Saç Kesim Şekilleri Bir türlü güzel gösteremediğim dalgalı saçlarım..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Saçın kuruduktan sonra az miktar hindistan cevisi yağıyla saçının dalgalarını ya da buklelerini daha belirgin yapabilirsin. Benim de gür saçlarım var ve bu yöntemle saçlarını yatıştırabilirsin.

benim saçlarım da dalgalı ve ben de artık düzleştirmekten sıkıldımmmm!! köpük kullanınca da 1 gün sonra bozuluyo karışıyo saçım.ya daköpükten bi kaç saat sonra tekrar elektrikleniyo. off :KK43:

evet kızlarr bende gliserin ve badem yağı kullanıyorum bi harikaaa bi yumuşacık oluyuuur tavsiye ederim.. :))

nasıl kulanıyoruz arkadaşlar ben de denemek istiyorum.saç diplerine değecekmi ıslak saça mı nekadar bekliyor :) nasıl uygulanıyor.

sanırım aynı sorunu bende yaşıyorum saçımın dalgaları çok güzel fakat kendini tam gösteremiyor.

benim saçlarım kabarmıyor ama ben baya belirginleşmesini itiyorum buklelerimin. mesela saçıma önce bu yağı sonra köpük sürsem güzel olabilir mi acaba

benim saçlarım kabarmıyor ama ben baya belirginleşmesini itiyorum buklelerimin. mesela saçıma önce bu yağı sonra köpük sürsem güzel olabilir mi acaba
Merhaba benim saçlarım da sizinki gibi ama çok kabarıyor acaba bakım yapıyor musunuz? Yapıyorsanız paylaşırmısınız çok beğendimde :)

Benim saçlarım senelerdir aşırı kabarık. Bu yüzden saçlarımdan nefret ediyorum, hatta neredeyse psikolojimi bile etkiliyor dersem yalan olmaz. Bi ara gliserini duyup denemiştim, ama öyle çok bir fark görememiştim ya da ben yanlış uyguladım bilmiyorum. Sonra da çok kullanmadım zaten. Yanlış hatırlamıyorsam evde hala biraz var. Burda yazılanları okuduktan sonra tekrar denesen mi diye düşünüyorum şimdi.

Kızlar saçlarımın dalgası güzel aslında ama bu dalgayı güzel gösteremiyorum saçımın arkadaki görünümü kabarık olduğu için dalgalar belirgin değil ama iç kısımdaki dalgalar çok hoş duruyor sorum anlaşıldımı bilmiyorum ama napsam acaba? hep düzleştirmekten sıkıldım

Dalgalı saçlar iyidir ama güzel gösterebilirsen bugune kadar okadar çok ürün denedimki dükkan açılır heralde kullanmayıp attıklarımla bir kaç güzel ürün var

Nelly
Photon
Selen

bu 3 ü arasında fiyat performans photonun dikkat edin diğer markaların düz saç ürünüde var özellikle bukleli saçlar için olanına bakın.
photon burda ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabarıklık ince telli saçların kabarmasından oluyor olabilir. Duştan sonra ve şekillendirme öncesi hafif saç tellerini birleştirici bir saç kremi kullanmanı öneririm. :) Ayrıca duştan sonra nemli saç uçlarına yedirdiğin bir damla bakım yağı da sonraki yıkamaya kadar düzgün durmasını sağlıyor. :)

Saçlarımı uzatmaya karar verdim, bir süre kestirmeyi düşünmüyorum. Şeklini şemalini beğenmesem de sanki uzayınca daha güzel görünmeye başladı gözüme. Bir süredir banyodan çıkmadan önce saçımı soğuk suyla durulamaya başladım, bir de banyo sonrası bolca besleyici yağ sürüyorum (durulanmayan yağ). Birazcıcık da olsa saçlarım daha güzel oldu sanki. İnşallah saçlarımda güzelleşme olur da ben de saçlarımı sevmeye başlarım artık :KK47:.

Saçlarımı uzatmaya karar verdim, bir süre kestirmeyi düşünmüyorum. Şeklini şemalini beğenmesem de sanki uzayınca daha güzel görünmeye başladı gözüme. Bir süredir banyodan çıkmadan önce saçımı soğuk suyla durulamaya başladım, bir de banyo sonrası bolca besleyici yağ sürüyorum (durulanmayan yağ). Birazcıcık da olsa saçlarım daha güzel oldu sanki. İnşallah saçlarımda güzelleşme olur da ben de saçlarımı sevmeye başlarım artık :KK47:.
Sanırım uzanası drğil de soğuk su ile durulamanız saçın güzel durmasını sağlıyor. Ben önceden kaynar sulara yıkardım. Yanlış yspıyormuşum. Soğuğa geçince saçlarım canlanıyor şimdi

Sanırım uzanası drğil de soğuk su ile durulamanız saçın güzel durmasını sağlıyor. Ben önceden kaynar sulara yıkardım. Yanlış yspıyormuşum. Soğuğa geçince saçlarım canlanıyor şimdi
Dökülmesini azaltmak için çam terebentin koymuştum şampuanıma. Miktarı fazla oldu galiba, saçlarım iyice kupkuru oldular. Off yaaa saçlarımı bir türlü sevemiyorum :KK43:.

X