Bir garip telefon mevzusu

agzini burnunu kirdir adama ondan sonra alir iphone 8 plusi hatta 12 bile alabilir.

saka mi bu ya adamdan dayak yemissiniz, sizi olmadik sekilde rezil etmis, hala telefon mevzusu diye konu aciyorsunuz. okudugum en sacma konulardan biri oldu.

Bir de bu sitedeki büyükler bizi anlamıyor diyorlar

Bu yorumu yapan da genç

Mali durumu vs yerinde ve eminim ki o adamdan bırak telefon istemeyi bir bardak su isteyeceğine gider her türlü işte çalışır ama bu adamdan bir şey istemez

Genç olmak vs bahane değil

Telefon istedim diyebilmek hem de bu tarz bir ortamda, üstüne bunu ailelere duyurmak, bir yıldır almadı diye konu açmak olmaz hatta eldeki telefon da hala çalışıyor

Konu sahibi

Ne olur şapkanızı önünüze koyup düşünün ben nerede hata yapıyorum diye

Çok kötü huylu bence eşiniz. Daha da kötüsü bir telefon yüzünden huzursuzluk çıkardı muhabbetine getirip sizi kötü gösterecek yada gösteriyor bile. Evlilikde senin benim ne demek ya asla kabul edilebilir şeyler değil. Bir de sizi terbiye etmeye çalışır gibi hareketler..

bence telefon mevzusunu kapatın, o olaydan bağımsız eşinizle bu durumu ciddi ciddi konuşun. Bir de işe dönebiliyorsanız mutlaka dönün bu adama güven olmaz

Çok haklı bi nokta
Az çok gün görmüş biri asla kendini böyle durumlara sokmaz
İlk yok dediğinde zaten başının çaresine bakardı
Böyle yok hak edeceksin gibi saçmasapan muhabbetlere hiç sokmazdı kendini
Her şeyi geçiyorum dürüst olsa dese ki evet amaç buydu evlendim tamam kardeş devam et diyip geçicem ama buradaki üyelere laf sokup bir de sürekli laf çevirip bize yalan söylemesi beni delirtiyor bir de yazmış ki telefon almasaydı çalışacaktım bahanem olacaktı şaka gibi

Anlatacaklarım çoook uzun şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.
Ben 1 senelik evliyim ve nikahım pandemiye denk geldi onun için düğün yapmak istemedim aile arasında kina nikah yapıp geçtim küçüklüğümden beri de düğünleri hiç sevmezdim neyse. Benim hayalim balayıydı sevdiğim insanla ilk kez özel bir yerde başbaşa olmak güzel anılar biriktirmek bunu eşime de soylemiştim kendisi gezmekten nefret eder konuyu ilk açtığımda ne balayısı ya falan diyip geçiştirdi sonra evlendikten bir ay sonra gidicez diye anlaştık 1 sene oldu gitmedik :) neyse bunu anlattım ki herşeyi ama herşeyi içimde nasıl ukte bıraktığını daha iyi anlayın diye gelelim asıl ve benim sürekli hayalkırıklıgı yaşadığım o konuya ben evlendigimiz ilk ay telefon istediğimi söyledim bu arada eşimin durumu çok çok çok iyidir ve aynı zamanda ufak tefek cimrilikleri vardır kendi iphone8 plus kullaniyor benim telefon markamda samsung ben de iphone 8 plus istedim bana dediği şey bende ki ni istiyorsak al ben kendime iphone 11 alcam istemiyorsan da sana asla iphone almam alırsam samsung alırım dedi ben tabi şok ben telefonun kullanılmış olmasında değilim insan karısına sevdiği insana böyle muamele yapar mı çok gücüme gitti neyse gel zaman git zaman bu telefon konusu iki ailenin de dilinde oldu ve hala almadi telefon konusunu ne zaman açsam sabretceksin sana sabretmeyi oğretcem çok sabirssizin gibi şeyler söylüyor en son 15 gün önce büyük tartistik bana sözde annem benim için saygısız demiş zamanin da ama asla demez adım kadar eminim anne sonuçta bu ve esimin cok iftira atma ve yalan atma huyu var sonra bana öyle diyince bende annemi aradım sesi hopörlere verdim ama kendi gitti balkona sigara içmeye 15 dk gelmedi yüzlesicek yüzü yoktu çünkü yalan atıyor sonra geldi aldı telefonu elimden annemin yüzüne kapattı ve telefonu yatağa fırlattı sonra babasını aradı yeter artık diye annesiyle babası geldi annesi hep suçladı beni.ama agzinin payıni verdim babası çok olumlu konuştu sonra orda göz boyamak için eşim dedi ki ben ona telefon aldım sevgililer günün de vericem halbuki oda yalanmis bi de öyle söyleyince iyice üstüme geldiler bak almış çocuk supriz yapacakmış diye tabi biz 15 gün küs kaldık asla konuşmadım kendi geldi konuştu tabi telefonu ne sevgililer gününde ne de barıştıktan sonra vermedi bende bugün hani aldığın telefon nerde dedim ne telefonu dedi bi de önceden telefon alması için hakedicek demişti bende daha haketmedimmi telefonu dedim imali bi şekilde ne diyosun ya yok telefon falan dedi sinirden varya delirmek üzereyim çalışmama kesinlikle karşı hatta nisanlandiktan sonra işten cikmami istedi ve çıktım ama suan eski iş yerimle konuşsam girme ihtimalim var ve bana çalışırsan bu evliligi bitirmişsindir kafamda diyor ya iyi yönleri de var yeri geliyor 500 liraya bi elbise alıyor sesi çıkmıyor ama bu telefon konusunu artık aşırı gurur yaptım ve asla konuşmayı düşünmüyorum bana bi.akil lütfen
Valla ne diyelim kendi degerinizi kendiniz dusurmussunuz

