bır onerı lutfennnn

elfos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
521
678
merhaba kızlar dıslerım de bıraz yamukluk var bunun ıcın zırkonyum dusunuyorum yada vaneer kaplama fakat doktor kesıp torpuleyecegını solyledı ote yandan erkek arkadasım mutlaka dıs telı taktıralım sonra sorun yasayabılırsın dıyor zırkonyum yaptırıp sıkıntısız kullanan var mıdır tel gorunumden dolayı ıstemıyorum ?

merhaba kızlar dıslerım de bıraz yamukluk var bunun ıcın zırkonyum dusunuyorum yada vaneer kaplama fakat doktor kesıp torpuleyecegını solyledı ote yandan erkek arkadasım mutlaka dıs telı taktıralım sonra sorun yasayabılırsın dıyor zırkonyum yaptırıp sıkıntısız kullanan var mıdır tel gorunumden dolayı ıstemıyorum ?
Dişlerinizi kesip törpülemesi nekadar sağlıklıki ilerisi için ? Yani ana diş işlem görmüş oluyor ileri yaşlarda bunun kaplaması var dolgusu var falan filan.. onun yerine tel daha mantıklı geliyor bana.

Canim merhaba ben gulus estetigi yani ilk on iki dis ayrikti sadece dialerimde hicbir pr oimblem yoktu ilk once tel tedavisi sonra lamine yaptirdim dislerim torpulendi 3 senedir kullnaiyorum gayet güzel suanda sıkıntım yok ileridede olmaz insalalh yas 24 😘

X