Birbirimiz İçin Ayetel Kürsi ve Inşirah Okuyalım ♥♥♥

Nefs Nefs Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil Son 3 arkadas icin esmalarimi okudum rabbim kabul etsin geri cevirmesin eger sonra liste devam edecekse ben bu listelik olmayacagim hakkinizi helal edin benden yana varsada helal olsun
Yeni liste olacakmı bilmiyorum fakat bende bu listeden sonra olmayacağım. Helal olsun ozzgeee.

♥♥Kurallarımız ♥♥

1. Liste takibi duzenli olmalı..
2. Mutlaka günlük bildirim yapılmalı...

3. Mazeretli olanların yerine okuma yapmak isteyenler okuyabilir....

4. Okuma yapılırken sıra takibi yapılmalı dua bitmeden bir sonraki arkadaşa gecilmemeli.
5. Toplu okuma yapmayalım lütfen.
6. Sirasi gelen arkadaslarin Duasını ben paylastiktan sonra okumaları yapalım.
7. Okuma yaptigimiz arkadaşı etkiketleyelim mutlaka...
8. Liste hepimizin arkadaşlar lütfen kontrol ederek hakka girmeden devam edelim.
9. Duâ okumak nasip işidir gönüllülük esastır. Özenli olalım.
10. İnşallah bu madde hiç olmaz ama bildirim yapmayan kurallara uymayan arkadaş maalesef liste dışı kalacaktır

♥♥♥ 21 AYETEL KÜRSI 21 NŞIRAH ve
1266 YA ŞAFİ OKUNACAK ♥♥♥:KK200::KK200:

21 HAZİRAN ÇARŞAMBA

@denizkaplan duası :

Alemlerin rabbi, büyük Allahım. Görmekte olduğum tüp bebek tedavisinin başarı ile tamamlanması için, genetiği sağlam embriyonun tez zamanda bulunması için ya şafi isminle şifa ver yarabbim. Sonrasında başarılı bir transfer, sağlıklı bir gebelik ve doğum ile sağlıklı, eli yüzü düzgün, hayırlı, sana kul olacak, salih saliha evlatlar nasip et. Emeğimin, zamanımın, paramın boşa gitmemesi için yardımını esirgeme. Tüm isteyen bayanlara gönüllerindeki evlatları nasip et. Burada benim için okunan duaları ve benim buradaki arkadaşlar için okuduğum duaları sen kabul eyle yarabbim. Amin...

@yumiti duası : Allahim oğluma saglik.sihhat versin zekasi ve motor gelisimi yasitlariyla ayni olsun allahim yatiyirum kalkiyorum hep duami biliyorsun rabbim sen kabul et duama engel gunahim varsa sen affet rabbim eşimin de hayirlisiyla evimize donmesini nasip et rabbim sen büyüksün bana güç kuvvet ver rabbim

@durkan

arkadaşımız için sağlığı konusunda şifalar bulması için dua edelim.

@Nefs

@cansu_tr

@Portakal Sulu Ordek mazeretli

@esest

@ecrinnaz-dlk

@aryalorinn

@Putty

@megos

@5816bursa

@tubatesbih

@Angeel91

O Ozzgeee mazeretli

@hayatin_anlami

@BEYBISIM

@evTik

@Cestlaviee

iki prensesin annesi iki prensesin annesi

@yumiti

durkan durkan
3 arkadaş icin okudum

Yeni liste olacakmı bilmiyorum fakat bende bu listeden sonra olmayacağım. Helal olsun ozzgeee.

Canım son üç arkadaş için aldım dualarımı.
Rabbim kabul etsin.
Sende hakkını Helal Et.
Biraz ara verelim listeye tekrar baslarsak etiketlerim.
O Ozzgeee canım sende hakkını Helal Et. Görüşmek üzere..

