Piercing, Hızma BİRDEN FAZLA KULAK DELDİRENLERİN Yorumları

kulağınıza 2. bir delik veya daha fazla deldirdiniz mi ?

• evet

OY: 586 90,7%
  • hayır

OY: 60 9,3%

• Ankete Katılan
    646
sağ kulağımda 3, sol kulağımda ise 2 tane delik var.. küpe takmayı çok seviyorum :KK16:

taslı tuslu sallantılı kupe takmayı cok severim bende sag kulagımda 3 sol kulagımda 2tane var

benim solda üç, sagda iki..küçük taşlı küpeler takıyorum, yada kücük halka küpe 3 tane güzel oluyor..

Sağda 3 solda ise 1 tane deliğim var..Bebekken sağ kulağımı çok geriden delmişler.. sola eşit olması için onun önüne deldirmiştim bir tane :KK70: sonra bitanede arkasına :KK1:

kızlar selam dün sağ kulağımı 2 yerden deldirdim.Eczacı 3 gün suya değirme dedi.malum yaz ve duş almak istiyorum.:KK53:Bir zararı olur mu sizdemi 3 gün su değirmediniz?

Benim sağ kulağımda 3, sol kulağımda 2 tane delik var. Ve deldirirken, deldirikten sonra hiç acı falan duymadım.. Gayet rahat atlattım. İlk deliklerim sadece bebeklikten kalan hep küpe takınca iltihap olur oda küçük birşey.. Hep eczanede deldirmişimdir hiç bi zaman şunu yapma,su sürme gibi birşey denmedi ama tabi deldirdiğiniz gün su sürmemeniz daha doğru olur.. Uğraşmayında. Kendi haline bırakın. Uğraşrısanız iltihap kapar.

arkadaşlar 4 ay önce sağ kulağıma 2.deliğimi deldirmiştim şimdi ona 3.yü solada 2.yi deldirmeyi istiyorum eczaneye gidicem fakat korkuyorum 3.deliği delerlerken acır mı? sert bi tabakaya denk geliyo birazcık

arkadaşlar bana yardımcı olun nolur.bugün kulağımı deldirdim sağ kulağıma 3.deliği solada 2.yi fakat sanki tuhaf durdu yada delme şeklindenmi dolayı böyle?
yoksa kadın yerini mi bilememiş bir bilen varsa lütfen. teselli edin
buda resimim;
sağ kulağım 3.delik yeni olan zaten belli oluyordur;;
$PIC00072.jpg :KK5:

Bende de 7 tane deLik vardı kuLak memesinde bir sorun yaşamadım 1 haftaya kadar iyiLeşme süreci var zaten en son kıkırdağımı deLdirdim deLinirken acı hissetmedim kuyumcu da deLdirmiştim yaLnız 1 sene kuLLanabiLdim 1 senenin sonunda yanLış küpe seçiminden doLayı iLtihapLanma oLdu bayağı bir şişti kuLağım yara oLdu derken dayanamadım çıkardım 3-4 gün içinde iyiLeşti ama deLik kapandı tabii :85:

kızlar merhaba..

5 gün önce kulağımı deldirdim... kulağım felaket acıyor.. ve biraz olsada kanama başladıı.. kulağımda hafif bi şişlik war.. 1. delik zaten vardı üstünee 2. ve 3. delik deldirdim.. çok acıyorr..

aranızda daha önce deldirmiş warsa.. bana bir takım önerilerde bulunabilirmi..

gümüş küpe tak diyorlarr..gümüş küpe asidik etki yaratıpp kulağımda tetenoz yaratır etkisinden korkuyorum...neyapmam lazım bilgisi olanlarr yazabilirmi..

saygılarımla çiğdem..a.s.

SeLam canımm bende 2.yi deldirdim qeçen sene ama hiçbişi olmadı uyuşturmadılar bile yani hiç zorluk çekmedim.2 gün durdu ve sürekli değişiyodum küpelerimi demekki senin cild hasassmış ama korkma önemli bişi deil qeçer.. Geçmş oLsun

ay ben korkarım acır diye benim canım çok tatlıdır gelemiyorum böyle şeyleree :KK53:

kızlar iki kulağımda toplam 9 delik var ve hiç birinde sorun yaşamadım çünkü önemli olan delinirken takılan küpenin uzun süre kulakta kalması delindiği gibi ertesi gün farklı küpe takarsanız bir ton sorun yaratır ve bir gün hiç dokunmamak gerekiyor. erkesi günden itibaren 1 hafta kadar küpeyi çevirip döndürmek ki öylece kalmasın.

canim, ben kulagima piercing yaptirmistim.. bir ara mikrop kaptirdim uzun sure ustune yatamadim cok aciyordu sismisti de.. sonra oksijenli su ile sil dediler hergun pamuga oksijenli su dokup orayi yavasca ova ova temizledim birkac gun icinde tamamen gecti ve iyilesti. mutlaka oyle yapmalisin canim hic vakit kaybetme cidden ise yariyor

Arkadaşlar benim sağ kulağımda dört, sol kulağımda ise üç delik var. Yaptırdıktan birkaç gün çok hafif ağrı çektim ama ondan sonra hiçbir şey olmadı. Ne acıi ne de ağrı.
Şimdi tragus denilen yeri istiyorum ama endişelerim var.

Iki kulagimda da ikiser delik var. Ikincileri ben kendim delmistim cocukken :KK70:

iki derken üc derken alip basini gider .... bagimlilik durduramiyorum kendimi:KK43::KK43: ama cok seviyorum:KK70:

su an tragus a gecmek üzereyim....

benim de çok ağrımıştı 2.:KK30: kapanması için uğraşıyorum şimdi:KK19:

5 tane birdne var bi kulağımda ama insanın hevesi geçiyor, üşeniyorum hepsini doldurmaya:KK66:

benim kulaklarımda toplam 8 tane delik var sağ kulağımda 1 tane kıkırdakta 4 ü sıra sıra sol kulakta da 3 tane :)) çok şık duruyor ama her zaman bütün delikleri kullanmıyorum :)

Burada herkesin 3-2, 3-1 falan. Ama benm kulak mememde fazla yer olmadığı için 2-2 deldirebildim ancak :2:
1 hafta oldu deldireli ve daha hiç çıkarmadım küpeleri. Bana 20 gün hiç çıkarma dediler ama kendime güzel küpeler aldım bugün. Artık çıkarsam ne olur ki acaba :26:

X