bir velinin uslubu siz olsaniz

Benim kızım da sırık ama bende göremiyorum kizimi , yani bu etkinliklerde sadece en öndeki çocukların aileleri çocuklarını izleyebiliyor
Bunun için tartışma çıkması için saçmalık ötesi
Konu sahibi senin konuyu anlatabilme yeteneğin de felaket otesi

kızımın 29 ekim gösterisine gittik. gösteriden sonra bir veli "öne sırıkları koymuşlar, ben kendi çocuğumu izleyemedim. boşuna dans hocası parası verdik" dedi. bağıra bağıra çocuğunu almaya gitti gösteri yerine vs. bir veli de "siz benim çocuguma sırık diyemezsiniz" diye başladı tartışmaya. çocuklara sırık diyen kadın " sırık derken uzun yani, uzun çocukları öne koymuşlar. bunu kastettim" dedi. diğer veli sakin olmuyor bir türlü. kavga eden kişi de yani "çocuğuma sırık diyemezsin" diyen benim samimi arkadaşım. hala sakinleşemiyor. çocuğuma sırık dediler diye. fikirlerinizi merak ettim. üstelik bana diyor ki "senin de çocuğun vardı orada, o laf senin çocuğuna da geldi"..

kizimin 29 ekim gosterisine gittik. gosteriden sonra bir veli one sırıklari koymuslar ben kendi cocugumu izleyemedim bosuna dans hocasi parasi verdik dedi. bagira bagira cocugunu almaya gitti gosteri yerine vs. bir velide siz benim cocuguma sırık diyemessin diye basladi. kadin aciklama yapti uzunlari koymuslar bunu demek istedim dedi ama diger veli sakinolmuyor bi turlu. kavga eden kisi de yani sırık diyen benim samimi arkadasim haala sakinlenesemiyor cocuguma sırık diye. fikirlerinizi merak ettim ustelik bana diyorki seninde cocugun vardi orda o laf senin cocuguna da geldi diye.

Sizi ilgilendiren bir durum yok. Nasıl bir çözüm bekliyorsunuz?

kizimin 29 ekim gosterisine gittik. gosteriden sonra bir veli one sırıklari koymuslar ben kendi cocugumu izleyemedim bosuna dans hocasi parasi verdik dedi. bagira bagira cocugunu almaya gitti gosteri yerine vs. bir velide siz benim cocuguma sırık diyemessin diye basladi. kadin aciklama yapti uzunlari koymuslar bunu demek istedim dedi ama diger veli sakinolmuyor bi turlu. kavga eden kisi de yani sırık diyen benim samimi arkadasim haala sakinlenesemiyor cocuguma sırık diye. fikirlerinizi merak ettim ustelik bana diyorki seninde cocugun vardi orda o laf senin cocuguna da geldi diye.
Sırık yerine uzun boylu yapılı falan denebilir sırık nedir ya ne cahil insanlar var

Yıllarca etkinliklerde ben de aralarda bir yerlerde oldum, genelde sonlardaydım açıkçası çünkü sırık değilim . Ama velim hiç böyle bir şey yapmadı. Dans hocasına para vermemiştik ondan galiba…

Gereksiz boş işler

İkisi de haklı baştan düzgün organizasyon yapılsa bu sorunlar olmazdı.
Çocuklar uzun olsa da ( yaşıtlarına ciddi fark atanlar hariç) arkada görünmüyorlar. Aralarında olsun 5 6 santim. Arkadaşının topuzunu görüyorsun anca. En mantıklısı sabit olmayan bir kareografi yapıp herkesi sırayla öne getirmek.

Çocuklar uzun olsa da ( yaşıtlarına ciddi fark atanlar hariç) arkada görünmüyorlar. Aralarında olsun 5 6 santim. Arkadaşının topuzunu görüyorsun anca. En mantıklısı sabit olmayan bir kareografi yapıp herkesi sırayla öne getirmek.
Küçük yaş grubunda bu pek mümkün değil. Hareketleri yaparken bile karıştırıyorlar yer değiştirmeli karmaşık koreografi versek hepsi birbirine girer 😂 Benimkiler daha düz sıraya giremiyor 😂

iki tarafta hatalı kocaman insanlar ne saçma kavgalara giriyorlar. arkadaşınız küçük çocuklara sırık diyebilen biri olduğu için benim cümleme alınmaz tabiri caizse eşşek kadar insanlar çocuklar karşısında tartışıyor ,kendilerine de utanmadan yetişkin diyorlar bunu çocuk bile yapmaz.

eğer uzun çocuklardan dolayı kendi çocuğunu göremediyse şahıs, orada amaç çocukların birlikte bir amaç için bulunması sultans of the dance gösterisi yapılmıyor . yok içinde çığırtkanlığını tutamıyorsa da uygun bir zamanda öğretmenle konuşsaymış ,veli toplantısında dile getirirdi,orada eli belinde ağızda sakız çen çen konuştuğu için kendi ayarında biriyle kavgaya tutuşmuş. ben duysam birinden öyle bir söz, herkes kendisine yakışanı yapar diye içimden geçirirdim malum aile terbiyesi ,ortamda davranış konuşma uslup önemli bunu bilmeyenle zaten münakaşa edilmezdi.

birdaha kimsenin çocuğuna sırık mırık dememesi gerektiğini umarım öğrenmiştir.

çocuğu sınıfın en uzunu olan veliden sevgilerle...

X