Bir hikayem var..

Aşkın önünde bişey duramaz. Hele yok ikimiz olmuoduk, daha kötü olacaktı, ikimizin mutlulugu için şimdi ayrılmalıyı hede hödülerine asla asla inanmamak lazım. Biz de erkek arkadaşımla ailesi beni istemediği için ayrıldık. Başta imkansız aşkımız ahh biribirimizi çok seviyoruz kavuşamıyoruz nasıl bir dram die türk filmi ceviriyodum kafamda. Sonra dedim ulan sen salakmısın demekki uğruna direnecek bi aşk değilmiş adamın hissettiği. Kabullendim diemem ama kabullenmeye çalışıyorum. Yani özetle, insan birini seviyorda kendini parçalar yine sevdiğinin yanında olur.

Şu ıssız adam Tripleri beni benden alıyor. Şuan sana cazip gelen duygusal haller derin konuşmalar ve tutkulu sevişmeler bi zaman sonra senin üff bu ne ya deyip sıkılmana sebep olacak yani demem o ki bir Kadın hayatını dewam ettireceği adamın böyle pasif gel gitli olmasından asla hoşlanmaz çünkü bi zaman sonra ona saygı duymamaya başlar. Saymadığın adamı da sewemezsin doğal olarak. Bırak o Yeşilçam artisti olmaya çalışan çakma jönü cebimde ol ama ayak bağı olma tavrına müsade etme yolla gitsin. Hayat doğru zamanda doğru insanla ödüllendiriyor insanı İnan

Yaptığım hataları fark ettim demişsiniz, neydi onlar merak ettim.

Bu noktadan sonra sizin birşeyler için çabalamanız bundan sonra olacak güzel şeyler için hep sizin çabalamanıza sebep olabilir, bu da zamanla yorar ve yine gidebilir karşınızdaki gibi hissettim.

Şu ıssız adam Tripleri beni benden alıyor. Şuan sana cazip gelen duygusal haller derin konuşmalar ve tutkulu sevişmeler bi zaman sonra senin üff bu ne ya deyip sıkılmana sebep olacak yani demem o ki bir Kadın hayatını dewam ettireceği adamın böyle pasif gel gitli olmasından asla hoşlanmaz çünkü bi zaman sonra ona saygı duymamaya başlar. Saymadığın adamı da sewemezsin doğal olarak. Bırak o Yeşilçam artisti olmaya çalışan çakma jönü cebimde ol ama ayak bağı olma tavrına müsade etme yolla gitsin. Hayat doğru zamanda doğru insanla ödüllendiriyor insanı İnan
Bu söylediğinizi ben de çok düşündüm ama inanın beni ona bağlayan şu anki ıssız adam tavırları değil, onunla geçirdiğim bir yıl ve o bir yılda yanımda olan düzgün adam, o adamla paylaştıklarım.. zaten beni üzen de o ya, o adamla bunun hiç benzemiyor olması 😔

Yaptığım hataları fark ettim demişsiniz, neydi onlar merak ettim.

Bu noktadan sonra sizin birşeyler için çabalamanız bundan sonra olacak güzel şeyler için hep sizin çabalamanıza sebep olabilir, bu da zamanla yorar ve yine gidebilir karşınızdaki gibi hissettim.
Hatalarıma da yer verdim aslında yazımda, şöyle ki;
Tecrübesizken verdiğim hararetli tepkiler, kaybetme korkusuyla hareket etmem, paranoyalarım, gereksiz kıskançlıklarım vs.. yani bir dönem çoğu insanın cahillikle düştüğü hatalar.. ama bunların hata olduğu ancak olgunlaşınca görüyor insan..

Hatalarıma da yer verdim aslında yazımda, şöyle ki;
Tecrübesizken verdiğim hararetli tepkiler, kaybetme korkusuyla hareket etmem, paranoyalarım, gereksiz kıskançlıklarım vs.. yani bir dönem çoğu insanın cahillikle düştüğü hatalar.. ama bunların hata olduğu ancak olgunlaşınca görüyor insan..
Evet doğru ama insan bunları sevdiğine yapar hatada olsa affedilmeyecek şeyler hiç değil. Belki ilişki için biraz cesaret etmek zor olabilir ama sevgi varsa bir şekilde adım atılır. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏

Yeniden denemekten bile kaçınıyor üzmekten çekiniyormuş yalan.
Size romansı, efsanevi gelen o aşk onun için ayakbağı.
Sizinle o anı yaşıyor ve hayatına kaldığı yerden devam ediyor siz neden onun gibi yapmıyorsunuz?
Biraz araştırsanız emin olun altından çok şey çıkar başka kız arkadaşlar,günü birlik ilişkiler falan.
Uğraşmak istemiyor kısacası.
Ne güzel bir aşk büyütmüşsünüz içinizde. Ondan kurtulup kendinize bir şans tanıyın, ve bunu lütfen hakeden biriyle yaşayın..

