Bir insan bile bile kendini karanlığa sürükler mi?

Yövbe , tövbe bekar erkeklerin nesli mi bitti kendine yakışanı yap , şerefsiz adam genç kızla flört ediyor senin toy oluşundan yararlanıyor, ahlaksız adam

Normalde yakın arkadaşlarımla her şeyimi paylaşan, asla içimde tutamayan biriyim ama iki aydır içimdekileri kimseyle paylaşamıyorum çünkü şuan benim içinde bulunduğum durumu yaşayan onlar olsaydı vereceğim tepkiyi ve saygımın nasıl azalacağını biliyorum... Buraya da yazmayacaktım ama normal hayatıma devam edemiyorum artık, yapmam gereken çok fazla ödev var derslerim var ama hiç birine odaklanamıyorum. İçimi dökmem gerek.
İlk başta basit bir kaç konuşmaydı ama gittikçe alıştım, kendimi ondan mesaj beklerken buldum sürekli. Her anlamda yanlıştı biliyordum, 27 yaş büyüktü bir kere benden, olamazdı. Daha önce benden en fazla 4 yaş büyük biriyle olmuştum, ilk defa başıma gelen bir şeydi ve sürekli kendimi 'bu yaşadığın şey gerçek değil sadece duygusal boşluktasın ve adamın ilgisine kapıldın' diyerek telkin etmeye çalıştım ama yok, sanki bir girdabın içindeyim ve karşı koyamıyorum. Sonra bir şey öğrendim onunla ilgili, dilim varmıyor, medeni hali bekar değilmiş.. Bu kadar üzüleceğimi tahmin etmemiştim, sonuçta biliyordum sonumuz olmadığını ama üzüldüm işte. Engelledim her yerden ama yine buldu beni. Kavga ettim küstüm ama bana söylediklerini görseniz siz bile inanırsınız aşık olduğuna. Ama inanmadım tabii ki. Bir sürü şey söyledim ama yine de geldi. Saçmalama dedim bu kadar salak olamazsın dedim kendime ama 15 yaşıma geri döndüm sanki kendi kendime söylediklerimi bile duymuyorum. Hayatımda hiç bu kadar savunmasız hissetmemiştim. Nasıl böyle bir duruma sokmuş olabilirim kendimi, bana bu kadar uzak bir hayatı nasıl yaşıyor olabilirim bilmiyorum ama mantığımı kaybetmiş gibiyim. Bu kadar kısa zaman bile olsa beni sanki çok iyi tanıyor ve anlıyor, bu yüzden kapıldım belki de bilmiyorum ama çok kötü hissediyorum. Ayrı odada kalıyoruz diyor, sevmiyorum diyor ama hiç biri önemli değil isterse ayrı evde kalsın bu evli olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Midem bulanıyor... nasıl ya nasıl olabilir deyip duruyorum sürekli. Çok zorlanıyorum artık..
Kulağa nasıl geldiğini biliyorum ama lütfen yorum yaparken kırıcı olmayın, ne yapmam gerektiğinin farkındayım ve yapacağım.. Sadece içimi dökmek ve kendi kendimi yemekten biraz olsun kurtulmak istedim.
Eğer evli oldugunu öğrendiğin an tüm irtibatı keser ve geri dönmezsen güçlü ve onurku bir kadın olarak devam edeceksin hayata.

Eğer tek bir kelime dahi edersen onunla, kendine ve çevrene acıklayamayacagın biri olursun. Secim senin

Baban yaşında ki adamın nesine aşık olursun ki?

Zengin fln mı adam?
Yaşıtlarına kıran mı girdi?
Yok bilgisine kapılmışsın geç ablacım bunları :) Adam sevmiyorsa boşanır 50 yaşında ki adam neyin tribinde. Ayrı odalarda kalıyorlarmış.

yav he he.

