Bir erkek neden aldattığını itiraf eder

Sevgili hanımlar merhabalar, değerli fikirlerinize gerçekten ihtiyacim var.
konuyu düzgünce anlatmaya çalışacağım.
Tanışma
Yıllar önce okulda biri ile tanışmıştım ama benim okulumun daha ilk yılı olması, onun farkli bir ülkede yaşaması vs... iletişimimiz kopmuştu sadece skype uzerinde ekliydik.
Tanışırken de bana çok ciddi olduğunu falan söylemişti ama olmadi maalesef.

Gelişme;
Aradan geçen bir 10 yıl sonrasında bana yazdı, tabi canı sıkılmıştır, yalnız kalmıştır vs...bilemem biraz konuştuk Türkiye'ye geleceğini soyledi, beraber vakit geçirmek ister misin arkadaşça dedi ben de tabi dedim bu şekilde bir gelişme. Bu arada Türkiye'ye gelmesi 6ay sürdü bu süre zarfında da konuştuk az da olsa.

Geldiğinde gerçekten de ilk bir kac gün arkadaşça takıldık bu süre zarfında hiçbir saygısızlık yapmadı, yakınlaşma çabası bile olmadı.
Sonrasinda zamanla biraz yakınlaştık.
Bana o kadar güzel şeyler söylüyordu ki ben artık soylediklerinin çok abartılı olduğunu belirtiyordum.
Bu süre zarfında hicbir bencillik ya da kötülüğünü görmedim şüpheci bir insan olduğum için bir narsistin beni zorla kendine bağlamaya çalışması gibi gördüm tüm bu süreci.
Çünkü fazla iyiydi.
7 günlük tatilimizde bir saniye bile ayrılmadık, sonrasında bu tatil 10 güne çıktı çünkü hiç ayrılmak istemedi bu kendi ifadesi.
Ama tabi ki ortada ne bir ilişki vardi ne de başka bir şey.
Adı konulmuş bir şey değil.
Ülkesine döndüğünde de her gün yazdı, her gün çok özlediğini hiç böyle olacağını düşünmediğini vs... Belirtti.
Aşık mi oldum ben sana diye sorguladı.
O yazmadığı sürece hiç yazmadim, mesajlarina cevap verdim.
Ama hep sıcak ve samimiydim ben de ayni seyleri hissediyordum.
Aradan üç hafta geçmişti, Eylüle planlar yapıyordu, başka bir planini iptal edip yine beraber vakit geçirmek istediğini soyledi, ben de olabilir tabi dedim.
Olaydan önceki son iki gün ya hiç ya da çok az mesaj atıyordu ben de işi vardır herhalde dedim, normalde her gün yazıyordu.
Sonra bir gece zil zurna sarhoş mesaj attı.is arkadaşlariyla içmiş.
Seni çok fena özlüyorum dedi.
Ben de dedim.
Eve gitmek istemiyorum dedi.
Neden diye sordum.
Hemsire evde, eve yerleşti gitmiyor ne yapicam dedi.
( Buraya parantez açıyorum, birbirimize eski ilişkilerimizden bahsetmiştik, en son bir hemşire ile görüşüyormuş, kadın ilk defa bununla olmuş bakirelik mevzusu)
Ben o an yıkıldım, nasıl yani dedim.
Biyolojik gider işte dedi.
Sana yalan soyleyemem dedi.
Kadina nasıl öyle bir şey söylersin dedim, yarın bu mesajları okuduğunda kendinden utanacaksin diye yazdim.
Hemen mesajlari sildi.
Sonrasında artık bana yazmanı istemiyorum dedim.
İstemiyor musun dedi.
Hayır deyince aninda kişi listesinden çıkarmış olmalı, fotoğrafi gitti ama engellememiş.
Hiç çirkinlesmedim sakince iyi geceler yazıp her yerden engelledim.
Bitik durumdaydim kaç gündür ağlama krizleri, mide ağrıları yemek yiyememe vs... Bugün artık daha iyiyim.
Ama bir şeyi aklım almıyor.
Neden?
Bir erkek neden böyle bir şey yapar bir türlü anlayamıyorum eğer anlarsam gerçekten üzüntümü yaşayıp unutmaya çalışacagim, yoluma bakacağım.
Benden kurtulmak mi istedi?
Aramızda gerçekten mükemmel bir uyum vardı bu fazla geldi de kendi kendini sabote mi etti.
Ben erkek olsam böyle bir şey yapsam ve benimle de devam etmek istesem asla söylemezdim.
Bir kadın olarak ondan hoşlanırken başka biriyle olma ihtimali bile aklıma gelmiyor.
Erkekleri anlayamıyorum.
Acımasız yorumlar yaparsanız çok mutlu olurum.
Bir erkek ..... diye başlayan diye cümleler kurmayın zira arkadaş erkek değil bir paçavra. İnsanın biyolojik gider diye tanımladığı kadına dahi saygısı olur saygısız leşin teki. Adam gibi erkek bulun lütfen ay nerden buluyosunuz bu çöpleri yaaa

