Bir garip boşanma

Arkadaşlar yeni konu acip ekran kirliliği yapmaktansa asıl konuma yazmak istedim. Bugun mahkeme var ve büyük ihtimal karar çıkacak. Dualarınıza talibim.😔
Tüm haklarını almış ve boşanmış şekilde gelmeniz için niyet ediyorum. İnşallah benimde tüm haklarımı aldım ve boşandım mesajımı yazmak nasip olur

Rezilliklerini duymak istiyorum, bu kadar iftira ne yaa. Bosaniyoruz tmm anlasamiyoruz, ama bu cirkeflik ne. Tazminattan kaçmak için mi. Hep kadınları derler ya çirkef diye. Kadınların adı çıkmış. Bunlar iğrenç yaaa
Canım sana dua ediyoruz , kalpten dua ediyorum inşallah rabbimizin mahkemede sana yardım etsin. Yüce rabbim seni korusun sonuçları bize yaz. Bütün gün senin için dua edeceğim.

Davanız çekişmeli mi?
Türkiye’de adalet bir yavaş işliyor. Benimde 4-5 mahkemem en az 2 sene sürdü. Ama boşanma davam 2 ay içinde neticelendi. Ama biz anlaşmalı boşanmıştık.

Yine olmadı,.yine ertelendi..ben katılmadım duruşmaya. Nedenini bilmiyorum ama 24.06 ya atmış.avukat da aramadı henüz. UYAP ta gördüm. Yahu Türkiye de ki adaletin hukugun Allah b..versin. kurtulamiyoruz şunlardan... Ömür gidiyor bunlarla uğraşırken 😢😭
Belki adil bir sonuç çıkacağından böyle olmuştur olumsuz düşünme hemen, yeterince yıprandın.

Davanız çekişmeli mi?
Türkiye’de adalet bir yavaş işliyor. Benimde 4-5 mahkemem en az 2 sene sürdü. Ama boşanma davam 2 ay içinde neticelendi. Ama biz anlaşmalı boşanmıştık.
Çekişmeli malesef. Anlaşmalı başta işime gelmedi adam soydu soğana çevirdi beni. Ama.bu kadar uzayacagini bilsem hepsine lanet ederdim. Şimdide sonuna geldik aptallık olur. Hele o iftiralardan sonra asla geri adım atmam

X