Bir Umut da Benden Olsun 🌸 İlk Aşılamada Gebelik 🤰🏻

Ne cikti canim sonuc?
Merhaba sonuç gebelik çıktı fakat değerim 13,26 çıktı kimyasal die düşünüyorum yarın yada salıya kadar tekrar baktırıcam hemşire değer düşük fakat gebelik var dedi ama İnşallah sağlıkla ilerler dedi Temmuz da kimyasal geçirmiştim ona benzettim değerin küçük olmasını Hayırlısı ALLAH isteyen herkese Nasip etsin

Umudunuzu yitirmeyin. Ben öğrendiğimde 5,19’du iğnelerin etkisi geçmedi diye düşünmüştüm.

Erken farketmissindir artacaktir insallah ptesu yaptir bakalim bize de haber ver

Arkadaşlar ben aşılamadan sonra13. Gün yaptırdım ve 13,26 çıktı düşük değer ki aşılamadan sonra ilişkide olmadı bizim ben kimyasal diorum ama İNŞALLAH bir gün ben ve tüm isteyenlerde annelik duygusuna erişir RABBİM Nasip eder son bir senedir kolay olmayan süreçlerden geçtik Haber vericem kan testinden sonra Siz 5,19 u kaçıncı günde öğrenmiştiniz acaba

aşılama sonrası 10. Günde öğrenmiştim. O yüzden iğne etkisi sanıp hiç sevinmemiştim. 2 gün sonra 22 olmuştu değerim. Ona bile sevinmedim, zaten ilk 3 ay düşük riskim vardı. O tarihlerde doğru düzgün hiç sevinememiştim.

Anladım Hayırlısıyla atlatmışsınız sanırım benimde ilk gebeliğim 2 aylıkken düşükle sonuçlandı O psikolojiyi çok iyi anlıyorum Tevekkül den başka yapçak bişeyim yok Teşekkür ederim bu arada

Rica ederim. Evet, oğlum doğdu 35 günlük oldu Bile çok şükür. Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Oyle bir sey dusunme olumlu seyler dusun yarin sabah aile hekimine git baktir bence ben olsam dayanamazdim:) bence guzel haberler vereceksin

Aminnn Cümlemizin İnşallah ALLAH bağışlasın sağlıklı ömürler dilerim
Baktırıcam ama kimyasalıda temmuzda yaşadığım için aynısı gibi Hayırlısı bakalım

Arkadaşlar bugün baktırdım 7,29 kimyasal sanırım hissettiğim gibi Hayırlısı ama uğraşçaz sanırım bu yolda 1 normal düşük 2 kimyasal napmam gerekiyor acaba

Arkadaşlar bugün baktırdım 7,29 kimyasal sanırım hissettiğim gibi Hayırlısı ama uğraşçaz sanırım bu yolda 1 normal düşük 2 kimyasal napmam gerekiyor acaba
Geçmiş olsun canım benim üzülme hiç rabbim yardımcın olsun
Genetik test ve Rahim filmi baktırdın mı bide istersen perinatoloğa görün
Benimde 2 düşüğüm var çok yorucu süreç biliyorum ama herşey allahtan

Aminnn İnşallah çok teşekkür ederim psikolojikmen çok etkilendim ama yapıcak bişey yok şuan doktorumu aradım hemşire regli olunca gel detaylı konuşalım dedi Genetik test isteyebilir dedi Ben geçen sene rahim filmi çekildiğim ay hamile kalmıştım temizdi 2 aylıkken düşükle sonuçlandıki düşük riski vardı baştan ama normalde bu konuyu 1 senedir kafama çok takıp stres Yaşadım
Ama doktorum aşılama muayenesi sırasında polip gibi bişey dedi hemşireye Ofis işlemi dedi anlamadım ben Gidince sorucam

Genetik testi yaptirin cnm esinle genetik bi problem olabilir

İlişki neden olmadı ki bizim doktorumuz günler belirledi o günlerde ilişki oldu o günler bittik den sonra da en az hafta da 2 veya 3 olacak dedi

Benim eşimin kullandığı ilaçlar sebebiyle korunmamız gerekiyordu fakat bazen tıp gerçekten yanılabiliyor okudumlarımdan duyduklarımdan dolayı bizim aşılama günü tutmuş fakat kimyasal doktorumla görüştüm pıhtılaşma testine gerek yok diyor ama ben yaptırıcam

Hayirli ugurlu olsun tebrik ederim..
bende iki senedir bekliyorum ama malesef..
benimde en sinir oldugum kelime düsünme.. ama olmuyor insan ister istemez aklinda oluyor ama bu düsünmemeyi gercekten bir gün yapabilecek miyim onuda bilmiyorum.. allah isteyen herkese nasip etsin.. kimsenin kucagini bos birakmasin

Amin, Allah isteyen herkese versin inşallah İmkanınız varsa aşılama tüp bi şey yaptırıp tatile çıkın. Gerçekten sallayın sonrasında.

Merhaba bende pazar günü aşılama oldum. Sebepsiz infertiliteyiz. Eşimde bende en ufak bir sorun yok. 2 ay klomen kullandım ilkimde olmadi, ıkincisinde yumurtalar fazla uyarılmıştı tedavi iptal etti doktorum. 3. Letrol diye bir ilaç önerdi. Kullandım 2 yumurtam oluşmuştu biri sağ biri solda. 19 ve 17 mm. Pazar gunu aşılama yaptik. Ilk gün cok agrım vardı surekli uzandım. Ikinci gun ağrı azaldı ama akintim vardı. Normal yumurtalama akintisina benzer. Bugün 3. Gun agrım yok. Akinti da pek yok. Normal mi sizce ? Ilac falan kullanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…