bir velinin uslubu siz olsaniz

kizimin 29 ekim gosterisine gittik. gosteriden sonra bir veli one sırıklari koymuslar ben kendi cocugumu izleyemedim bosuna dans hocasi parasi verdik dedi. bagira bagira cocugunu almaya gitti gosteri yerine vs. bir velide siz benim cocuguma sırık diyemessin diye basladi. kadin aciklama yapti uzunlari koymuslar bunu demek istedim dedi ama diger veli sakinolmuyor bi turlu. kavga eden kisi de yani sırık diyen benim samimi arkadasim haala sakinlenesemiyor cocuguma sırık diye. fikirlerinizi merak ettim ustelik bana diyorki seninde cocugun vardi orda o laf senin cocuguna da geldi diye.
Kadın çok kabaymış

Ders olmuştur bir daha da yapmaz sanırım o utancı ona yeter

Sırık uzun oduna deniliyor diye biliyorum

😂 millet iyice konuşma iletişim bilgilerini kaybetti herkes saldırır pozisyonda böylelerinin ağzının payını vermek lazım

Hayır rahatsız olduğun bir şeyi konuşursun halledersin oldu oldu olmadı ok ama çirkefliğe ne gerek var

Sırıksa sırıktır ay öf yeni nesil velilerde de aşırı bir hassasiyet var. Çocuğuma sırık diyemezsin nedir :KK70:

İlk veli çok kaba.
Milletin çocuğuna odun derse insanlar da cevap verir, gereksiz tartışma çıkarmış.

Öne sanırım daha iyi hareketleri yapan çocukları koyuyorlar boy sıralamasına bakmadan.
Ya da ben mi öyle biliyorum bilmiyorum yanlış olabilir.
Gereksiz bir kavga olmuş ayrıca.

Öne sanırım daha iyi hareketleri yapan çocukları koyuyorlar boy sıralamasına bakmadan.
Ya da ben mi öyle biliyorum bilmiyorum yanlış olabilir.
Gereksiz bir kavga olmuş ayrıca.
Hayır sırayla öne koyuyoruz genelde, ben öyle yapıyorum en azından. Diğer türlü boya göre dizsek uzun boylu çocuklar hep arkada olur, üzülürler, cezalandırılmış gibi hissederler. Hateketleri iyi yapanları öne koysak bu kez yapamayanlar üzülür, özgüvenleri zedelenir. O yüzden 29 ekimde bazıları, 23 nisanda diğerleri falan şeklinde öne alıyorum ben hepsini.

Böyle herhangi bir toplulukta
herhangi bir konudan dolayı rahatsız olanların, ortaya bağırarak hakarete dayalı şeyler söylemesinden çok rahatsız oluyorum.

Genelde insanlar da böyle kişilere cevap vermez. Bazen de sen deliysen ben senden daha deliyim diyenler olur ve cevap verir.

Sonra da Seyret cümbüşü. 👏🏻🎊

Üslup bilmeden yapılan her eleştiri hatalıdır.
Üslup bilmeze verilen usulsüz cevap da hatalıdır..

Çok zor olmamalı insanların eleştirilerini edeplice dile getirmesi.
Düzgün fikir beyan etmesi .

Herkes kendine yakışan çizgide konuşur cevap verir.

Hayır sırayla öne koyuyoruz genelde, ben öyle yapıyorum en azından. Diğer türlü boya göre dizsek uzun boylu çocuklar hep arkada olur, üzülürler, cezalandırılmış gibi hissederler. Hateketleri iyi yapanları öne koysak bu kez yapamayanlar üzülür, özgüvenleri zedelenir. O yüzden 29 ekimde bazıları, 23 nisanda diğerleri falan şeklinde öne alıyorum ben hepsini.
Anladım bilmediğim için varsayımda bulundum 🙈.

İlk baş gerçekten alana sırık koymuşlar zannettim çocukları kastettiğini sonradan anladım.

X