Bir garip boşanma

Haksızlığa uğramış kişi olarak sizin daha çok üzülmenin normal. Neticede suan o tum kötülükleri yapıp yanına kaldığını düşünüp keyfi yerinde. Genellikle erkeklerde bosanmadan sonra ortaya çıkıyor o çöküş. O zaman idrak ediyorlar hem boşanmış olmayı hemde giden.paranin anlamını. O nedenle gördüklerinize aldanmayın daha sizin gününüz gelmedi. Sizinde bu haksızlığa ugramanin acısı geçip haklarınızı aldığıktan sonra huzura kavuşup o zaman mutlu olacaksınız.
Allah im ne güzel konuştunuz. Rabbim hepimizi daha doğrusu haksızlığa uğramış tüm kadınları mutlu etsin.insallah birgün böyle mutluluklarimi da paylaşırım. İyi ki varsınız. Rabbim herkesi mutlu etsin. Kimseye kötü şeyler yaşatmasın...

Allah im ne güzel konuştunuz. Rabbim hepimizi daha doğrusu haksızlığa uğramış tüm kadınları mutlu etsin.insallah birgün böyle mutluluklarimi da paylaşırım. İyi ki varsınız. Rabbim herkesi mutlu etsin. Kimseye kötü şeyler yaşatmasın...
Guzel haberlerinizi umutla bekliyorum. Yolunuz hep güzel olsun.

Adam, evliliği ; mal mülk yapmak olarak görmüş...malları yaptı artık bosanabilir..hakkınızı alın..hatta altınlar size ait..dosyaniza habersiz alındıklarını da ekleyin.

İlk mesaja bakarak yazıyorum adam resmen dolandırıcı çıkmış. Zaten başından beri boşanma planı yapıyor olması muhtemel.

Allahtan bir de çocuk gelmemiş o yavruya da sıkıntı çektirirdi.

Allah yolunuzu kadim etsin, inşallah tez vakitte kurtulursunuz.

Maçkalı merak ettik seni
Daha eve bile geçmedim geziyorum manyak gibi.
Benim şahitlerim dinlenecekti baya güzel geçmiş ama ex kişisi baya bizimkilere satasmis. En doğru kararım duruşmalara gitmemek sanirim. Aksi halde ben sakin kalamazdim.
Avukat çok iyi geçti dedi. Ama ne hikmetse Şubat a attılar yeni günü. Onunkiler yazılı cvp hakkı istemiş benimkiler de ziynet, mehir için bilirkişi raporu istemiş. Avukatım ümitli ama ben sonu görmeden inanmam.
Ama ben artık destek almaya başladım basedemiyorum olanlarla. Eski ev haftaya satılıyor içim yanıyor. Abim girecek ihaleye ama şans işte. Birde o evin yönetimi haber gönderdi bana icra takibi baslatacagim diye. Adam tlf bakmadı, mesjlara donmedi diyor. Dedim ben ödüyorum elimde makbuzlarim var verin icraya
Yoruldum kizlar yoruldum yemin ederim

Benim şahitlerim dinlenecekti baya güzel geçmiş ama ex kişisi baya bizimkilere satasmis. En doğru kararım duruşmalara gitmemek sanirim. Aksi halde ben sakin kalamazdim.
Avukat çok iyi geçti dedi. Ama ne hikmetse Şubat a attılar yeni günü. Onunkiler yazılı cvp hakkı istemiş benimkiler de ziynet, mehir için bilirkişi raporu istemiş. Avukatım ümitli ama ben sonu görmeden inanmam.
Ama ben artık destek almaya başladım basedemiyorum olanlarla. Eski ev haftaya satılıyor içim yanıyor. Abim girecek ihaleye ama şans işte. Birde o evin yönetimi haber gönderdi bana icra takibi baslatacagim diye. Adam tlf bakmadı, mesjlara donmedi diyor. Dedim ben ödüyorum elimde makbuzlarim var verin icraya
Allah yardımcın olsın

Umutsuzluğa kapılma, hakkın olanı alacaksın, destek al, içini ferah tutmaya çalış

X