Şu yaşlı kurtların oyuncağı olmayın ya
Adam baban yaşında be kızım
İlgisiz kalınca size ilgi gösteren her erkeğe aşık oldum öldüm bittim diyorsunuz
Biraz aklını başına al
Bu ilişki duyulursa sen üzülürsün zarar görürsün artı ilerki hayatına da yansır
Evli bir adamlaydı bu kız derler
Doğru düzgün adamlar sana yanaşmaz
Hayatın mahvolur
23 yaşında bir kız üzüldüğü şeye bak ya

Bak o adamın çocuğu yaşındasın. Sana söylediği herşey emin ol yalan. Seni kandırmak için söylüyor. O adam hem yalancı hem de sadakatsiz. Karısını seninle aldatmaya çalışıyor. Çünkü o yasta bi adamın tek derdi heyecan. Sende aşık falan değilsin etkilendin sadece. Aşk böyle bısey değil. Sende kendi yaşıtlarına bak. Başkasıyla konuştuğunda bu adam aklına gelmez merak etme

Bu da birazcık unlu biriydi kendi capında biraz karizmatik falan.. Cidden nasıl konuşması gerektiğini de biliyor. Ama uzatmıycam o kadar, zarar veriyor artık bu durum
Adam boşansa ne olucak ayrıca
Sen 30 yaşına gelicen 60 yaşında olucak adam ya
Yani gerçekten dedeyle mi birlikte olmak istiyorsun ?
Geoerge Clooney mi bu adam
Nesi karizma?
Büyük konuşmayayım ama yaşlı adam sevmiyorum ben bana göre çok iğrenç
Fiziksel çekim çok önemli baktım mu içim açılsın
23 yaşında bir insanın zaten hadi 30 olsun yani adam
50 ne ya?
Adama bak sen çıtır kız merakı
Senin gibi başka kızları da kandırıyordur

Sen inanmayabilirsin. Belli ki ailenden sevgiyi sefkati ilgiyi yeterince gormussun. Bu kizimiz muhtemelen baba sefkati gormemis. Tam da duygusal boslukta kart zampara devreye girmis.
Ailemle tabi ki herkes kadar sorunum oldu ama sevgisizlik hissetmedim ki. Bir de gercekten oyle biri degilim ben. Daha önce de yazan yuruyen evli veya yası buyuk adamlar oldu mesajlarını bile okumadım asla bu tarz seylere ilgim yok herkes kadar beni de igrendiren bisey bu. Bu sefer olmadı iste nasıl oldu bilmiyorum ama daha o yazmadan ilgimi cekmisti onceden. Kendimi kandırıyorum iste

Canım sen zaten herşeyin farkındasın, yapman gerekeni de biliyorsun. Seni burada eleştiri bombardımanına tutacak değilim yeterince üzgünsün ve kafan karışmış. Belli ki hayatında bir boşluk var ve bu şekilde doldurmaya çalıştın. Herkes hata yapabilir önemli olan hatalardan ders çıkarabilmek. Allah doğruyu görmene vesile çıkarsın karşına inş.
Cok tesekkur ederim

Beni buldu birakmadi beni yalanlariyla kendini kandirirsin konusmak istemeyen konusmaz evli adamla ne isin var kac ya fark var yarin bir gun evlenirsen aynilarini sana esinin yapacagini dusun belki boyle vazgecersin empatiyi haketmiyorsun. Aciyalimmi sana? Hicte acimadim senin gibiler yuzunden cok yuvalar yikiliyor malesef

Ailemle tabi ki herkes kadar sorunum oldu ama sevgisizlik hissetmedim ki. Bir de gercekten oyle biri degilim ben. Daha önce de yazan yuruyen evli veya yası buyuk adamlar oldu mesajlarını bile okumadım asla bu tarz seylere ilgim yok herkes kadar beni de igrendiren bisey bu. Bu sefer olmadı iste nasıl oldu bilmiyorum ama daha o yazmadan ilgimi cekmisti onceden. Kendimi kandırıyorum iste
Annem insan cekecegi çileye aşık olur der.
Muhtemelen duygusal boslukta oldugunuz bir ana denk geldi.
Kendine yazik etmissin.

