Bir garip mesaj mevzusu

Tabii canım yanlışlıkla neler neler oluyor benim de çok utanç verici hikayelerim var ama konu sahibinin dediği şu numaramı babasından dolayı biliyor olmalı nasıl yanlışlık olabilir

Ama zaten yanlışlık tam da böyle bir şey
Babası yanlış atmış olabilir benim ismim son harflerde diyor galericinin galerici dükkanının ismi o harfle başlıyor olabilir, bin tane makul açıklama var
Sonuçta hiç bilinmiyor değil numarası, babada ekli zaten.
Konu sahibinin numarası sütçü babada kayıtlı olmasaydı, hiç iletişime geçmemiş olsalardı o numarayla asıl o zaman bu ne tesadüftür denilebilirdi.

Tesadüf diyor da tesadüf değil o yanlışlık.
Adını düzgün koymadığı için şüpheleniyor, tesadüf diye düşünürsen ohoo bin tane ihtimal düşünmelisin tabii.
Sonunda birisi neyin anlatmak istediğimi düzgün anlamış. Evet durum tam da bu hani örneğin dese ki "Babam yanlış attı sanırım" orda zaten şaibeli bir durum olmaz. Hiç numaram olmayan birinin bu kadar denk gelmesi tuhaf geldi.

Burda yanlışlıkla aramalardan bahsediyorlar. Ben de arayabilirim yanlışlıkla ama Ayşe diye Ayşe'nin arkadaşına denk gelmedim. Ayşe diye yanlışlıkla aradıysam alakasız insan çıkıyor.

Bazıları da mesela A kişisini B diye kaydediyor. Ama sonuçta ikisi ile de iletişim kurmuş veya bir sebepten kaydetmiş oluyor ve yanlışlıkla arayabiliyor.

Ben de mesela yeni geldiğimde iş arkadaşımın numarası diye müdürün numarasını kaydetmişim. "xxxx bey gelip evrakları alabilirsiniz" dediğimde müdürüm " Ne evrakı? Ayrıca ben mi ayağına geleceğim" dediğinde ayıktım ve özür dileyip karıştırdığımı söyledim. Ikisi de aynı gün aramıştı ikisinin numarada vardı telefonumda.

Burda ise karşı ile benim hiç iletişimimin olmaması. Hani babasına ulaşamam oğlunu ararım o da yanlış kaydeder bu şekilde olur bu da makul sebep. Veya yukarıdaki gibi bir açıklama yapar yine anlarım. Bu kadar denk gelmesine şaşırdım. Yoksa hiç tanımadığım birisi olsa ilk ihtimal yanlışlık derim.

Bir daha rahatsız etmemiş yanlışlıkla mesaj attığı baya ortada. Gidipte eşinize söyleyip sütçünün oğlunun başını da belaya sokmayın bence. İşte o zaman sizin verdiğiniz abartılı tavırlar yüzünden "boşanır" dediğiniz karısının aklında şüpheler bırakırsınız.
Kusura bakmayın demiş medeni şekilde bir daha da yazmamış. Siz de "yok illa bana aşık o yüzden mesaj atıyor" kafasindasiniz hala.
Hayatınızdaki her olayı böyle abartiyorsaniz üzüldüm.
Ya hu ne aşkı? Ben böyle bir şey mi dedim? Burda neler okuyoruz dolayısı ile erkek milletinin bazı hareketlerinden nem kapıyoruz. Nerde görülmüş sohbet dahil edilmemiş birinin aşık olduğu.

Bu ne hadsizliktir. Evli barklı bir insana böyle laçka bir cümle kuramazsınız. Ben bana aşık vs. Beklentisindeyim??? Burda bir sürü şey okuyoruz haliyle olası kötü bir ihtimalden duyduğum rahatsızlığı belirtiyorum!
Şurada da eksik yazmışım cümlenin başına sanki eklemeden. Sanki bana aşık vs. Olacaktı. Bildirimden bakınca farkettim.

Çok garip bir tesadüf, zor bir ihtimal deyip durmuşsunuz ama neresi zor anlamadım.
Adamın babasında numaranız olmasaydı garip bir tesadüf olurdu.
Bir insan bir numarayı yanlış kaydediyor ve yanlış kaydedilen numara numarasını hiç bilmediği ama tanıdığı birinin numarası çıkıyor deseniz anlayacağım ama adamın babasında numaranız varmış zaten. Galericiyi babası da tanıyor belli ki. Galericinin numarasını babasından almışsa bir şekilde yanlışlık olmuş, garip bir tesadüf falan yok ortada.
Ama siz aksine inanmak istiyor gibi görünüyorsunuz haberiniz olsun. Ortadaki tek gariplik bu.

