Saç Kesim Şekilleri Bir türlü güzel gösteremediğim dalgalı saçlarım..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

duccio

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2011
181
2
Kızlar saçlarımın dalgası güzel aslında ama bu dalgayı güzel gösteremiyorum saçımın arkadaki görünümü kabarık olduğu için dalgalar belirgin değil ama iç kısımdaki dalgalar çok hoş duruyor sorum anlaşıldımı bilmiyorum ama napsam acaba? hep düzleştirmekten sıkıldım

canım az önce bir arkadaşa daha yazdım :) ben de burda yazılan topiklerden öğrendim saç diye arama motoruna yazarsan bir sürü bilgi paylaşımı çıkar. benim de saçlarım dalgalı gliserin yağı al içme suyu ile karıştır saçlarına bir sprey yardımı ile sık dikkat et dibine değmesin buklelerin kendine geliyor :) ben hatta cam sili boşalttım fısfıs olmayınca :KK70: birde kuru saça uygulama gliserin yoksa nemi alıyor suyla karışması gerek

canım az önce bir arkadaşa daha yazdım :) ben de burda yazılan topiklerden öğrendim saç diye arama motoruna yazarsan bir sürü bilgi paylaşımı çıkar. benim de saçlarım dalgalı gliserin yağı al içme suyu ile karıştır saçlarına bir sprey yardımı ile sık dikkat et dibine değmesin buklelerin kendine geliyor :) ben hatta cam sili boşalttım fısfıs olmayınca :KK70: birde kuru saça uygulama gliserin yoksa nemi alıyor suyla karışması gerek

canım bu gliserin yağı aktarlardamı satılıyo?

Yatışması için saç kremi sür, ıslakken topla lüle yap elinde saç kuyrugunu. Kuruması biraz uzun sürüyor ama uclarında çok tatlı lüleler oluyor. Eğer toka iz yaparsa ki yapacaktır saç düzleştirin var ise uclarına dokunmadan oraları düzleştirirsin. :)

aktarda da var eczanede var her yerde bulabilirsin içine menekşe yağı badem yağı katanlar da var herkes çok memnun bu uçları pütür pütür oluyo ya onları falan yok ediyor ben de çok memnun kaldım kullanıyorum şu an canım

aktarda da var eczanede var her yerde bulabilirsin içine menekşe yağı badem yağı katanlar da var herkes çok memnun bu uçları pütür pütür oluyo ya onları falan yok ediyor ben de çok memnun kaldım kullanıyorum şu an canım

peki yağı yıkamadanmı kullanıyorsunuz saçınızı?

peki yağı yıkamadanmı kullanıyorsunuz saçınızı?

Evet canim, fazla yagli olmuyor zaten gliserin. Bir cay bardagi suya bir kapak gliserin koy, icine istedigin yaglardan bir kac damla damlatabilirsin. Kokulu yaglar güzel oluyor. Cilek yagi, menekse yagi, yasemin esansi vs. Ben de kullaniyorum o yüzden cevap vermek istedim.
Cok güzel bir karisim, gliss'in spreylerine tercih ederim. Hem de dogal.
Bu arada gece yatmadan elidor 7/24 sürüp, saclarini örersen sabah kalktiginda kabarmayan mükemmel dalgalarin olur. :KK34:

Evet canim, fazla yagli olmuyor zaten gliserin. Bir cay bardagi suya bir kapak gliserin koy, icine istedigin yaglardan bir kac damla damlatabilirsin. Kokulu yaglar güzel oluyor. Cilek yagi, menekse yagi, yasemin esansi vs. Ben de kullaniyorum o yüzden cevap vermek istedim.
Bu arada gece yatmadan elidor 7/24 sürüp, saclarini örersen sabah kalktiginda kabarmayan mükemmel dalgalarin olur. :KK34:

teşekürler tatlım :KK34:

sağol cnm cvp vermişsin :) ben camsile koydum :KK70: gliss şişesine bir cahillikle kaynar suyu koyunca eridi :)

bende denedim bu işlemi ama benim saçlarım çok ince telli olduğu için bide sanırım diplerede değdirdim dökülmeye başladı bıraktım oyüzden kullanırken dikkat edin kızlar aman diim

kızlar eczaneden gliserin alıp uyguladım saçıma sonuç harika herkese tavsiye :KK66:)

benim saçlarım duştan sonra çok güzel dalgalı oluyo, ama sabah uyandıktan sonra harp meydanına dönüyo! sabah duş alamıyorum, sinüzitim var. of ne yapıcağımı bilmiyorum

benim saçlarım duştan sonra çok güzel dalgalı oluyo, ama sabah uyandıktan sonra harp meydanına dönüyo! sabah duş alamıyorum, sinüzitim var. of ne yapıcağımı bilmiyorum

cnm gliserin dene saçların kuru olduğundan böle olabilir gliserin nem kazandırıyo

menekşe yağınında çok güzel bukle yapdğına sahitim banyodan sonra kuruttuğum saçlarıma uçlar olmak üzere sıkıyorum güzel kokması için yapıyodum ama aldığım sonuçlar
kırıklar gitti
ve çok güzel buklelerim oldu
benim saçımda böyle bir etki gösderdi ama malum saçlarımızı boyuyoruz ve nem kaybediyo özellikle yazın bende bu sene denize giderken gliserin alıpda deniycem bilgi için teşekkür ederim umarın faydalı olur

X