Ah be kardeşim napiosun 23yas nedir henüz okadar toysun ki. Biraz aklını başına topla ne işin olur 50yasindaki adamla, ağrısız basina dertmi arıyorsun çiçekler 💐 gibi pırıl pırıl gezmen hayati yasaman gerektiği zamanda bu islere bulasma kosar adim kac senin dengin deil.
Hersey dengi dengine bunu asla unutma

Normalde yakın arkadaşlarımla her şeyimi paylaşan, asla içimde tutamayan biriyim ama iki aydır içimdekileri kimseyle paylaşamıyorum çünkü şuan benim içinde bulunduğum durumu yaşayan onlar olsaydı vereceğim tepkiyi ve saygımın nasıl azalacağını biliyorum... Buraya da yazmayacaktım ama normal hayatıma devam edemiyorum artık, yapmam gereken çok fazla ödev var derslerim var ama hiç birine odaklanamıyorum. İçimi dökmem gerek.
İlk başta basit bir kaç konuşmaydı ama gittikçe alıştım, kendimi ondan mesaj beklerken buldum sürekli. Her anlamda yanlıştı biliyordum, 27 yaş büyüktü bir kere benden, olamazdı. Daha önce benden en fazla 4 yaş büyük biriyle olmuştum, ilk defa başıma gelen bir şeydi ve sürekli kendimi 'bu yaşadığın şey gerçek değil sadece duygusal boşluktasın ve adamın ilgisine kapıldın' diyerek telkin etmeye çalıştım ama yok, sanki bir girdabın içindeyim ve karşı koyamıyorum. Sonra bir şey öğrendim onunla ilgili, dilim varmıyor, medeni hali bekar değilmiş.. Bu kadar üzüleceğimi tahmin etmemiştim, sonuçta biliyordum sonumuz olmadığını ama üzüldüm işte. Engelledim her yerden ama yine buldu beni. Kavga ettim küstüm ama bana söylediklerini görseniz siz bile inanırsınız aşık olduğuna. Ama inanmadım tabii ki. Bir sürü şey söyledim ama yine de geldi. Saçmalama dedim bu kadar salak olamazsın dedim kendime ama 15 yaşıma geri döndüm sanki kendi kendime söylediklerimi bile duymuyorum. Hayatımda hiç bu kadar savunmasız hissetmemiştim. Nasıl böyle bir duruma sokmuş olabilirim kendimi, bana bu kadar uzak bir hayatı nasıl yaşıyor olabilirim bilmiyorum ama mantığımı kaybetmiş gibiyim. Bu kadar kısa zaman bile olsa beni sanki çok iyi tanıyor ve anlıyor, bu yüzden kapıldım belki de bilmiyorum ama çok kötü hissediyorum. Ayrı odada kalıyoruz diyor, sevmiyorum diyor ama hiç biri önemli değil isterse ayrı evde kalsın bu evli olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Midem bulanıyor... nasıl ya nasıl olabilir deyip duruyorum sürekli. Çok zorlanıyorum artık..
Kulağa nasıl geldiğini biliyorum ama lütfen yorum yaparken kırıcı olmayın, ne yapmam gerektiğinin farkındayım ve yapacağım.. Sadece içimi dökmek ve kendi kendimi yemekten biraz olsun kurtulmak istedim.
Hissettiklerin ,gerçekleri değiştirmez .Kendinden yaşça abartıyla büyük ,üstüne üstlük evli bir adama ,kaptırmışsın kendini .Erkeklerin klasik aldatma bahaneleri .Sevmiyorum onu ,ayrı yatıyoruz ,boşancam ama çocuklar var napacağımı bilemiyorum vs ,vs. Bitmeyen bahaneler ,seni kullanıyor bunu aklına sok .Bu adamın zihniyeti bozuk .Eğitimin var ,derslerine odaklanacağın halde ,böyle gereksiz uçkur düşkünü bir adi herif için ,kendini ruhen bitiriyorsun .Kendine denk ,birini bul .Maddi anlamda belki gözünü boyuyor .Bilemiyorum ancak ,kendine yazık ediyorsun.Gerçekten ilerde ,kendine çok kızacaksın .Kendinde bunun yanlış olduğunu bildiğin ,halde son noktayı koy .Onun o süslü laflarına kanma .Peşinide bırakmayacak belki bir müddet ama ,çünkü böyle adamlar bunu yapar .Kesin tavrını koy,gerekirse şikayetçi olacağını söyle .

