Saç Rengi ve Saç Boyama bir renk bulmam lazım bakıp fikir verirmisiniz?

crema

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
94
0
bayrama kadar boyatmam lazım , dibi de geldi, 2 aydır boyatmıyorum :KK43:

Son düzenleme:
bence loreal castring bal köpüğü veya kumral denemelisin :)

bilemiyorum ki kaşlarım da siyah bu renk gozume açık geliyo , zaten bu akmış bişey bi renk degil :) bi de kestirmem lazım model de lazım uff çok işim var , bayram da geliyoo :KK43: yardım ediiiin lutfeenn senağlama :sm_confused:

şu anki rengi nedir?

şu an bi rengi yok ama şöyle anlatayım mavi siyah boyanmıs ve bu akmış saçım turuncu olmak üzere kuaförde açıldı, sonra oldu tabii :) ondan 2-3 ay sonra kızıl boyattım o hemen aktı tam 2 ay oldu bu hale geldi :) sonuc bu

koyu kumral veya çikolata kahveye boyat ozaman, şimdiki renkten de uçlarda ara ara bıraktır, değişik ve hoş durur:)

koyu kumral veya çikolata kahveye boyat ozaman, şimdiki renkten de uçlarda ara ara bıraktır, değişik ve hoş durur:)

farklı bir fikirmiş, tesekkur ederim.persembe gunu boyatcem , artk o gune kadar ne karar verirsem, veremessem kuafore sorarım artk ortaya karısık bişey yapar:KK70:

bence loreal castring bal köpüğü veya kumral denemelisin :)

ya konuyla pek alakası yok ama loreal casting deki renkler dahamı güzel oluyo kıslar diğer boyalardan farkı nedir herkes onu öneriyo?? yoksa amonyaksız olduu için zarar wermez die mi??

X