Bir Yudum Sıcak Kahve Molası

Efser

Nirvana
Pro Üye
8 Aralık 2011
40.844
133.218
$image.jpg :nazar::nazar::nazar:
Günün kahfelerini bilikte içelim

Son düzenleme:
Ben bu topiği niye ilk defa görüyorum.:)

Ben de kahveye bayılırım.Akşam üstü nescafe saatim olurdu.Şimdi ramazan içemiyorum ama ramazandan sonra devam.:KK68:

Canım bende kahve sever olarak günün beli aralarında içerim ve genelde kadınlar kulübüne takıldığım zaman mola veririm o zamanlar da esti açtım.Demek tek benmişim dedim kahve molası veren :KK53: hep beraber devam :nazar:

Son düzenleme:
Canım bende kahve sever olarak günün beli aralarında içerim ve genelde kadınlar kulübüne takıldığım zaman mola veririm o zamanlar da esti açtım.Demek tek benmişim dedim kahve molası veren :KK53: hep beraber devam :nazar:

Yok ben de veririm kahve molası.Ama ben bir fincan içerim günde.Azı karar çoğu zarar:)

Son düzenleme:
ben de öyle işte sürekli kahve içerim :) şimdi ise dün ilk kez denedim, iftarda çorba ve salata yedim sadece, sonrasında tatlı niyetine nescafe iyi geldi :)
sahurda da içerim diyordum ama akşamdan uyuyakalmışım :KK43: :KK52::KK52::KK52::KK52:

Sürekli içmek de çok iyi değil.İftardan sonra çay yüzünden fırsat kalmıyor.Ama canım çekti bu akşam içim ben de:)

Yok ben de veririm kahve molası.Ama ben bir fincan içerim günde.Azı kara çoğu zarar:)

:KK3::KK3::KK3::KK52::KK52::KK52::KK52:

X