BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

Su perisi86

Başlangıç 86.6guncel 77.8 ilkhedef 70
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
7.366
16.727
İyi geceler kızlar dün akşam ATV'DE basladi İlk bölümüydü izleyen varmi.?
Sürükleyici bir dizi ikinci fragmanı merakla bekliyorum...

Ben de merak ediyorum bu diziyi izlemmyemedim avlu da var izlediğim ikisi de aynı gün

Dün akşam sahane Bir bölümdü merakla üçüncü bolumu bekliyorum

Yaaa su gaffur ne itici bir karakter olmus

Demirin zuleyhaya bakışları hic bitmesin istedim dizi

Dün akşam sahane Bir bölümdü merakla üçüncü bolumu bekliyorum

Yaaa su gaffur ne itici bir karakter olmus

Demirin zuleyhaya bakışları hic bitmesin istedim dizi
Of nolucak acaba Yılmaz, çok heyecanlı ve korkunç... Hünkar hanım ihbar edip, Züleyhayı Demirle Hollandaya gönderip orda işi pişirmişler gibi gösterecek kız hamile çünkü, millet o gözle bakınca da evlenmek zorunda kalacaklar gibi...

Of nolucak acaba Yılmaz, çok heyecanlı ve korkunç... Hünkar hanım ihbar edip, Züleyhayı Demirle Hollandaya gönderip orda işi pişirmişler gibi gösterecek kız hamile çünkü, millet o gözle bakınca da evlenmek zorunda kalacaklar gibi...
Belkide demir yolda jandarmayi gorup geri dönecek yilmaz tutuklanacak hunkar hanım demirle kizi hollandaya gönderecek
Fragmanı heyecanla bekliyorum

Oglunun kisir olmadigini gostermek icin zuleyha da Hamile hanim bunu biliyor cunku yilmazi iceri aldiracak demirle de evlendirecek.. bence af cikacak yilmaz gelip sok olacak ama cocugun kendinden oldugunu bilmeyecek... Boyle olabilir:)))

Hilal Altın bilek çok güzel bence burna estetik yaptırmış.angelina ya benziyo karagül dizisinde çok begenirdim ayrıca rolün hakkını veriyor bence

X