Son düzenleme:
Ya hu ne aşkı? Ben böyle bir şey mi dedim? Burda neler okuyoruz dolayısı ile erkek milletinin bazı hareketlerinden nem kapıyoruz. Nerde görülmüş sohbet dahil edilmemiş birinin aşık olduğu.
Yanlışlıkla olmadıysa başka neden olucak? Sizin iddia ettiğiniz gibi bir şey olsa sizden hoşlanması lazım değil mi ki "ne aşkı"diyorsunuz?
Adam yanlışlıkla yazmış işte, bir daha da mesaj bile atmamış , özür dilemiş geçmiş. Eşinize falan soyleyipte adamın evliliğine incir ağacı dikmeyin bence.

Garip falanda değilsiniz garip bir dünyada yaşıyoruz hayat bayram olsa insanlar Elele tutuşsun değil dünya böyle artık tamam önüne geleni suçluyor değiliz kavga ediyor değiliz ama temkin şart bu devirde hepsi bu....Çok rahatlığın sonuda çok iyi düşünmenin sonuda her olayda olmaz.Bu konuyu bilemem tesadüftür aranmıştır vs vs bilemem .....Ben böyle hallederim konuları basit ve hemen

Tabii canım yanlışlıkla neler neler oluyor benim de çok utanç verici hikayelerim var ama konu sahibinin dediği şu numaramı babasından dolayı biliyor olmalı nasıl yanlışlık olabilir

Ama zaten yanlışlık tam da böyle bir şey
Babası yanlış atmış olabilir benim ismim son harflerde diyor galericinin galerici dükkanının ismi o harfle başlıyor olabilir, bin tane makul açıklama var
Sonuçta hiç bilinmiyor değil numarası, babada ekli zaten.
Konu sahibinin numarası sütçü babada kayıtlı olmasaydı, hiç iletişime geçmemiş olsalardı o numarayla asıl o zaman bu ne tesadüftür denilebilirdi.

Tesadüf diyor da tesadüf değil o yanlışlık.
Adını düzgün koymadığı için şüpheleniyor, tesadüf diye düşünürsen ohoo bin tane ihtimal düşünmelisin tabii.
Tabii ya yanlışlıkla tesadüfen birçok şey olabiliyor hatta insanlar tesadüf sonucu evlenebiliyorlar 😆

Gerçekten bunu dert etmiş olamazsınız ya. Kocanız bilse niye ortalık karışıyor ayrıca? Karı koca biraz değişiksiniz belli ki.
İçiniz rahat edecekse bir daha sütçünün evinde çay içmeyin, sohbete kalmayın. Alacağınızı alın bitsin gitsin.
İnsallah ailenin başına zorla bela olmazlar. Kocam bilse vereceği tepki insanı olmaz falan bu ne ya böyle bir paranoyaklik olamaz. Adam sarkıntılık etmiş gibi konuşuyor alt tarafı yanlışlıkla mesaj atmış oda araba fotosu atmış yani. Allah konu sahibi gibi insanlarla es kazada olsa karsilastirmasin hiç birimizi.

Son düzenleme:
Ayyyy bu konu hâla konuşuluyo mu inanmıyırum yaaa herkese bi de tek tek cevap veriyosunjz üşenmeden ve de herekse olayı yeniden anlatarak yazıyosunuz xxx abi.. aynı şehir... sütçü... eşim... shhshsjsjs bence siz aşırı takıntılısınız çok sıradan bişeyi ne kadar kendşnize dert yapmışsınız olaykarı kurgulamışsınjz kafanızda olmadık senaryolar yazmışsınjz. Tam bir okb öyksüsüznğz gerçekten.

Bazı yorumlara kızmışsınjz ne aşkı felan diye ama biz yanlışlık olmuş derken siz hâla inatla olayda kurt arıyosunuz bu da dışardan öyle anlaşılıuo maalesef. Hani lisede olur ya aaaa kanka bana mı baktı o. evet kanka sana baktı kesin aşık shshhshsj valla olayı buraya sürüklemeye çalılıyosunuz sanki

Gidin kendşnizle ilgilenin şarkı söyleyin spor yapın yürüyüş yapın bahar geldi hava missss evde canınız sıkılmış sütçü ve oğluna takmış senotyalar uyduruyosunuz resmen🤦‍♀️

Sonunda birisi neyin anlatmak istediğimi düzgün anlamış. Evet durum tam da bu hani örneğin dese ki "Babam yanlış attı sanırım" orda zaten şaibeli bir durum olmaz. Hiç numaram olmayan birinin bu kadar denk gelmesi tuhaf geldi.

Burda yanlışlıkla aramalardan bahsediyorlar. Ben de arayabilirim yanlışlıkla ama Ayşe diye Ayşe'nin arkadaşına denk gelmedim. Ayşe diye yanlışlıkla aradıysam alakasız insan çıkıyor.

Bazıları da mesela A kişisini B diye kaydediyor. Ama sonuçta ikisi ile de iletişim kurmuş veya bir sebepten kaydetmiş oluyor ve yanlışlıkla arayabiliyor.