Ben olsam alnını karışlarım. Sen kimsin de bana sabırlı olmayı öğretiyorsun? Koskoca kadına sabrı öğretmek ona mı kalmış?

Eşiniz sizi küçük görüyor. Bence mevzu telefon değil. Eşinizin kendini sizden daha bilge ve üstün görmesi.

Ben esimle tartismistim tabi benim alinganligim vardı üstümde sinirden telefonumu vurdum duvara salak ben telefonsuz kalacak olan yıne ben 😁 neyse 1 saat gecmeden aramız düzeldi benimde annemin tuşlu telefonu bendeydi ona taktım kartımı falan eşimde kızdı ama çok belli etmedi bende durumunu bildiğim için şuan Telefon istemiyorum falan dedim birazda suçluluk var 😁😁 ikinci gün beni aradı iş çıkışı çarşıya gidip gelelim biraz isim var beraber halledelim diye bayiye girdik istedigini seç falan dedi bende yok dedim gerek yok toparla kendini bı kaç ay sonra alırız kaynima yeni teledon almıştık hat üzeri dedi ki bana ha iki ay sonra almışım ha şimdi almışız farkeden hiç bişi yok sen evdesin canin sıkılır uğraşacağın oyalanacagin bı telefon var boşver bişi olmaz diye aldi
İşin doğrusu tutturan iPhone alirmiydi alırdı ama bizim bütçe oppoya yetti 😁😁😁
Konu sahibi oppo da güzel telefon 😏
Eş dediğin benim ki gibi olur uu beybii yorumu gelmiş. Anladık eşiniz mikemmell. Bdv de tüm eş serzenişli konulara bu mesaj ve türevlerini yazıp gülücükler atabilirsiniz :işsiz:

İşte acayip bir iphone cilginligi oluşuyor yeni evlenince, konu sahibi o yuzden boyle yapiyor herhalde. Baksaniza kp altinlarini almasa onlari bozdurup alacakmiş. 😁😁😁😁
aslinda evlenince degil de o yaslarda olusuyor bence marka ve iphone meraki yani 500 liralik bir elbise bile buyuk gorundugune gore sinif atlama araci gibi mi goruluyor acaba telefon .

