bir sorum var..

A

adatuna

Ziyaretçi
kızlar merhaba..nişanda çıktığımız alışverişte bana alınan herşey evlenene kadar bekleyecekmiş.ben onları kullanmayacakmışım.bu doğru mu? çok şaşırdım.annem söyledi.:KK43:

derinss

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2007
14.919
16.565
ilginç..
Doğru mu yanlış mı bilemem ama saçma olduğu kesin..

A

adatuna

Ziyaretçi
derins sen kullandınmı? alınanları

gamzelim06

hayatıma hoşgeldin kk
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
26
0
bencede çok ilginç canım zaten giymen için alınan şeyleri neden giymeyesinki tabi sizin geleneklerinizi bilemem

derinss

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2007
14.919
16.565
almadılar :)
biz bohça istemedik,vermedik de öyle kafamıza göre anlaştık..

amann kullan canım,nedir gelip kontrol mü yapacaklar..
boşver annen özeniyordur,hassastıe şimdi,sen kullan :)
hem ne getirdiler? merak ettim

G

glsh85

Ziyaretçi
öle sacma sey mı olur ..

asıl kullanmazsan ayıp olur bence

farbetter

Canımın İçi....
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.203
5
kayınvaldem izmirden birsürü şey göndermişti bana nişanlıyken.picamadan kıyafetten tut kozmetige kadar.hepsinide bi güzel kullandım:-) kullan cnm zamanımı var bunun:-)

sonbahar14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
12.342
0
bende kullanılmaz die biliyrm.
bana bikaç kıyafet almışlardı gömlek fln evlenmeme çok var modası geçer die giydim.
fkt bazı şeyler duruyor.
kullanmadım.
eskiden kalma bir adet eğer nişan bozulursa kız tarafıda erkek tarafıda iade eder alınanları. o maksatlada kullanılmaz. ama şimdi kullanılıyor.
bozulacak şeyleri aldırmadım ben makyaj seti fln.
birde gecelik türü şeylerde evlendiğinde temiz temiz giy eskimesin die kullanılmaz

A

adatuna

Ziyaretçi
derins tüm alışverişi hallettik takımından elbisesine kozmetiğinden eşofmanına kadar herşeyi aldıkta annem öyle deyince bi garip oldum ne alakaysa.bizde kullanılmaz diyo ee 1 sene beklicekmiyim dedim evet dedi.en iisi ben kullanayım:) glsh85 arkadaşımızın dediği gibi kullanmazsam ayıp olur :p
saolun kızlar iiki varsınız..

derinss

Guru
Pro Üye
26 Eylül 2007
14.919
16.565
derins tüm alışverişi hallettik takımından elbisesine kozmetiğinden eşofmanına kadar herşeyi aldıkta annem öyle deyince bi garip oldum ne alakaysa.bizde kullanılmaz diyo ee 1 sene beklicekmiyim dedim evet dedi.en iisi ben kullanayım:) glsh85 arkadaşımızın dediği gibi kullanmazsam ayıp olur :p
saolun kızlar iiki varsınız..

Kullandığında mutlu olacaksan niye bekleyesin ki..
Güle güle kullan,sağlıkla kaydirigubbakcemile5

ArMeSu

KıZıM & OğLuM
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
327
6
evet bazı yerlerde alınan kıyafetler kozmetikler kullanılmaz ama sen daha 1 sene bekleyecekmissin bence onları giymen için almışlardır bir iki ay olsa neyse bekleyim dersin ama evlenmene daha çok varsa kullan bence ama annen bizde kullanılmaz diyosa bilemem canım

katr_em

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
204
0
peki bayramda alınan hediyeler giyilir mi yani bayramlaşmaya giderken onların aldıkları mı giyilir yoksa kendi elbiselerin mi ?? bilen var mı???:uhm:

bntkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
130
0
bende kullanılmaz diye biliyorum ama bence de saçma ya..

bntkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
130
0
bayramlıklar byramda giyilirmiş öle diyo bizimkiler ben giycem kayınvalidemin alacaklarını.