Bir Tecavüzün Anatomisi

superisi22

hayat herşeye rağmen güzel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
5.384
1.548
Belgrad Ormanları’nda bir akşam üstü....
- Nihahahah... Boşuna kıprama yavrum. Elimden kurtulamazsın. Bağırmak da fayda etmez. Bu ormanda seni kimseler duyamaz. Sen iyisi mi meşhur sözü hatırla ve rahatla. Tecavüz kaçınılmazsa uzan keyfine bak...Heheheheh!..
— Sen şimdi bana tecavüz mü edeceksin?
— Yok, nasihat edicim. Tabii ki tecavüz edicem.
— Eminsin yani.
— Tabii eminim, artık tecavüz etmek suç bile değil güzelim. Tecavüzü ediyorsun, sonra tecavüze uğrayan kız çaresiz seninle evlenmek zorunda kalıyor, sen yırtıyorsun.
— Demek yırtıyorsun? O zaman gel yırt bakalım. Hatta sen zahmet etme, ben yırtıyım üstümü başımı. Nasıl olsa yenisini sen alacaksın.
— Ne diyon sen bacım?
— Bu ayakkabıları da parçalayabilir miyim? Bıktım kaç senedir giymekten.
- Ohoooo. Amma konuştun ya!..
— Evet ben biraz fazla konuşurum. Şimdiden alışan iyi olur. Malum bir ömür aynı evi paylaşıcaz. Haa bi’ de unutmadan söyliyim, ben uyurken dişlerimi gıcırdatırım, sonra söylemedin deme.
— Anlaşıldı, sen beni lafa tutup kaçmayı planlıyon ama yemezler.
— Kim kaçacak? Ben mi? Bence birazdan sen kaçıcan, müstakbel kocacığım. Önce şunu söyliyim, bizde nişanı da, düğünü de erkek tarafı yapar bilesin. Nişanda 3 burma bilezik, bir altın saat, 5 metrede altın kordon...
- Ohaaaaa!..
— Bence oha joker hakkını hemen kullanma. Çünkü daha düğünde isteyeceklerimi sıralamadım.
— Ne düğünü ya?
- Aaaa... Düğünsüz hayatta evlenmem. Özel gelinlik isterim, ayrıca ablamların o gece giyeceği tuvaletler de bizzat ellerinden öper...
—Ablanlar mı?
— Evet, bizde adetler böyle. Sen sormadan söyliyim, benim 4 ablam var. Sonra düğün salonda olacak. Havayi fişek gösterisi isterim. 5 bilezik isterim, tek taş pırlanta yüzük isterim, yurt dışında balayı isterim, kirada oturmam ev isterim, İtalyan mobilya isterim.
- Yeteeeeerrrrrrr!.. Bacım ne yaptın ya? Ben mi sana tecavüz ediyom, sen mi bana tecavüz ediyon karıştırdım ha!.. Ne bu be?..
— Valla canın isterse kocacığım.
— Ne kocası be?
- Tecavüz edicen ya o bakımdan..
- Tövbe!.. Vazgeçtim. Ben aklımı peynir ekmekle yemedim. Tecavüzün cezası kalkmamış aksine artmış. Bundan ala ceza mı olur? Şu dakikadan itibaren dünya ahiret bacımsın. Kalk yürü eve bırakayım seni. Ulan bi tecavüz etme zevkimiz vardı, onun da içine ettiler, iyi mi?..

 
X