...Birbirinden Şık Primanova Banyo Aksesurları...

İzmit'te satılan yerleri buldum şeymacımmopuyorumnanaktan

CARREFOUR-SA

KOÇTAŞ

REAL HİPERMARKET

TEPE HOME MOBİLYA

MEHMET ORHON (ORHONLAR)

ewt bende uğur böcekli çiçekli takımı kullanıyorum klozet kapakları şahane görünüyo banyomu çoook seviyorum bunlarla cıvıl cıvıl inanın verdiğiniz parayada değiyo çokta diil fiyatları

ewt bende uğur böcekli çiçekli takımı kullanıyorum klozet kapakları şahane görünüyo banyomu çoook seviyorum bunlarla cıvıl cıvıl inanın verdiğiniz parayada değiyo çokta diil fiyatları
uşakta nerden aldınız?ben bulamadım baktım bi kaç yere ama?

Son düzenleme:
Elifcim bende yazdıktan sonra baktım gördümde gidip gezmek lazım bu arad çok şıklar dimi hoşuma gitti yani...

çok güzelller. evin tadilatından sonra üstünde zunca düşünüp birini beğeneceğim .
çok zor olacak karar vermek.bu arada arkadaşım emeğine sağlık.

5ai5bo.jpg

bu banyoyu çok beğendik banyoyu yenilerken bunu az çok örnek alacağız
sizce bu takımlardan hangisi bu banyoya yakışır.

ya hepsi süperyaaaaa..çok beğendm ama nasıl karar vericez bu kadr seçeneğin arasnda..

klozet takımlarında fazla birçeşit bulamıyorum mavi düşünüyorum deniz taşlısı varya internetten siparişi nerden verebilirim yada hangi mağaza

bittim bittim siyah rengin hastasıyım ama diğerleri de çok hoş emeğine sağlık arkadaşım

Emeğine sağlık...Hepsi birbirinden güzel banyom siyah beyaz olduğu için siyah yada beyaz olanlar ilk tercihim...Çok beğendim tekrar emeğine sağlık arkadaşım

X