri bence, çocuk gibi diyerek yumuşatıyorsunuz biraz ama aşırı itici geldi bana

“Allahım yarattın bu gerizekalı kulunu bari takip et” denilecek cinsten biriymiş. Eşine yazık.

X