Bir tuhaf durum

demet1980

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
143
122
Kizlar hoslandigim kisilere direkt bakamam, bu genel olarak bazi insanlarda olan bir durum. Onun bulundugu ortamda olmak isterim, yaninda olmak ama bakislarim cok cekingendir. Asil tuhaf olan ben fotograflarina da bakamiyorum :olamaz: az once twitterda hoslandigim cocugun fotograf degistirdigini fark ettim, hemen fotografini kapattim utanarak:KK23: Benim gibi olan var mi?

O seni görmüyo ama :) görünce utanman olabilir ama resmi görünce de olması değişik. Kaç yaşındasınız acaba ?

Kizlar hoslandigim kisilere direkt bakamam, bu genel olarak bazi insanlarda olan bir durum. Onun bulundugu ortamda olmak isterim, yaninda olmak ama bakislarim cok cekingendir. Asil tuhaf olan ben fotograflarina da bakamiyorum :olamaz: az once twitterda hoslandigim cocugun fotograf degistirdigini fark ettim, hemen fotografini kapattim utanarak:KK23: Benim gibi olan var mi?
Bende karşı cins birinin yüzüne kolay kolay bakamam ama muhabbet ederim bu biraz kişiliğe ve özgüvene bağlı ama fotoğraflarına bakarım :)

Acaba kusur bulmaktan mi korkuyorum? Bu bir kisiyle ilgili degil, hep boyleydi.

"Bir yere bakıyorsan orada ilgilendiğin bir şey vardır, bakamıyorsan orada -kesinlikle- ilgilendiğin bir şey vardır".

Yani kaçamak baktığınızda ya da hiç bakmadığınızda daha çok dikkat çekiyorsunuz, bizde de öyle olmuyor mu, biri bizimle ilgileniyorsa biz de fark etmiyor muyuz neyin ne olduğunu...

Yanyanayken bakamıyorsam, evde fotoğrafa iyice bakarım doya doya :KK70: bu da bir bakış açısı di mi yani :KK70:

O insana alıştıkça geçer bence :KK66:

Eskiden koyde televizyonlar yni ciktiginda babaannemin odasina koymuslar bzim evde. Televizyonun karsisinda soyunmazmis kadin " beni goruyorlar" diye.
O aklima geldi.

Sevdgim erkegin resmine bakarken bi saf gulumseme gelir( di). Ama utanmak felan olmaz senin dedigin gibi. Aslinda dgrusu bana guzel sozcukler yazdiginda o zmn utanirdim bak, kafami yorganin altina sokardim. Yorganin kenarindan gozlerini acip yine devam ederdim yazmaya telefonda. Oda bi ayri garipti. Hatta kizarirdim.

Ben de oyleyim. Aslinda her konustugum insanin gozunun icine uzun uzun bakarim, buna engel olamam. Ona odaklanirim cunku. Ama hoslandigim kisiye hem bakamiyorum hem de butun vucudum ondan uzaklara kacmaya calisir istemeden. :) Fotografina bakamamak cok tatli bi durum tabi :-)

Oo bu zamanda eşine az rastlanır birisin ama bu özelliğin fırsatların arkasından el sallatır sana ona göre. Sahi kaldımı yüzü kızaran genç kızlar.

Benim ilişki başlarken oluyor bu durum, flört zamanlarında yani
Sonra geçiyor bön bön bakabiliyorum fotoğraflara :işsiz:

X