Bir garip mesaj mevzusu

Arkadaşlara katılıyorum yanlışlık olmuştur bencede bu kadar kafaya takmayin derim.

Ayrıca esnaf adam herkesi adıyla soyadı ile kaydetmez ki benim babamda esnaf bazıları soyisimle kayıt yapar yada yanına farklı bir isim yazar mesela boyacı Ali abi,yada daha farkli kayit mahalle ismini başına ekler vs
İşte kafam karıştı sonra başka bir üye babasının yanlış verme ihtimalinden bahsedince evet o da olabilir diye düşündüm. Ama ne bileyim yabancı birine yanlış mesaj atsam. Özür dilerim falan ama tesadüfen bu kişi tanıdık çıkmışsa durumu izah ederdim diye düşünüyorum.

Bu ne hadsizliktir. Evli barklı bir insana böyle laçka bir cümle kuramazsınız. Ben bana aşık vs. Beklentisindeyim??? Burda bir sürü şey okuyoruz haliyle olası kötü bir ihtimalden duyduğum rahatsızlığı belirtiyorum!
Niye sinir oldunuz ki aslında sizde size bilerek o msjın atıldığını düşündünüz. Yoksa buraya böyle konu açar mısınız yahu.?

Yok karısı görse bişey der boşanmaya gider o olur bu olur. Karısı görse ne görecek, adam size araba resimleri atmış sizde filanca abi sen misin demişsiniz. O da yok oğluyum özür dilerim yanlış attım. Tamam bitti konu kapandı devamı yok.!

Bende bizim kreş sahibi kadının kocasına yanlışlıkla msj atmıştım servis öğretmeni zannetmiştim. Adam bana kreş sahibinin kocası olduğunu söyledi kendini kibarca tanıttı. Bende özür diledim adamda sorun değil servisi ben kullaniyorum servisle ilgili konularda bana msj atabilirsiniz dedi. Arada bir kızımi göndermek istemediğim zamanlarda adama msj atarım. Hiç yanlış anlaşılacağını düşünmüyorum. Msjlari da silmem kocam görse bişey açıklamama gerek yok okuyabilir ne var ki bunda.

Tesadüfen tanıdık çıkmışsak kimsenin aklında bir şey kalmasın diye detaylı açıklamalı gibi bir beklentinizi okudum ve çok şaşkınım

Ablacım millet evdeki karısına, kocasına bu kadarıyla anlatmıyor yanlış oldu demiş kapatmış ne var bunda bu kadar işkillenecek

Siz de kendinizi tanıtmışsınız mesela o da ay acaba bana niye kendini tanıttı gibi düşünseydi çok saçma olmaz mıydı
Onun da teli bozulmuştur ne biliyim iki numara kaydederken yanlışlıkla kaydetmiştir olabilir yani hiç mi bir tanıdığınızla yanlışlıkla muhabbete girmediniz

Ve bu kadarcık şeye eşiniz neden bu kadar tepki gösterecek olsun ki?
Yapmayın Allah aşkına, kimseyi zan altında bırakmaya hakkınız yok.

Tesadüfen tanıdık çıkmışsak kimsenin aklında bir şey kalmasın diye detaylı açıklamalı gibi bir beklentinizi okudum ve çok şaşkınım

Ablacım millet evdeki karısına, kocasına bu kadarıyla anlatmıyor yanlış oldu demiş kapatmış ne var bunda bu kadar işkillenecek

Siz de kendinizi tanıtmışsınız mesela o da ay acaba bana niye kendini tanıttı gibi düşünseydi çok saçma olmaz mıydı
Onun da teli bozulmuştur ne biliyim iki numara kaydederken yanlışlıkla kaydetmiştir olabilir yani hiç mi bir tanıdığınızla yanlışlıkla muhabbete girmediniz

Ve bu kadarcık şeye eşiniz neden bu kadar tepki gösterecek olsun ki?
Yapmayın Allah aşkına, kimseyi zan altında bırakmaya hakkınız yok.
Ya yanliskla ben bir kere hiç tanımadığım adama faceden ortak arkadaş bile yok komik videolar atmışım adam güldü geçti benide kaç kere yanlış numara arar kimmiş diye bile bakmam tesadüf tabi

Ya yanliskla ben bir kere hiç tanımadığım adama faceden ortak arkadaş bile yok komik videolar atmışım adam güldü geçti benide kaç kere yanlış numara arar kimmiş diye bile bakmam tesadüf tabi
Tabii canım yanlışlıkla neler neler oluyor benim de çok utanç verici hikayelerim var ama konu sahibinin dediği şu numaramı babasından dolayı biliyor olmalı nasıl yanlışlık olabilir

Ama zaten yanlışlık tam da böyle bir şey
Babası yanlış atmış olabilir benim ismim son harflerde diyor galericinin galerici dükkanının ismi o harfle başlıyor olabilir, bin tane makul açıklama var
Sonuçta hiç bilinmiyor değil numarası, babada ekli zaten.
Konu sahibinin numarası sütçü babada kayıtlı olmasaydı, hiç iletişime geçmemiş olsalardı o numarayla asıl o zaman bu ne tesadüftür denilebilirdi.

Tesadüf diyor da tesadüf değil o yanlışlık.
Adını düzgün koymadığı için şüpheleniyor, tesadüf diye düşünürsen ohoo bin tane ihtimal düşünmelisin tabii.

adam sizi galerici diye kayıt etmediyse sorun yok 😆he direkt numara olarak attıysa oğluna bilemeyeceğim. ben direkt engellerdim hiç altında bisey aramazdim. altinda bisey arayıp ne yapacağım?

Herseyı ustunuze alınmayın bence
Kadın kıtlıgı yok
Adam da memur yokluk cekmez

2 ay öncesi kayıtlı olmayan numaradan araba fotoğrafı geldi esime yanlışlık olmuştur dedik ki bu ihtimal arac alim satımı icin çok mümkün

Detaylı foto isteyen herkesi kaydetmiyorlar çünkü 🤔

Bu soruları ben de kafamda çok soruyorum. Ama ne bileyim çok zor bir tesadüf değil mi? Bir yandan da ne bileyim gördüğüm kadarı ile de garip bir davranışı yoktu. Valla ne düşüneceğim şaşırdım.
Iyi de zaten özür dilemiş ve bir daha da konuşma teşebbüsünde bulunmamış. Rahatsiz edecek bir tavrı olsa hak veririm ama şu durumda yanlış numaraya yazmış belli ki? Ağabey falan demiş hatta. Durumu da açıklamış bence sorun edilecek,acaba denilecek bir durum yok bunda.
Size yürüse zaten bu şekilde mesaj atmazdı diye düşünüyorum

Bir daha rahatsız etmemiş yanlışlıkla mesaj attığı baya ortada. Gidipte eşinize söyleyip sütçünün oğlunun başını da belaya sokmayın bence. İşte o zaman sizin verdiğiniz abartılı tavırlar yüzünden "boşanır" dediğiniz karısının aklında şüpheler bırakırsınız.
Kusura bakmayın demiş medeni şekilde bir daha da yazmamış. Siz de "yok illa bana aşık o yüzden mesaj atıyor" kafasindasiniz hala.
Hayatınızdaki her olayı böyle abartiyorsaniz üzüldüm.

X