Ya durumu madem çok çok iyi evlenmeden görmedi mi zaten telefonunu alayim hayatim sana da bi iphone derdi neyse parasi ona kalsin. Acilen bir iş bulmali ve bu adamin eline bakmaktan kurtulmalisin belki de durumu iyi diye evlendin ama hayalindeki gibi değil. Evde oturan kadina erkek her turlu muameleyi yapabilecegini düşünüyor maalesef cogu erkek beyni böyle

Ben 1 senelik evliyim ve nikahım pandemiye denk geldi onun için düğün yapmak istemedim aile arasında kina nikah yapıp geçtim küçüklüğümden beri de düğünleri hiç sevmezdim neyse. Benim hayalim balayıydı sevdiğim insanla ilk kez özel bir yerde başbaşa olmak güzel anılar biriktirmek bunu eşime de soylemiştim kendisi gezmekten nefret eder konuyu ilk açtığımda ne balayısı ya falan diyip geçiştirdi sonra evlendikten bir ay sonra gidicez diye anlaştık 1 sene oldu gitmedik :) neyse bunu anlattım ki herşeyi ama herşeyi içimde nasıl ukte bıraktığını daha iyi anlayın diye gelelim asıl ve benim sürekli hayalkırıklıgı yaşadığım o konuya ben evlendigimiz ilk ay telefon istediğimi söyledim bu arada eşimin durumu çok çok çok iyidir ve aynı zamanda ufak tefek cimrilikleri vardır kendi iphone8 plus kullaniyor benim telefon markamda samsung ben de iphone 8 plus istedim bana dediği şey bende ki ni istiyorsak al ben kendime iphone 11 alcam istemiyorsan da sana asla iphone almam alırsam samsung alırım dedi ben tabi şok ben telefonun kullanılmış olmasında değilim insan karısına sevdiği insana böyle muamele yapar mı çok gücüme gitti neyse gel zaman git zaman bu telefon konusu iki ailenin de dilinde oldu ve hala almadi telefon konusunu ne zaman açsam sabretceksin sana sabretmeyi oğretcem çok sabirssizin gibi şeyler söylüyor en son 15 gün önce büyük tartistik bana sözde annem benim için saygısız demiş zamanin da ama asla demez adım kadar eminim anne sonuçta bu ve esimin cok iftira atma ve yalan atma huyu var sonra bana öyle diyince bende annemi aradım sesi hopörlere verdim ama kendi gitti balkona sigara içmeye 15 dk gelmedi yüzlesicek yüzü yoktu çünkü yalan atıyor sonra geldi aldı telefonu elimden annemin yüzüne kapattı ve telefonu yatağa fırlattı sonra babasını aradı yeter artık diye annesiyle babası geldi annesi hep suçladı beni.ama agzinin payıni verdim babası çok olumlu konuştu sonra orda göz boyamak için eşim dedi ki ben ona telefon aldım sevgililer günün de vericem halbuki oda yalanmis bi de öyle söyleyince iyice üstüme geldiler bak almış çocuk supriz yapacakmış diye tabi biz 15 gün küs kaldık asla konuşmadım kendi geldi konuştu tabi telefonu ne sevgililer gününde ne de barıştıktan sonra vermedi bende bugün hani aldığın telefon nerde dedim ne telefonu dedi bi de önceden telefon alması için hakedicek demişti bende daha haketmedimmi telefonu dedim imali bi şekilde ne diyosun ya yok telefon falan dedi sinirden varya delirmek üzereyim çalışmama kesinlikle karşı hatta nisanlandiktan sonra işten cikmami istedi ve çıktım ama suan eski iş yerimle konuşsam girme ihtimalim var ve bana çalışırsan bu evliligi bitirmişsindir kafamda diyor ya iyi yönleri de var yeri geliyor 500 liraya bi elbise alıyor sesi çıkmıyor ama bu telefon konusunu artık aşırı gurur yaptım ve asla konuşmayı düşünmüyorum bana bi.akil lütfen
Bu kadar paragöz olup neden böyle bir adamla evlendiniz madem? Yani eşinizin olumsuzluklarını sayamıycam da siz de ondan daha iyi durumda değilsiniz. Konunuz para, para, para diye bağırıyor. Kocam bana iPhone almadı böğğğğğğ, diye geziyorsunuz resmen. Evlenince sınıf atladığını sanan insanlara cidden ayar oluyorum. Hayatınızda kullanmamışsınız işte, neyin iPhone tutturması bu? Bu kadar sonradan görme davranmayın bence. Belki de eşiniz bu sığ yaklaşımınızdan ötürü almak istemiyordur. Dediğinize göre başka konularda para mevzusu yapan biri değil. Bence görmemişliğinizi ailenize, ailesine vs bu kadar belli edeceğinize biraz daha tamahkar davranın. Emin olun çok daha kaliteli bir hayatınız olur.

