Piercing, Hızma BİRDEN FAZLA KULAK DELDİRENLERİN Yorumları

kulağınıza 2. bir delik veya daha fazla deldirdiniz mi ?

• evet

OY: 586 90,7%
  • hayır

OY: 60 9,3%

• Ankete Katılan
    646
benimde sol kulakta 4 kıkırdagında 2 sag kulakta 1 olmak üzere 7 deligim var hiçbirinde sorun yaşamadım hepside tabanca ile gümüşçüde delimdi iyiki varlar diyorum hala :)

benim kulaklarımda birer tane küpe var
ucuz küpe taktığımda hemen yara oluyor
şimdi bi tarafı 3
bir tarafı 2 yapmak istiyorum
gümüşte böyle bir sorun olmaz değil mi

ben geçen kış kulağımı deldirdim çok iltihaplandı şişti krem sürerken bayılıyodum kusuyodum sinirlere gelmşti heralde hala duruyo çıkarmadm küpeyi ama yine arasrra ağrı yapıyo 1 yıl oldu hala geçmedi .s

geçen ay kulağıma 2.deliğimi deldirdim kızılay dünya bazaarda. biraz kanadı, sonra çok acımaya başladı, 3 4 gün sonra çıkardım sonra da çok acıdığı için takamadım, araya zaman girdi ve delik kapandı, sonra tekrar gittim deldirdim ve iltihap oldu ve aynı acı tabi. Bactroban adlı kremi kullandım ve çok iyi geldi arkadaşlar aynı sorun varsa öneririm eczaneci tavsiye etti çünkü. Ve şimdi geçti :)

Bende güzel küpeler alıyorum takmak istiyorum onu fakat ah bu kulaklar izin verse :KK43: bundan 3 yıl önce deldirmiştim kulağımı ve öyle bi iltihap sarmıştıki heryerini 3 ay akıntıyla uğraşmıştım birde kaşınırdı.tabi ilaç vs derken lanet olsun deyip atmıştım küpeleri.Şimdi yeni küpeler aldım kızılayda deldirdim kulağımı inşallah böyle bir sorunla karşılaşmam artık

Liseye yeni başladığım sıralarda deldirmiştim üçer tane o zaman çok heves etmiştim kuyumcuya tabancayla çok acımamıştı ama bir gün kırmızı kulaklarla gezmiştim:KK53: imitasyon küpeler yara ediyor gümüş küpelerim var minik hiç çıkarmam onları kullanırım hep :))

Son düzenleme:
Liseye yeni başladığım sıralarda deldirmiştim üçer tane o zaman çok heves etmiştim kuyumcuya tabancayla çok acımamıştı ama bir gün kırmızı kulaklarla gezmiştim:KK53: imitasyon küpeler yara ediyor gümüş küpelerim var minik hiç çıkarmam onları kullanırım hep :))

Gümüş küpelerde çeşit dışardakiler kdar fazla mı ?Ankara'da ya da başka bir şehirde nereden alabiliriz gümüş küpeleri ?

çok pahalıymış gümüş küpeler.100 tl ye 25 tane hoş küpe sahibi olabiliyorken kulağı iltihaplanan nadide kesimden olup bir küpe takmak :KK43: Berbat bir durum

arkadaşlar acil cevap verirseniz sevinirim.ben bugün sağ kulağıma ikinci deliğimi deldirdim.yalnız şöyle bir sorum var şimdi eski deliklerime imitasyon küpe takabilirmiyim yeni delinen yere bir sakıncası olur mu yoksa iyice geçene kadar tek küpeylemi dolaşıcam hiç değilse sol kulağımdaki eski deliğe imitasyon küpe takabilirmiyim

efenim bendeniz tam 18 yaşına kadar sıfır kulak deliğiyle yaşamış bir insan evladıyım. Taksim'deki bir gümüşçüden kulaklarımı deldirmiştim ve ilk tabanca küpelerini çıkarana kadar akla karayı seçtim, afedersiniz içinizi kaldırmak istemem ama resmen kulaklarımdan sökerek çıkardılar. tabi sonra delikler kapandı ben tövbe ettim küpeye...
yıl oldu 2011, bir gün eşime çok kızdım, gittim Bayrampaşa daki bir gümüşçüye, sola 2, sağa 1 delik deldirdim o gazla...ve inanır mısınız tabanca küpelerini rahatçana kendim çıkardım ve ucuz bi milyoncu küpesi de dahil her türlü küpeyi sorunsuz takabiliyorum ( maşallah diyelim ) arada bi yine dellenip 3+2 yapsamı diyorum ama vazgeçiyorum sonra

benim zaten deli cesartim meşhurdur, geçen gün de kendi kendime gittim dövme yaptırdım zart diye :)

Merhaba, kulaklarımdan birinde 3 birinde de 2 tane delik var. 5-6 yıl filan oluyor, ayrı ayrı zamanlarda deldirmiştim hepsini aklımda ermiyordu o zamanlar pek :KK70:
Neyse şimdi 3 tane yan yana toplu/taşlı vs küpe takınca bakıyorum deliklerin hepsi acayip orantısız, biri anyada biri konyada :KK70: fena kötü yani. Sorum, bu delikleri düzeltmek mümkün mü? Yani ortadaki deliğin 1-2mm yanından deldirsem de ortadakini iptal edip yeni deliği kullanabilir miyim? Böyle bir şey deneyen oldu mu?

17 yaşına kadar kulağımda delik olmadan nasıl durdum bilemiyorum :) Daha sonra kuzenim ile gaza gelip kulağımızı deldirmeye gittik, o delme küpesi ile 1.5 ay gezindiğimi biliyorum çıkartmaktan korkup (tek kulağımı deldirdim ilk önce)

daha sonra kendi kendime gaza gelip o delme küpesi ile 5 tane delik açtım kulağıma :) 6. yı da açsam mı ? :)

Sağ kulağımda 2 solda 1 delik var

3+2 yapmak isterim ama izin yok :KK43: :KK43:

benimdee solda 3 sagda 2 delik varr gel görkiii bomboş dolanırımm :KK37:

solda 4, sağda 3 ve sağda 1 kıkırdak deliğim var, hepsiyle de çok mutluyum:) 8 deliğimde 1 i hariç hiç sorun yaşamadım, sağ 3. deliğim çok sorunlu, yıllardır var kendisi, 2 gün küpesiz kalrsa kapanır,1 gün takmayı unutursam tıkanır

Benim sag kulagimda 4 sol kulagimda 2 kikirdak 2 asagida olmak uzere 8 delik var kikirdaklarimin ikisinide bugun deldirdim tabancayla deldirdim deldirdikten sonra denge problemi yasadim sonra agrisi gecti derken agri tekrar basladi 1 2 hafta oluyormus agri cikarmaya korkuyorum deldikleri uc cok guzel zaten top kupeler kuyumcuda deldirdim 7.5 liraydi cok memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X