bir insanlık sorgulaması ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tugce9192

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
1.771
2.495
30
Tabi ki
Yoksa her olay sonrasında eşi bile görüşmek istemezken adamı her seferinde neden sürüklemiş ki?
evet hanfendi ya her seferinde maddi bi karşılık görmek için götürdüm eşimi.
her götürdügümde önüme 3-4 MİLYAR atarlar diye bekledim.
😂
konu benim için kapanmıştır. cünkü bazı bayanlar var ki empati yapmak yerine degil her lafımızdan bişeyler cıkarmak için bişeyler diyor.

bir yerler calışmak para kazanmak demek para birimini dilediğim gibi ifade etmeme engel degil.o an öyle demek istemişimdir öyle demişimdir.

kaldı ki konu cok uzun gelenlere zorla okuyun da demedim. okumak isteyen her seyi okur anlar.

Mune Mune cim konu benim kapanmıştır. kilitlenmesi benim için daha iyi olur sende uygun görürsen 🌸

kilitlenmese de sıkıntı degil gelen mesajlara kendimi ifade etmeye calışmıcam . 🙏

tüm yorumlar için teşekkür ederim. sizler benim gibi kimseye yaranmaya calışmayın . ama para için ama degerleriniz için.
bakın örnek alın ben çok geç ögrenmiş oldum🤪
o da benim saflıgım olsun .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 36 gün geçti.

tugce9192

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
1.771
2.495
30
Eşi ailesine çok yardımda bulunmuş zamanında. Ama karşılık görmemiş. Kabullenmiş, üstüne soğuk su içmiş. Lanet etmiş uzak durmuş. Ama karısına anlatamamış. O da yaşayarak öğrenmek zorunda kalmış.
son olarak durumu özetleyen bi arkdasa tesekkür ederim konunun özeti aynen bu 🌸🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 36 gün geçti.

oblomovunhirkasi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2013
3.632
5.591
Eğer bunlar tümüyle anlattığınız gibiyse sizi tebrik ederim.
Gerçekten iyi bir çift olmuşsunuz.
Umarım çocuğunuzu da sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2146 gün geçti.

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.653
27.268
Eşi ailesine çok yardımda bulunmuş zamanında. Ama karşılık görmemiş. Kabullenmiş, üstüne soğuk su içmiş. Lanet etmiş uzak durmuş. Ama karısına anlatamamış. O da yaşayarak öğrenmek zorunda kalmış.

İşte ben de onu diyorum katibim
Karısı ısrarla neyi anlamak istememiş?
Tek olay olsa neyse, sürekli bir olaylar dönmüş, adam pes etmiş, karısı etmemiş. Sebep? İnsan kocasına giç mi bakmaz? Benim eşim de ailesiyle görüşmüyordu. 1 2 kez ara babandır dedim. Hayır dedi tamam dedim. Gelmiş kaç yaşına elinden tutup parka götürür gibi sürekli sürekli niye. Sağ tarafımıza tükürdüler çevirelim de biraz da sol yanımıza tükürsünler der gibi

Ayrıca konu sahibinin neye kızdığını da anlamadım. En başından beri aile böyleymiş. Kendi kabullenmek istememiş. Kısacası kendi kendine gelin güvey olmuş. Eşi BİLE fark edip geri çekilmişken. Şimdi sitem ediyor.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.