Ben de mesela yeni geldiğimde iş arkadaşımın numarası diye müdürün numarasını kaydetmişim. "xxxx bey gelip evrakları alabilirsiniz" dediğimde müdürüm " Ne evrakı? Ayrıca ben mi ayağına geleceğim" dediğinde ayıktım ve özür dileyip karıştırdığımı söyledim. Ikisi de aynı gün aramıştı ikisinin numarada vardı telefonumda.

Burda ise karşı ile benim hiç iletişimimin olmaması. Hani babasına ulaşamam oğlunu ararım o da yanlış kaydeder bu şekilde olur bu da makul sebep. Veya yukarıdaki gibi bir açıklama yapar yine anlarım. Bu kadar denk gelmesine şaşırdım. Yoksa hiç tanımadığım birisi olsa ilk ihtimal yanlışlık derim.

Yahu durumu net anladım ama çıkarımınızı anlayamıyorum.
Ne zaman oldu bu durum?
Yani üstünden günler geçmiş belli ki.
Hala bir şey yapmamış, askıntı olmamış adam.
E tamam işte öyleydi böyleydi açıklamalıydı, garip tesadüftü değil, yanlışlık.
Nasıl olduğu önemli değil yanlışlık işte, yanlışlık yanlışlıktır.

İki saat size şundan dolayı yanlış attım diye açıklama yapmasını beklemeniz çok saçma.
Bu sefer de açıkladı da açıkladı diye şüphelenecektiniz.
Hatta böyle olmasını beklemeniz o kadar çelişkili ki hem yanlışlıkla yazmasından bile rahatsızsınız hem de satırlarca açıklama bekliyorsunuz.
Tam olarak hangi sıfatınızla sizi yanlış olduğuna inandırmasını istiyorsunuz? Sıradan bir müşterisiniz işte.

İki kere yanlışlık bile olsa ben yine vallahi hiç yanlış düşünmem.
Hayatta neler oluyor, bu mu çok garip bir şey, evli barklı çoluklu çocuklu kadınım, hiç muhatap olmamışız, hiç farklı bir hareketini görmemişim genç bekar bir adam, hadi diyelim ki benden hoşlanmış olsun manyak olsun, benden sinyal almadan nereye yazsın, kafası dolu belli ki derim geçerim.

Kendinizi fazla önemsiyorsunuz, çok fazla, çok çok fazla.
Tehlikeli bir zihin yapısı bu.

Garip falanda değilsiniz garip bir dünyada yaşıyoruz hayat bayram olsa insanlar Elele tutuşsun değil dünya böyle artık tamam önüne geleni suçluyor değiliz kavga ediyor değiliz ama temkin şart bu devirde hepsi bu....Çok rahatlığın sonuda çok iyi düşünmenin sonuda her olayda olmaz.Bu konuyu bilemem tesadüftür aranmıştır vs vs bilemem .....Ben böyle hallederim konuları basit ve hemen
Beğenmezseniz beğenmeyin valla😂Benim eşimle ilişki dinamigim bu herkesin evliliği kendine söz verdik biz birbirimize başımıza dısardan gelen tatsız abuk şeylerde oldu o nefenle birşey olsun olmasın söylerim ben eşim de bende bu konuda hassasiz yapacak birşey yok .

Eşinize söyleyin ben anında gosterirdim resmi eşimde arardi hayırdır bilader diye ne arabası konu ne .....ben böyle yapardım uzun uzunda dusunmezdim üstüne o halleder .
Ben söylerim kimseyi koruyacak değilim valla bişey yoksa yok niye cekinecegim sizi bilemem tabi takıntı değilse sorun değil takıntı ise o kötü benim eşim bilmek ister telefon ortadadır ve bu konularda o takıntılıdir ben onu böyle sevdim benim için dışardaki insanlar bı yana o bı yana o nedenle ben basit şeyleri bile söylerim

Bu ne hadsizliktir. Evli barklı bir insana böyle laçka bir cümle kuramazsınız. Ben bana aşık vs. Beklentisindeyim??? Burda bir sürü şey okuyoruz haliyle olası kötü bir ihtimalden duyduğum rahatsızlığı belirtiyorum!

Niye bu kadar sinirlendiğinizi anlamadım. Siz ne olduğunu düşünüyordunuz ki? Herkes olabilir böyle tesadüfler derken ikna olmuyorsunuz, ayrıntılı ayrıntılı epeyce bir düşünmüşsünüz, yazıyorsunuz. Aşk kelimesine mi takıldınız? Hoşlantı, beğenme dense ne değişecekti gerçekten anlamadım.

Benim başıma gelse en fazla beş dakika düşünürdüm. Adam rahatsız etmemiş, tekrarlamamış aramayı. Eşime söylesem o da zerre takılmazdı.

X