bir kedi katili daha!

Night owl

Just Love!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
17 Mayıs 2011
8.116
12.147
31

Night owl

Just Love!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
17 Mayıs 2011
8.116
12.147
31
https://www.facebook.com/kemal.savas.90475

profil linkini koydum. önceki doğrudan fotoğraftı. Lütfen elimden geldiğinde etrafa yaymaya çalışıyorum. Bu manyak bir sürü böyl olduğunu, bir bayan kendsine kızdığı için evine göndermiş olduğu bir kedi cesedi olduğunu biliyorum. Kendide söylüyor zaten. Lütfen :KK43:

ispanakliborek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
10.784
12.478
Şikayet ettim ama duruyor resim orda daha çok kişinin şikayet etmesi lazım dikkat çekmesi için sanırım. Bir de print screen yapıp bir şeyler yapmak lazım olmak lazım sanırım. Nasıl yapıcaz. Ne yapmak lazım bilen biri var mı?

yolcu20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013
3.073
479
hay allah belasını versin.bir de bu manyakları 3-5 tl ye aramıza salıyorlar.

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2389 gün geçti.

ChopSuey

...........
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2012
2.599
3.425
Facebook pedofili sayfalarını kapatmıyor, bunu mu sallayacak? Hala yayında resim.
Ülkede yasa yok yasa, şikayet etsek ne?

Son düzenleme:

Beyondparadise

Az İnsan Çok Huzur ;)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.736
629
Ya ne istediniz masum hayvandan Allah sizi bildiği gibi yapsın şikayet edin arkadaşlar en azından resim kalksın hoş yine koyar bu ruh hastası bunun ailesi bu resimleri görmüyormu

Bunu yaşadığın için üzgünüz. Bu fotoğrafı gözden geçireceğiz ve Topluluk Standartlarımıza aykırıysa, bu siteden kaldıracağız.
Şikayetinin durumunu Destek Panosu'nda görebilirsin.

ThirtyFouR

iStaNBuL
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
7.518
428
33
facebooka bildirdim. cevap : sakincali degil, silinmedi

almanyanin en büyük hayvan koruma sitesine attim, umarim onlarda organize olur ve bu seref... gerekli cezayi alir.

bana o linki atar misin, kizip kendinin kestigini yazdigini.

E polis yokmuydu? Bildirmek gerek...

Beyondparadise

Az İnsan Çok Huzur ;)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.736
629
benimkinde beklemede yazıyor twitter spamlayınca hemen müdahale ediyor ama facebook çok şikayet olmadıkça resim kaldırmıyor bir pedolfiliyi uzun bir süre kaldırmamışlardı
potansiyel katil , tecavüzcü ve sapık ama yakalansa 300 tl ceza alacak

alone2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
3.850
417
facebooka bildirdim. cevap : sakincali degil, silinmedi

almanyanin en büyük hayvan koruma sitesine attim, umarim onlarda organize olur ve bu seref... gerekli cezayi alir.

bana o linki atar misin, kizip kendinin kestigini yazdigini.

E polis yokmuydu? Bildirmek gerek...

allah belasını versin bunun ve bunun gibilerinin. allah razı olsun senden çok iyi yapmışsın amaa türkiyede hayvanlara can sahibi olarak bakılmıyo lanet olsun

ThirtyFouR

iStaNBuL
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
7.518
428
33
allah belasını versin bunun ve bunun gibilerinin. allah razı olsun senden çok iyi yapmışsın amaa türkiyede hayvanlara can sahibi olarak bakılmıyo lanet olsun

umarim bi ses gelir arkadasim. facebookun bu duyarsizligi karsiliginda soktayim hala. nasil sakincali olarak görülmez, nereleriyle bakiyolar resme anlamadim

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
45.380
147.783
49
Offfff keşke ilk linki açmasaydım:KK14:

Allah bunu ıslah etsin diyeceğim ama ıslah falan olmaz, Allah bu pisliği temizlesin:KK47: