bir ev meselesi

Sizin alarmi tuttum ben tam kapsamli bence her olumsuzluk dusunulmus
Evet, bende memnunum. Evde kucuk kizim var. Bit tusla ambula s cagirabileck olmak bana rahatlik veriyor. Kizimin bir donem katilma sorunu oluyordu. Nefesi kesilip bayılıyordu. Bu is yalnizken olursa ugrasmadan ambulans cagirabileyim diye taktirmistim. Guvenlik 2.plandi o donem. Simdi katilma kalmadi. Guvenlik onplanda.

bizim mustakil eve hirsiz girdi ondan sanirim daha korkulu yaklasiyorum .mustakil evlerden olusan site harici tek mustakil eve olumlu bakamiyorum

Benim girişten ayrı kapalı binaya ait kısmı kış bahçesi ve açık bahçesi olan bir alanda. Yazin birini kovalamisti biz yeni taşındık sordum kimse tanımıyor. Şu an diğer girişten kurye gelse ortalığı yıkıyor
Birde şey var sevgili buldu burada kendine :KK70:
Boyu boyuna huyu huyuna tam :KK70:
Yaaa cok tatli, bu cinsler zaten tam yaygaraci. Isirmasan da havlayacaksin derler ya oyle 🤣

Disi mi erkek mi? Cok tatli bayildim ben yaramazlara. Sevgili yolu gozluyordur o simdi algisi daha bi aciktir 😁

Yaaa cok tatli, bu cinsler zaten tam yaygaraci. Isirmasan da havlayacaksin derler ya oyle 🤣

Disi mi erkek mi? Cok tatli bayildim ben yaramazlara. Sevgili yolu gozluyordur o simdi algisi daha bi aciktir 😁

Disi, tam bir cazgir
Pandemide siteye gelip bizi kendine sahip seçti sonrada müstakil ev tutturup keyfine bakıyor biz köleler de çalışda dur :KK70:

Valla en iyisi çünkü bizde 11 ilden birindeyiz apartman yıkım yapılacaktı sonra ne yaptılarsa evi tamir ettiler öyle bir ev bir deprem asla kaldırmaz çünkü harabeydi ben de nasıl guvenimde apartmandan ev alayım diyorum en iyisi mustakil
Evet diyelim ki deprem olmayacak birdaha ama birde fiyatlar tavan durumda. O kadar para odeyip neden depremi en ince ayrintisina kadar yemis bi ev alayim ki. Yeni olsa neyse daha yeni olanlara dohmgru duzgun baslanmadi bile

Evet, bende memnunum. Evde kucuk kizim var. Bit tusla ambula s cagirabileck olmak bana rahatlik veriyor. Kizimin bir donem katilma sorunu oluyordu. Nefesi kesilip bayılıyordu. Bu is yalnizken olursa ugrasmadan ambulans cagirabileyim diye taktirmistim. Guvenlik 2.plandi o donem. Simdi katilma kalmadi. Guvenlik onplanda.
Siz ayrintiya girdikce daha bi cezbetti beni 🤗 cok gecmis olsun umarim gerek kalmaz kullanmak icin ama kesinlikle elzem bi teknoloji.

Disi, tam bir cazgir
Pandemide siteye gelip bizi kendine sahip seçti sonrada müstakil ev tutturup keyfine bakıyor biz köleler de çalışda dur :KK70:
Demek ki disiler cok havluyor 🤣 bizim ki de disi.
Cok sansli ki sizi bulmus 🤗

Apartman da evcil hayvan olmuyor ya, en guzelini secmis, sizde yapmissiniz 👌

ne kole hemde evin keyfini minnis kiz cikariyor 😁

Demek ki disiler cok havluyor 🤣 bizim ki de disi.
Cok sansli ki sizi bulmus 🤗

Apartman da evcil hayvan olmuyor ya, en guzelini secmis, sizde yapmissiniz 👌

ne kole hemde evin keyfini minnis kiz cikariyor 😁

Bir daha havlıyor demicem dün gece tum gece uzaktan bir tanesi uludu buda gelemiyorum diye ortalığı yıktı Allahım en son yatakta oturup bağırırken uyandım balkona çıkıyorum benimle kavga ediyor hirrrr hır hufff hirrrrrr
Bu gece yapacağımı biliyorum ama :KK70:

Bir daha havlıyor demicem dün gece tum gece uzaktan bir tanesi uludu buda gelemiyorum diye ortalığı yıktı Allahım en son yatakta oturup bağırırken uyandım balkona çıkıyorum benimle kavga ediyor hirrrr hır hufff hirrrrrr
Bu gece yapacağımı biliyorum ama :KK70:
Tum site uyumadi desene 🤣 bizimkiler yabanci kopek gelirse havluyor artik diger kopeklerden umitlerini kestiler 🤣

Yok içeride kalıyor boğuk kalıyor birde çok var her gece biri senfoni veriyor ama bu abarttı bu gece bu aksam sakinleştirici çift doz verecem bayilsin kalsın :KK70:
Ne veriyosun ki sakinlestirici. Yazik yaaa ben sesleri cikmazsa acaba birsey mi oldu diyorum. Evde mi kaliyor bahcede mi?

Aynen öyle gerçekten
Benim oldugum yerde insaat halinde olan binalarin bile demirleri nasil yamulmus digerlerinde dis kaplama vs varken belli olmuyorlar ama yeni insaatlarda bariz belli. Deprem de normal degildi acikcasi cok guvenli olmayan her bina risk benim icin. Suan oldugum ev mustakil oldugu halde aylar sonra girebildim eve. Yanlisda dusunuyor olabilirim elbette ama deprem sonrasi hic bir ev guven vermiyor bana

Ne veriyosun ki sakinlestirici. Yazik yaaa ben sesleri cikmazsa acaba birsey mi oldu diyorum. Evde mi kaliyor bahcede mi?

Alt katta açık bahçesi kış bahçesi ve eve ait alan var orada korunaklı ve kapalı alan
Bir dolap eşyası var onlara ait ürünler var oda uyuyamayinca gergin oluyor tetikte kalıyor birde yağmur sevmiyor o zamanlar verebiliyorum
İşin şakası bu akşam vermem tabi, ama gece çok kafam kızmıştı

Alt katta açık bahçesi kış bahçesi ve eve ait alan var orada korunaklı ve kapalı alan
Bir dolap eşyası var onlara ait ürünler var oda uyuyamayinca gergin oluyor tetikte kalıyor birde yağmur sevmiyor o zamanlar verebiliyorum
İşin şakası bu akşam vermem tabi, ama gece çok kafam kızmıştı
sizin kopeginiz disari istiyor bazen sanirim bahce musaitse biraksaniz belki daha iyi olur onun icin. Tum siteyi yaygaraya vermez en azindan 🤣

sizin kopeginiz disari istiyor bazen sanirim bahce musaitse biraksaniz belki daha iyi olur onun icin. Tum siteyi yaygaraya vermez en azindan 🤣

Yok bahçesi var ztn bahsettiğim alan girişi ayrı her gün 1 saatten fazla yürüyüşü var oyun seansı var.
3 yere de istediği zaman girip çıkabilir
Akşam uluma olmayaydı iyiydi uluma sürü çağırmak demek yaktı bizi :KK70:

X