Sizinle o anı yaşıyor ve hayatına kaldığı yerden devam ediyor siz neden onun gibi yapmıyorsunuz?
Biraz araştırsanız emin olun altından çok şey çıkar başka kız arkadaşlar,günü birlik ilişkiler falan.
Ne güzel bir aşk büyütmüşsünüz içinizde. Ondan kurtulup kendinize bir şans tanıyın, ve bunu lütfen hakeden biriyle yaşayın..
O kadar haklısınız ki.. söylediklerinizin her harfine katılıyorum. Sanırım benim kabullenmekte zorlandığım; tanıdığımı sandığım bir adamın gerçek kimyasını kabullenemiyor olmam.. onun hep duruşlu, seçici ve makul bir adam olduğunu düşündüm, gördüm. Ama ayrıldıktan sonra karşımda gördüğüm vurdum duymaz, yüzeysel, basit görüşlü adamı bir türlü hazmedemiyorum galiba..

Yani benim eskiden tanıdığım o adama karşı çok büyük bir sevgi var kalbimde, onu bu adama veremiyor olmak beni bu hale getiren.. ama o sevginin artık ona ait olmadığını ve bu yeni adamın aslında aynı adam olduğunu kabullenmek gerek..

O kadar haklısınız ki.. söylediklerinizin her harfine katılıyorum. Sanırım benim kabullenmekte zorlandığım; tanıdığımı sandığım bir adamın gerçek kimyasını kabullenemiyor olmam.. onun hep duruşlu, seçici ve makul bir adam olduğunu düşündüm, gördüm. Ama ayrıldıktan sonra karşımda gördüğüm vurdum duymaz, yüzeysel, basit görüşlü adamı bir türlü hazmedemiyorum galiba..
İnsanları nasıl görmek istiyorsak öyle görüyoruz aslında.
Olduğu gibi değil..
Karakterleri ile tüm çıplaklığıyla karsimizdayken beklentilerimiz ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda karşılıyor ve kendi gerçek kisilikleriyle uğurluyoruz.
Severken gerçekleri kabullenemezsiniz ki..
Ama kabullenmelisiniz çünkü zaman yarayı daha da kanatır.
Malzeme ortada. 🙄
Gereksiz bir adam. Çelişkili, fazla gizemli, kaçak dövüşen inanın çekilmez böylesi.
Sevginiz azaldıkça neden bu kadar çekmişim bu insanı diyeceğinize eminim.
Hayat, tecrübelerle olgunlaştırır.
Bu da tecrübe..
Hayatınız, yolunuz bu saatten sonra doğru insanlarla keşişsin dilerim..

Yani benim eskiden tanıdığım o adama karşı çok büyük bir sevgi var kalbimde, onu bu adama veremiyor olmak beni bu hale getiren.. ama o sevginin artık ona ait olmadığını ve bu yeni adamın aslında aynı adam olduğunu kabullenmek gerek..
İnanın ruhunuzu yaralar kendisi de,hissettikleriniz de.
Yorar,hırpalar,derin yaralar.
Kendinize değer verin,daha çok uzun bir yol var önünüzde.
Mutluluk ve huzurlu yürümek varken değer mi ?

İnanın ruhunuzu yaralar kendisi de,hissettikleriniz de.
Yorar,hırpalar,derin yaralar.
Kendinize değer verin,daha çok uzun bir yol var önünüzde.
Mutluluk ve huzurlu yürümek varken değer mi ?
Aynen dediğiniz gibi.. su serptiniz içime, tüm dilekleriniz gönlünüzce olsun inşallah.. böyle adamlar gidip hal etmeyen kadınlar için benim şu an olduğum gibi oluyorlar.. ne acı ama hayat işte..

yazınızın sonunda böyle böyle oldu. Bitti ama mutluyum her şeyi anlattım cümlesi beklemiştim.
Çünkü konunuzu okuduğumda bu adamın bu ilişkiyi sonuna götüremeyeceğini anlattıklarınızdan hissettim.

hazır değilim, ilişkiden korkuyorum, kendi içimde halledemediğim sorunlarım var, seviyorum ama sana güvenim yok. Bu cümlelerin hepsi sevmeyen insanlara ait. Tecrübeyle sabit.

Seven ne olursa olsun yanında olur , hissettirir, merak eder. Sevmeyen insanın bahanesi çoktur.
Lütfen artık kendinizi üzmeyin. Zor ama imkansız değil . Böyle iki arada kalan bir durum olursa unutamazsınız. Tamamen silin ve önünüze bakın. Hiç kimse sizden değerli değil. Bunu şuan kendi de benzer sebeplerden üzülen ve hala atlatamamış biri olarak söylüyorum . Yani ne kadar zor olduğunu biliyorum ama yapılacak tek şey bu veee başarabiliriz biliyorum.

yaa sevmek istediğin sana iyi gelen adamı olusturdun kafanda belki oda öyle davrandı , şu an farklı çünkü belli k ibişeyler eskisi gibi değil, alışkanlık belki de senden kopamaması ama sundan da eminim biri hayatına adım attıgnda sen hiç yasanmamıs olacaksın.
gelgit seni çok yorar kendine bi yol çiz ve geriye bakma.

X