Gebeliğe Hazırlık Bir türlü hamile kalamadım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

M i h r a

Güçlüyüm ama kalbim hassas.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
2.026
4.447
Arkadslar merhaba burada henuz cok yeniyim. Mart ayindan beri hamile kalmak icin deniyoruz ancak bir sonuc alamadim. Kafaya takmamak gerekiyor stres yapmamak gerekiyor evet biliyorum son aylarda yapmiyorumda stres ama yine yok. Doktora gittim hicbir sorun gecen ay iki tane yumurtam olgunlastigini soylemisti hatta ama olmadi bu ayda. Her ay kirmizilari gorunce kadinlar kulubune girip benimle ayni sorunubkafasina takanlarini yorumlarini okuyup yanliz olmadigimi hissetmek beni toparliyor acikcasi. Bende bi konu paylasmak istedim yorumlarinizi bekliyorum önerileriniz de hepiniz çook öpuyorum 💕🙏🏻👼🏻 STORMI& KYLIE JENNER.jpeg

Merhaba canım ben de hemen hemen seninle aynı dönemde başladım çalışmalara beş ay olmadı ama bu ay çok şükür oldu🙏 İnşallah sen ve isteyen tüm herkese Rabbim bebiş nasip etsin kucaklarınızı doldursun gerçekten kafaya takmadığın zaman oluyor ben bizzat yaşadım bu ay hiç beklemiyordum ve üç defa değerlendirme oldu düşün erken yumurtlama olmuyormuş ben de hep gün aşırı deniyordum olmuyordu ama nasip işte gerçekten ne zaman nasipse o zaman olacak 🤲🤲🤲🤗🤗🤗

Merhaba canım ben de hemen hemen seninle aynı dönemde başladım çalışmalara beş ay olmadı ama bu ay çok şükür oldu🙏 İnşallah sen ve isteyen tüm herkese Rabbim bebiş nasip etsin kucaklarınızı doldursun gerçekten kafaya takmadığın zaman oluyor ben bizzat yaşadım bu ay hiç beklemiyordum ve üç defa değerlendirme oldu düşün erken yumurtlama olmuyormuş ben de hep gün aşırı deniyordum olmuyordu ama nasip işte gerçekten ne zaman nasipse o zaman olacak 🤲🤲🤲🤗🤗🤗
Bebegini saglıcakla kucagina almayida nasip etsin rabbim isteyen herkese versin insallah umutla bekliyorum bende 😊

Canım hiç ovulasyon testiyle pik gününü belirledin mi? onlar çok etkiliyor adetin bittiği günden itibaren ovulasyon testi yaparak hangi gün yumurtladığını hangi gün çatladığını tespit edip ilişkiye girersen daha sağlıklı olabilir

Bende geçen ay ovulasyon testiyle takip ettim değerlendirdim pik günleri şimdi beklemedeyim bu ayda olmaaycak gibi ama önümüzdeki ay yine takip edicem inşallah tuttururuz canım :dua:

Takibini yapiyorum yapmazmiyim son 3 aydir ovulasyon testi ile pozitif gordugum gun ve sonrasindaki 3 gunu degerlendiriyoruz ama tık yok

Bende geçen ay ovulasyon testiyle takip ettim değerlendirdim pik günleri şimdi beklemedeyim bu ayda olmaaycak gibi ama önümüzdeki ay yine takip edicem inşallah tuttururuz canım :dua:
Insallah tuttururuz canim isteyen herkesin allah kucagini doldursun 🙏🏻👼🏻

Arkadslar merhaba burada henuz cok yeniyim. Mart ayindan beri hamile kalmak icin deniyoruz ancak bir sonuc alamadim. Kafaya takmamak gerekiyor stres yapmamak gerekiyor evet biliyorum son aylarda yapmiyorumda stres ama yine yok. Doktora gittim hicbir sorun gecen ay iki tane yumurtam olgunlastigini soylemisti hatta ama olmadi bu ayda. Her ay kirmizilari gorunce kadinlar kulubune girip benimle ayni sorunubkafasina takanlarini yorumlarini okuyup yanliz olmadigimi hissetmek beni toparliyor acikcasi. Bende bi konu paylasmak istedim yorumlarinizi bekliyorum önerileriniz de hepiniz çook öpuyorum 💕🙏🏻👼🏻Eki Görüntüle 2544029
merhaba canım bende 8 aydır bekliyorum fakat bir gelişme yok. eşiniz doktora gitti mi? sperm testi yapıldı mı?

Arkadslar merhaba burada henuz cok yeniyim. Mart ayindan beri hamile kalmak icin deniyoruz ancak bir sonuc alamadim. Kafaya takmamak gerekiyor stres yapmamak gerekiyor evet biliyorum son aylarda yapmiyorumda stres ama yine yok. Doktora gittim hicbir sorun gecen ay iki tane yumurtam olgunlastigini soylemisti hatta ama olmadi bu ayda. Her ay kirmizilari gorunce kadinlar kulubune girip benimle ayni sorunubkafasina takanlarini yorumlarini okuyup yanliz olmadigimi hissetmek beni toparliyor acikcasi. Bende bi konu paylasmak istedim yorumlarinizi bekliyorum önerileriniz de hepiniz çook öpuyorum 💕🙏🏻👼🏻Eki Görüntüle 2544029
15 aydır benimde olmuyor bende eşimde de hicbir sorun yok her ay dr kapısında bekliyorum 😔😔 iki aydır klomen kullanıyorum ilk ay olmadı bu ay da 3 yumurta oldu iğne falan yapıldı bekliyorum

Bende 6 ay sonunda kalabıldım. Bi sıkıntıda yoktu bizde. Oncelıkle yumurtlama gunumu belırledım ovulasyon testlerıyle. Gün aşırı ilişkiyle denedım hep olmadı.son ay gün aşırı degılde daha uzun aralıklarla 3 gunde bir fılan denedık.sperm kalıtesı artması ıcın ve o ay hamıle kaldım.

merhaba canım bende 8 aydır bekliyorum fakat bir gelişme yok. eşiniz doktora gitti mi? sperm testi yapıldı mı?
Kendisine onerdim sende git ben gittim icimiz rahat etsin birsey varsada beklemeyelim diye ama esim cok erken doktora gitmek icin dedi 1 sene dolsun olmazsa ozaman giderim dedi zorlayip kendisini kotu hissetirmek istemedim acikcasi :110:

Bende on ay bekledim doktor sorun yok dedi klomen kullandım yumurta oluşuyor çatlıyor yine de olmuyordu .on Aydan sonra oldu .sabret cnm elbet olacak Allah’ın izniyle

X