bir ev meselesi

Yok bahçesi var ztn bahsettiğim alan girişi ayrı her gün 1 saatten fazla yürüyüşü var oyun seansı var.
3 yere de istediği zaman girip çıkabilir
Akşam uluma olmayaydı iyiydi uluma sürü çağırmak demek yaktı bizi :KK70:
Sizin kopege rahat batiyor o zaman 😁 aa ben ulumanin o anlama geldigini bilmiyordum. Buyuk kopegimiz bazen cok ulur. Ay cagirmasin buraya sokak.kopeklerini birakiyorlar hepsini basimiza toplar 🤣

site bakabilirsiniz içiniz daha rahat olur, bence iyi bir alarm sistemi, girişe kamera taktırmak ve elektrikli panjur yeterli olur. Demir olayını hiç sevmiyorum, yangın olaylarından ötürü demir pencere önünde bana korkutucu geliyor

site bakabilirsiniz içiniz daha rahat olur, bence iyi bir alarm sistemi, girişe kamera taktırmak ve elektrikli panjur yeterli olur. Demir olayını hiç sevmiyorum, yangın olaylarından ötürü demir pencere önünde bana korkutucu geliyor
Site halinde istedigimiz gibi yapilanma henuz yok burda. Belki biz harekete gecene kadar olursa kesinlikle bakacagim. Demir konusunda bende tereddutluyum acikcasi panjur daha iyi bir secenek. Kamera, panjur ve alarm hepsini mutlaka degerlendirecegim. Birde minik bir kopek tabi ki 🥰

Sizin kopege rahat batiyor o zaman 😁 aa ben ulumanin o anlama geldigini bilmiyordum. Buyuk kopegimiz bazen cok ulur. Ay cagirmasin buraya sokak.kopeklerini birakiyorlar hepsini basimiza toplar 🤣

:KK70:
Biz bence uzun uzun sohbet edicez sizinle
Hersey gönlünüzce olsun gelişmeleri yazın
Bende deprem görmüş şehirdeyim ben deprem görmüş apartmanları asla seçenek olarak bile görmem
Hatta örneğin ebrar sitesi, Rönesans sitesi ezgi apart pentapark hepsinin yerine ev yapılacak ya biz öyle yerlerde de oturmadik düşünmedik bile
O yüzden sizi anlıyorum işiniz zor

:KK70:
Biz bence uzun uzun sohbet edicez sizinle
Hersey gönlünüzce olsun gelişmeleri yazın
Bende deprem görmüş şehirdeyim ben deprem görmüş apartmanları asla seçenek olarak bile görmem
Hatta örneğin ebrar sitesi, Rönesans sitesi ezgi apart pentapark hepsinin yerine ev yapılacak ya biz öyle yerlerde de oturmadik düşünmedik bile
O yüzden sizi anlıyorum işiniz zor
Biz bi ozelden goruselim 🤣

Benim oldugum yerde insaat halinde olan binalarin bile demirleri nasil yamulmus digerlerinde dis kaplama vs varken belli olmuyorlar ama yeni insaatlarda bariz belli. Deprem de normal degildi acikcasi cok guvenli olmayan her bina risk benim icin. Suan oldugum ev mustakil oldugu halde aylar sonra girebildim eve. Yanlisda dusunuyor olabilirim elbette ama deprem sonrasi hic bir ev guven vermiyor bana
Bence doğru düşünüyoruz bizde müstakil düşünüyoruz apartmana asla guvenilmez bence

Bence doğru düşünüyoruz bizde müstakil düşünüyoruz apartmana asla guvenilmez bence
Insallah nasip olur her birimize. Deprem sonrasi cogu kisi istiyor ama imkanlar el verdigi muddetce olur. Firsatcilar ona da el attilar. Arsa bakiyoruz arada villalik arsa diye milyonlar havada ucusuyor suan. Neden? Cunku herkesin aklinda mustakil ev var artik

X