♥♥Kurallarımız ♥♥

4. Okuma yapılırken sıra takibi yapılmalı dua bitmeden bir sonraki arkadaşa gecilmemeli.
8. Liste hepimizin arkadaşlar lütfen kontrol ederek hakka girmeden devam edelim.
10. İnşallah bu madde hiç olmaz ama bildirim yapmayan kurallara uymayan arkadaş maalesef liste dışı kalacaktır

21 HAZİRAN ÇARŞAMBA

@denizkaplan duası :

Alemlerin rabbi, büyük Allahım. Görmekte olduğum tüp bebek tedavisinin başarı ile tamamlanması için, genetiği sağlam embriyonun tez zamanda bulunması için ya şafi isminle şifa ver yarabbim. Sonrasında başarılı bir transfer, sağlıklı bir gebelik ve doğum ile sağlıklı, eli yüzü düzgün, hayırlı, sana kul olacak, salih saliha evlatlar nasip et. Emeğimin, zamanımın, paramın boşa gitmemesi için yardımını esirgeme. Tüm isteyen bayanlara gönüllerindeki evlatları nasip et. Burada benim için okunan duaları ve benim buradaki arkadaşlar için okuduğum duaları sen kabul eyle yarabbim. Amin...

@yumiti duası : Allahim oğluma saglik.sihhat versin zekasi ve motor gelisimi yasitlariyla ayni olsun allahim yatiyirum kalkiyorum hep duami biliyorsun rabbim sen kabul et duama engel gunahim varsa sen affet rabbim eşimin de hayirlisiyla evimize donmesini nasip et rabbim sen büyüksün bana güç kuvvet ver rabbim

@durkan

@Nefs OKUDU

@cansu_tr OKUDU

@Portakal Sulu Ordek mazeretli evTik OKUDU :KK200:

@esest OKUDU

@ecrinnaz-dlk

@aryalorinn OKUDU

@Putty OKUDU

@megos OKUDU

@5816bursa OKUDU

@tubatesbih OKUDU

@Angeel91 OKUDU

O Ozzgeee mazeretli aryalorinn OKUDU :KK200:

@hayatin_anlami OKUDU

@BEYBISIM

@evTik OKUDU

@Cestlaviee

@denizkaplan OKUDU

@yumiti OKUDU

@durkan denizkaplan OKUDU :KK200:

♥♥Kurallarımız ♥♥

21 HAZİRAN ÇARŞAMBA

@denizkaplan duası :

@durkan

@Nefs OKUDU

@cansu_tr OKUDU

@Portakal Sulu Ordek mazeretli evTik OKUDU :KK200:

@esest OKUDU

@ecrinnaz-dlk OKUDU

@aryalorinn OKUDU

@Putty OKUDU

@megos OKUDU

@5816bursa OKUDU

@tubatesbih OKUDU

@Angeel91 OKUDU

O Ozzgeee mazeretli aryalorinn OKUDU :KK200:

@hayatin_anlami OKUDU

@BEYBISIM OKUDU

@evTik OKUDU

@Cestlaviee OKUDU

@denizkaplan OKUDU

@yumiti OKUDU

@durkan denizkaplan OKUDU :KK200:

@denizkaplan @yumiti @durkan listeniz bitti Rabbim kabul etsin dualarınızı.

Hayırlı günler hanımlar.
Nefs Nefs
C cansu_tr
Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil
esest esest
E ecrinnaz-dlk
aryalorinn aryalorinn
Putty Putty
megos megos
5816bursa 5816bursa
tubatesbih tubatesbih
A Angeel91
O Ozzgeee
@hayatın_anlamı
B BEYBISIM
evTik evTik
Cestlaviee Cestlaviee
yumiti yumiti
Arkadaşlar sizlere haber veremedim kusura bakmayın sağlık problemlerim var diye hatta üyeliği iptal ettirdim. Şimdi anjiyo oldum.
Üyeliğimi tekrar açtırdım.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah razı olsun sizden.
Benim için okudunuz hakkınızı helal edin tekrar hepinizden özür diliyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum herkese.
Sevgiyle kalın.

Hayırlı günler hanımlar.
Nefs Nefs
C cansu_tr
Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil
esest esest
E ecrinnaz-dlk
aryalorinn aryalorinn
Putty Putty
megos megos
5816bursa 5816bursa
tubatesbih tubatesbih
A Angeel91
O Ozzgeee
@hayatın_anlamı
B BEYBISIM
evTik evTik
Cestlaviee Cestlaviee
yumiti yumiti
Arkadaşlar sizlere haber veremedim kusura bakmayın sağlık problemlerim var diye hatta üyeliği iptal ettirdim. Şimdi anjiyo oldum.
Üyeliğimi tekrar açtırdım.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah razı olsun sizden.
Benim için okudunuz hakkınızı helal edin tekrar hepinizden özür diliyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum herkese.
Sevgiyle kalın.
Şimdi nasılsın? Geçmiş olsun.

X