Neden olacak karaktersizliğinden. İlk defa aldatıldın sanırım geçiyor merak etme neden diye de sorgulama mantıksız çünkü. Kurtulduğuna şükretmelisin☺️

Bir erkek ..... diye başlayan diye cümleler kurmayın zira arkadaş erkek değil bir paçavra. İnsanın biyolojik gider diye tanımladığı kadına dahi saygısı olur saygısız leşin teki. Adam gibi erkek bulun lütfen ay nerden buluyosunuz bu çöpleri yaaa
Benimle olduğu süre içinde hiçbir saygısızlığını görmedim aksine aşırı iyi olduğu için şüphe duydum, ayrıldıktan sonra her gün yazdı bana bunlar zaten çok fazla geldi.
Bir sürü erkek oldu hayatımda ama bu kadar düşünceli ve centilmen biriyle tanismamistim.
O nedenle ters köşe oldum.
Kadına ve kendime saygim olduğu için direkt engelledim zaten sadece neden diye merak ediyorum doğal değil mi bu duygu?

İkili ilişki yurutebilirdi ruhum duymazdi.
Ya da artık görüşmek istemiyorum dese de ben okeydim.

Tabi ki içim çok acıyor böyle bir uyum ve birini yeniden sevebilmek kolay değil, acımı yaşarken bunu da kafama takiyorum bu belki de unutma süremi uzatıyor o medenle size sormak istedim.
Sanirim olaya duygusal baktiginiz icin su an bazi seylerin farkinda degilsiniz, uyumunuz karsilikli değilmiş, aksi olsa adam hayatinda baskasina ihtiyac duyup birlikte olmazdi
Üstelik o gece zil zurna olmasa, hemsireyi size anlatacagi da yoktu,
Onu orada, sizi sanalda idare edecekti.

Son düzenleme:
Sevgili hanımlar merhabalar, değerli fikirlerinize gerçekten ihtiyacim var.
konuyu düzgünce anlatmaya çalışacağım.
Tanışma
Yıllar önce okulda biri ile tanışmıştım ama benim okulumun daha ilk yılı olması, onun farkli bir ülkede yaşaması vs... iletişimimiz kopmuştu sadece skype uzerinde ekliydik.
Tanışırken de bana çok ciddi olduğunu falan söylemişti ama olmadi maalesef.

Gelişme;
Aradan geçen bir 10 yıl sonrasında bana yazdı, tabi canı sıkılmıştır, yalnız kalmıştır vs...bilemem biraz konuştuk Türkiye'ye geleceğini soyledi, beraber vakit geçirmek ister misin arkadaşça dedi ben de tabi dedim bu şekilde bir gelişme. Bu arada Türkiye'ye gelmesi 6ay sürdü bu süre zarfında da konuştuk az da olsa.