Canim bu ayri odalarda kalmalar falan hep klasik erkek yalanlari. Sadakatsiz diye bir dizi var ac izle orda da görürsün zaten.
Bazen bir insani degilde onun bize olan ilgisini seviyoruz, ondan etkileniyoruz. Kadin erkek hepimiz yasadik bu seyleri. O da ileri yasta bir erkek olarak senin gibi genc bir kizi etkileyebilmenin gururu ve egosu icindedir, bunu unutma. Dedigim gibi hepimiz böyle durumlarda iyi hissediyoruz, özgüvenimize iyi geliyor bu tarz seyler.
Ama adam sana karsi dürüst degil ve sorun burda. Bu yüzden bu adamdan bir cacik olmaz. Senin suan kaybetmek istemedigin sey adam degil de onun sende uyandirdigi duygular. Ve evet su bir gercek ki bu duygulari öyle her önümüze gelenle yasayamiyoruz. O yüzden seni anliyorum. Öte yandan belli ki bu durum sana ayni zamanda kötü de hissettiriyor, bu yüzden paniklemissin, bir cikmaza girmis gibi hissediyorsun. Bu zinciri kirmanin tek yolu o adami hayatindan cikarmak. Baska bir arkadas da söylemis, emin ol bu dünyada kimse askindan ölmedi, ölmüyor. Hersey, herkes öyle bir unutuluyor ki...

Ben ayrılacağını düşünmüyorum hoşuna gitmiş bu durum ama yanlış yoldasın başına taşlara vurursun rezil olursun ailene arkadaşlarına. hoş bir durum olsaydı bunu arkadaşlarınla paylaşırdın evli ve yaşlı adamla görüştün diye adın çıkacak birde ama sen gözünü karartmış gibi geldin bana inşallah yol yakından doğru yolu bulursun

Ben ayrılacağını düşünmüyorum hoşuna gitmiş bu durum ama yanlış yoldasın başına taşlara vurursun rezil olursun ailene arkadaşlarına. hoş bir durum olsaydı bunu arkadaşlarınla paylaşırdın evli ve yaşlı adamla görüştün diye adın çıkacak birde ama sen gözünü karartmış gibi geldin bana inşallah yol yakından doğru yolu bulursun
Baska bi isimle kaydetmis beni telefonuna.. Rezil oldum bile kendime

Canim bu ayri odalarda kalmalar falan hep klasik erkek yalanlari. Sadakatsiz diye bir dizi var ac izle orda da görürsün zaten.
Bazen bir insani degilde onun bize olan ilgisini seviyoruz, ondan etkileniyoruz. Kadin erkek hepimiz yasadik bu seyleri. O da ileri yasta bir erkek olarak senin gibi genc bir kizi etkileyebilmenin gururu ve egosu icindedir, bunu unutma. Dedigim gibi hepimiz böyle durumlarda iyi hissediyoruz, özgüvenimize iyi geliyor bu tarz seyler.
Ama adam sana karsi dürüst degil ve sorun burda. Bu yüzden bu adamdan bir cacik olmaz. Senin suan kaybetmek istemedigin sey adam degil de onun sende uyandirdigi duygular. Ve evet su bir gercek ki bu duygulari öyle her önümüze gelenle yasayamiyoruz. O yüzden seni anliyorum. Öte yandan belli ki bu durum sana ayni zamanda kötü de hissettiriyor, bu yüzden paniklemissin, bir cikmaza girmis gibi hissediyorsun. Bu zinciri kirmanin tek yolu o adami hayatindan cikarmak. Baska bir arkadas da söylemis, emin ol bu dünyada kimse askindan ölmedi, ölmüyor. Hersey, herkes öyle bir unutuluyor ki...
Cok doğru söylediniz, tamamen yasattıgı duygulara kapıldım.. Bitirdim bi kaç saat once. Daha once yapmalıydım

X