Bir garip dolandırıcılık hikayesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaslar merlin diye buyuculu ejderhalı bir yabancı dizi vardı eskiden, konudaki bradley ordaki kral Arthur. Hem unlu hem baya zengin hem turk degıl.
Konu sahıbının arkadasından 30bın TL borc ıstemıs bu kral Arthur yanı bradley, konu sahıbının arkadası da vermıs 😂
Sjsjsjssjs
Konu bu.
Yangın hanımcım nasıl dolandırıcı oludklarına inandırabilirim benim sizden üstediğim yardım bu konu açıyım diye uydurmadım🧐

Yangın hanımcım nasıl dolandırıcı oludklarına inandırabilirim benim sizden üstediğim yardım bu konu açıyım diye uydurmadım🧐
Uydurdun demedım bak kimse demedi farkındaysan. Isın acıklı kısmı herkes inandı.
Cunku kimse bunu dusunup uyduramaz.
İnandıramazsın, bulasma bence.

Arkadaslar merlin diye buyuculu ejderhalı bir yabancı dizi vardı eskiden, konudaki bradley ordaki kral Arthur. Hem unlu hem baya zengin hem turk degıl.
Konu sahıbının arkadasından 30bın TL borc ıstemıs bu kral Arthur yanı bradley, konu sahıbının arkadası da vermıs 😂
Sjsjsjssjs
Konu bu.
Bence arkadaşı (eğer gerçekten arkadaşsa, bir arkadaşım ekolü değilse) konu sahibini ütmeye çalışıyor. Aksi çok saçma çünkü 😂

inanmak istemiyorlar ki bu tip insanlar.geçenlerde bir konu vardı kadını yasa dışı işlere bulaştıracaklar yanında çalıştığı patronları ama kadın büyü var bilmem kaç harfliler var ondan diye tutturdu burdan tanıştığı 3 5 arkadaşı da destekledi.avukat dayımı da konuya dahil edip zor vazgeçirip inandırdım valla saatlerce dil döktüm kadına .sonunda ikna oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X