emin olun ki burada iphone telefon kullanmamaktan çok daha ciddi sorunlarınız var. birincisi kocam bana herhangi bir şey için "hak edeceksin" gibi bir şey söylese. istemeyi bırak bir daha alsa da kabul etmem. gider çalışır kendime de alırım. zaten daha baştan işten kendi isteğinizle değil de nişanlınızın isteğiyle ayrılarak hata etmişsiniz. bütün hepsini geçtim, kaç yaşındasınız bilmiyorum da. evlilikte kavga edip anne baba aramak nedir ya? evlendiyseniz iki yetişkin insansınız. yetti artık diye baba aramak, anne sen benim için böyle demiş miydin diye anne aramak, kv kp eve gelip bu tartışmayı hep birlikte yapmak.. ne desem nereden tutsam elimde kalıyor. ne siz ne eşiniz hiç normal değilsiniz

Sizin üzerinizde baskı kurmaya çalışır mı ailesini çağırması falan bu yüzden size baskı kurup korkutmak olayların büyümesi için onun istediği gibi olmasına mecbur bırakmak tlfon mevzusu parayı o kazanıyor o isterse size alır siz istediğiniz zaman değil size bunu öğretmeye çalışıyor yani o ne isterse öyle olacak ama siz en ufak bişey isterseniz kıyamet kopacak onun istediği olmadığı zamanda kıyamet kopacak ben de tam böyle bir evliliğin içindeyim bende nişanlı iken çalışmayı bıraktım 2 çocuğum var artık hayal bile kuramıyor heves edemiyorum çünkü benim istediğim herşey de sorun sıkıntı çıkarıyor size tavsiyen dünyanın onun etrafında dönmeyeceğine sizin de bir canınız olduğunu kabul ettirmeniz ona göre çocuk yapmanız

Şaka mı bu ya çalışın kendinizz alın

Ve zmaan
Ve ben ilk 3 ay vajinusmus tum yendim çok şükür ama bi gün çok büyük kavga etmistik ben kapıyı duvara vurdum sinirden 10.kere üst üste falan ama dili çok pis diliyle zehirledi beni neyse sonra sacimdan çekti ve kolumu morartmisti sonra seslere annesi babası abisi geldi sonra ben kendi ailemi aradım annem ananemde geldi herkesin için de biz daha karı koca olamadık siz ne diyorsunuz ya demişti
E yuh bu kocada gram sevgi yok

eşimin iftira ve yalan atma huyu var diyorsunuz haketmen lazım diyor sabretmeyi ögreniceksin asla sana telefon almam benim tel al kendime yeni telefon alayım diyor daha bir yıllık evlilik bu adamla ömür geçirebilecekmisiniz konu sahibi telefondan daha önemli noktaları kaçırıyorsunuz ..

500 liraya elbise alması iyi yönlerinden mi ? Çok garip ..

Haklısınız çok çok önceden farkına varmam gerekiyordu ama evlenmeden önce inanın kendi çok farklı gösterdi 1 senelik evliyiz bağ evleri var oraya bile gidip 2 gün kalmadık gerçekten kendimi cikmazda hissediyorum 60 yaşında biriyle evliyim sanki
Neden çıkmazda hissediyorsun boşan bitsin cocuk da yoksa daha kolay bağları koparmak çünkü boşanmazsan bu kartopu zamanla çığa dönüşecek emin ol

X