Geldiğinde gerçekten de ilk bir kac gün arkadaşça takıldık bu süre zarfında hiçbir saygısızlık yapmadı, yakınlaşma çabası bile olmadı.
Sonrasinda zamanla biraz yakınlaştık.
Bana o kadar güzel şeyler söylüyordu ki ben artık soylediklerinin çok abartılı olduğunu belirtiyordum.
Bu süre zarfında hicbir bencillik ya da kötülüğünü görmedim şüpheci bir insan olduğum için bir narsistin beni zorla kendine bağlamaya çalışması gibi gördüm tüm bu süreci.
Çünkü fazla iyiydi.
7 günlük tatilimizde bir saniye bile ayrılmadık, sonrasında bu tatil 10 güne çıktı çünkü hiç ayrılmak istemedi bu kendi ifadesi.
Ama tabi ki ortada ne bir ilişki vardi ne de başka bir şey.
Adı konulmuş bir şey değil.
Ülkesine döndüğünde de her gün yazdı, her gün çok özlediğini hiç böyle olacağını düşünmediğini vs... Belirtti.
Aşık mi oldum ben sana diye sorguladı.
O yazmadığı sürece hiç yazmadim, mesajlarina cevap verdim.
Ama hep sıcak ve samimiydim ben de ayni seyleri hissediyordum.
Aradan üç hafta geçmişti, Eylüle planlar yapıyordu, başka bir planini iptal edip yine beraber vakit geçirmek istediğini soyledi, ben de olabilir tabi dedim.
Olaydan önceki son iki gün ya hiç ya da çok az mesaj atıyordu ben de işi vardır herhalde dedim, normalde her gün yazıyordu.
Sonra bir gece zil zurna sarhoş mesaj attı.is arkadaşlariyla içmiş.
Seni çok fena özlüyorum dedi.
Ben de dedim.
Eve gitmek istemiyorum dedi.
Neden diye sordum.
Hemsire evde, eve yerleşti gitmiyor ne yapicam dedi.
( Buraya parantez açıyorum, birbirimize eski ilişkilerimizden bahsetmiştik, en son bir hemşire ile görüşüyormuş, kadın ilk defa bununla olmuş bakirelik mevzusu)
Ben o an yıkıldım, nasıl yani dedim.
Biyolojik gider işte dedi.
Sana yalan soyleyemem dedi.
Kadina nasıl öyle bir şey söylersin dedim, yarın bu mesajları okuduğunda kendinden utanacaksin diye yazdim.
Hemen mesajlari sildi.
Sonrasında artık bana yazmanı istemiyorum dedim.
İstemiyor musun dedi.
Hayır deyince aninda kişi listesinden çıkarmış olmalı, fotoğrafi gitti ama engellememiş.
Hiç çirkinlesmedim sakince iyi geceler yazıp her yerden engelledim.
Bitik durumdaydim kaç gündür ağlama krizleri, mide ağrıları yemek yiyememe vs... Bugün artık daha iyiyim.
Ama bir şeyi aklım almıyor.
Neden?
Bir erkek neden böyle bir şey yapar bir türlü anlayamıyorum eğer anlarsam gerçekten üzüntümü yaşayıp unutmaya çalışacagim, yoluma bakacağım.
Aramızda gerçekten mükemmel bir uyum vardı bu fazla geldi de kendi kendini sabote mi etti.
Ben erkek olsam böyle bir şey yapsam ve benimle de devam etmek istesem asla söylemezdim.
Bir kadın olarak ondan hoşlanırken başka biriyle olma ihtimali bile aklıma gelmiyor.
Erkekleri anlayamıyorum.
Acımasız yorumlar yaparsanız çok mutlu olurum.
“Neden?
Bir kadın olarak ondan hoşlanırken başka biriyle olma ihtimali bile aklıma gelmiyor.”

aynı soruları beni aldatan 3 yıllık sevgilim için sürekli kendime soruyorum ve hala cevap bulamadım

Narsist pislik 🤬 senden kurtulmaya çalışmamış sadece saklı gizli iş çevirmeyecek kadar kendini çok seviyor planlıda maşallah önce aşk bombası - karşıdakini kendine bağlama - etkilenmeden emin olunca pisliklerini kabullendirme ama çok anlam arama çünkü bu tip aşk bombası atıp bağımlı kişiliği olan kadınları tabiri caizse avlıyor sen avlanmamışsın şimdi başına gelmeden atıp tutması kolay biliyorum da aldatan üzülsün sen niye üzülülüyorsun ? Hayat kısa ve başkalarının yanlışları için üzülmeye zamanımız yok

Narsist pislik 🤬 senden kurtulmaya çalışmamış sadece saklı gizli iş çevirmeyecek kadar kendini çok seviyor planlıda maşallah önce aşk bombası - karşıdakini kendine bağlama - etkilenmeden emin olunca pisliklerini kabullendirme ama çok anlam arama çünkü bu tip aşk bombası atıp bağımlı kişiliği olan kadınları tabiri caizse avlıyor sen avlanmamışsın şimdi başına gelmeden atıp tutması kolay biliyorum da aldatan üzülsün sen niye üzülülüyorsun ? Hayat kısa ve başkalarının yanlışları için üzülmeye zamanımız yok
Çünkü etkilenmiştim, özel biri olduğunu düşünmüştüm benim için.
Salakligima üzülüyorum.

Ben anlayamadım Hemşire evde den sonrasını. Biyolojik gider mi demiş. Acaba ben mi anlamakta güçlük çekiyorum. O kadın zorla mı gelmiş eve çok uzun mesajlaşma olmadı sanırım.

X