Bir vahşet haberi de Aydın’dan :(

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
12.177
8.377
4 yaşındaki çocuk boğazı ve sağ bileği kesilmiş halde bulundu.

Kars’ta yürekleri yakan M.A’nın ardından Aydın’da da boğazı ve sağ bileği kesilmiş halde ağır yaralı bulunan 4 yaşındaki C.C, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Tüyleri diken diken eden vahşet, Aydın’da meydana geldi. Evlerinin önünde oynayan C.C. kayboldu. Aile çocuğu ararken kısa süre sonra dedesi tarafından kullanılmayan bir ahırda ağır yaralı bulunan C.C., hemen Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Cinsel saldırıya maruz kalmış olabileceği ihtimali üzerinde de durulan talihsiz çocuk, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Polis, minik C.’nin katilinin bulunması için geniş çaplı soruşturma başlattı.
DHA

http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/bir-vahset-haberi-de-aydindan-487778/

Ya bu insanlar kucucuk cocuklardan ne istiyorlar yaziklar olsun nasil bi ulke oldu cikti burasi idam yasasi geri gelsin yada bu seref... hadim etsinler :mad::banghead:

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Son düzenleme:
Nan ülke hırsızı, iti berduşu , tecavüzcüsü ile dolu :KK4::KK4::KK4:
13 yaşında ki çocuğa 31 kişinin tecavüz ettiği hayvanlara en fazla 10 yıl verilmiş ve iyi halden de daha düşeceğiini açıkladı avukatı .
Çivisi çıkmış memleketin ! Nerde adalet !

Nan ülke hırsızı, iti berduşu , tecavüzcüsü ile dolu :KK4::KK4::KK4:
13 yaşında ki çocuğa 31 kişinin tecavüz ettiği hayvanlara en fazla 10 yıl verilmiş ve iyi halden de daha düşeceğiini açıkladı avukatı .
Çivisi çıkmış memleketin ! Nerde adalet !

Evet adalet suan baska seylerle mesgul baska ulkelerin sorunlariyla biz icimizde birbirmizi yiyelim boyle cocuklar oldurulsun nolucak ki digerleri daha onemli!!!!!

ooofff allahım yarabbim tüylerim diken diken oldu
nasıl bir sapkınlık nasıl bir manyaklıkdır bu anlayamıyorum
nasıl bi ülke haline geldik biz ya
ben çocukken evden sabah çıkar-akşam gelirdim,ne bi taciz ne bi pislik ne başka bişey yaşamadım yarabbim sen bize ve doğumuş/doğacak çocuklarımıza yardım et onları koru
bunu yapanların allah bin belasını versin
cehennemin dibinde yanasınız siz
içim acıyor bu haberleri okudukça ooff ya offffff :KK43:
kimsiniz siz ki o küçücük minicik bedenin canını yakıp hayatını söndürüyorsunuz????
nesiniz siz??????
eğer gerçekten cinsel bi taciz yada davranış varsa bunları alıp kökten keseceksinki bi daha başkasının canına namusuna hayatına mal olmasınlar

Evet adalet suan baska seylerle mesgul baska ulkelerin sorunlariyla biz icimizde birbirmizi yiyelim boyle cocuklar oldurulsun nolucak ki digerleri daha onemli!!!!!

Adamın işi gücü dış güçler, pensilvanya, başörtüsü , askerler, faiz lobileri...
Bizim ülkede kadın cinayetleri , çocuk gelinler, tecvüzcüler , hırsızlar elini kolunu sallaya sallaya dolaşıo biri de dur demio !
Anca muhalefet , boş laf , hani icraat ??? Bende icraata bakıyorum . Mal ortada başka söze gerek yok :KK14:

ooofff allahım yarabbim tüylerim diken diken oldu
nasıl bir sapkınlık nasıl bir manyaklıkdır bu anlayamıyorum
nasıl bi ülke haline geldik biz ya
ben çocukken evden sabah çıkar-akşam gelirdim,ne bi taciz ne bi pislik ne başka bişey yaşamadım yarabbim sen bize ve doğumuş/doğacak çocuklarımıza yardım et onları koru
bunu yapanların allah bin belasını versin
cehennemin dibinde yanasınız siz
içim acıyor bu haberleri okudukça ooff ya offffff :KK43:
kimsiniz siz ki o küçücük minicik bedenin canını yakıp hayatını söndürüyorsunuz????
nesiniz siz??????
eğer gerçekten cinsel bi taciz yada davranış varsa bunları alıp kökten keseceksinki bi daha başkasının canına namusuna hayatına mal olmasınlar

Aminnn.............
Direk idam içeri girip bizim alnımızın teriyle içerde besleniorlar . Hak mıdır bu ?

millette saplantı oldu herhalde. cocuklara bi halt etmek....
pipilerinden asmıyolarki bi kacını meydanda falan:KK22::KK20::KK19::KK47:

Adamın işi gücü dış güçler, pensilvanya, başörtüsü , askerler, faiz lobileri...
Bizim ülkede kadın cinayetleri , çocuk gelinler, tecvüzcüler , hırsızlar elini kolunu sallaya sallaya dolaşıo biri de dur demio !
Anca muhalefet , boş laf , hani icraat ??? Bende icraata bakıyorum . Mal ortada başka söze gerek yok :KK14:

haberlerde duyduğum kadarıyla 300 hemcinsimizi öldürülmüş saolsun kadını ezen geri kafalılar !!!

İşkence edip sonra idam ediceksinnn . Ne demek ağzı süt kokulu bebeği kesmek :KK25:
İçim cız etti :KK25:

son zamanlarda bu tür olaylar (çocuklara yönelik) ne kadar arttı şaşıp kalıyorum :KK53:

allah ıslah etsin yaaaaa :KK4::KK4::KK4::KK14:

X