Piercing, Hızma BİRDEN FAZLA KULAK DELDİRENLERİN Yorumları

kulağınıza 2. bir delik veya daha fazla deldirdiniz mi ?

• evet

OY: 586 90,7%
  • hayır

OY: 60 9,3%

• Ankete Katılan
    646
Ben öğrenciyken 2.3.yü deldirmiştim ama hiç bir şey hissetmemiştim.Küpeleri 1 hafta hiç çıkartmamıştın, hiç sorun yaşamamıştım.Ama benimle birlikte ev arkadaşım 2.cisini deldirmişti ama onun kulağı şişmişti ve iltihaplanmıştı.Sanırım herkesin cilt yapısı farklı reaksiyonlar gösteriyor.

valla benim kıkırdakta bile 2 tane delik var kulak memesindede 4 tane yani bir kulakta 6 delik .
:):) ama allaha şükür hiçbir sorun olmadı

ay bende 3 deliği deldirdim ama böle bişi yok yaa.üzerine yatamadım ..diğerlerinde böle olmadı.. en iyisi altın küpe .. zate bana sahte küpe alerjı yapr ..sağlam deliğe bile.. iyileşene kadar canım cıktı ve 1 ay oldu halen daha küpe takarken canın acıyo nerden deldirdim bee !!!

benimde sağda 3 solda2 kıkırdakta 1 tane delik var
bendede şişkinlik iltahap oldu ama sonra geçti...

benim de ikinci delik çok canımı acıtmıştı.
şişirmişti kulağımı,kızartmıştı. birkaç güne geçiyor acısı merak etme.. geçmiş olsun

2, ve3,yü deldirdiğimde çok canım acıdı aynı gün deldirdim kız kardeşim hep dalga geçti kangren oldu kulağın diye sonra dayanamayıp çıkardım .kulak yapısına göre değişir deldirme işi çünkü bazılarının kulak memeleri kısa oluyor benim ki gibi kardeşimin bi kulakta 5 delik var
tabiki zararı varmış bende deldirdikten sonra duydum sırt ağrısı yapıyormuş ve bütün
organları etkileyebiliyormuş sanırım tv de bi doktor anlatıyordu.herşeyin fazlası zarar

benim kulaklarımda birer delik vardı daha sonra sağ kulağıma 2 tane sol kulağıma bir tane daha deldirdim aynı anda toplam 5 delik oldu ama senin ki gibi bi acıma ve kanama olmadı ilk iki gün baya bi yandı ama o kadarda olur deldirdiğimde takılan küpeleri bir hafta hiç çıkartmadım eğer küperi çıkarttıysan o yüzden mikrop kapmış olabilir biraz acır ama kolanyayla güzelce temizle ve krem sür bir kaç güne birşey kalmaz :) geçmiş olsun...

suan kulagmda 6tane delık var bastan sona kadar kıkırdakta dahıl delinmiş durumdayım:) bnce hiç acımıyo ama bephantene sürün temız tutun

ben eczanede önce 2. deldirdim fazla acımadı sonra çok yandı 3 ve 4 deldirim dedim deldirdim çok acıdı busefer takamadım çıkardım hemen kapandı walla

slm bende 5tane deldirdim belki tuaf gelecek ama tükürk sürersen iyi geliyor birde bepanten kremi

Bu topiği görmemişim. Benim de sol kulağımda,bir tanesi tepede olmak üzere, yedi tane delik var. İlk zamanlar kıkırdak acıyor ama sonra iyileşiyor işte...:smiley-cool:

evet bendede 5 tane delik var canımsengözlerimebaksanabyerimseniben

valla ben şuan 19umdayım 14 yaşındayken deldirmiştim kulağımı bitanesinde 6 tane delik var..ne yanma ne kanama oldu hiçbiri kapanmadıda kaç yıl oldu asla küpe takmadan bakkala bile gitmiyorum ama diğer deliklere öle sık sık takmıyorumda küpe..arada saçlarımı at kuyruğu yaptığımda takıyorum küçük kalpli küpelerim var sıra sıra takıyorum çok cici duruyo..hiç bişide süremedim..yok gümüş takmazsam kötü olur altın takmazsam kötü olur durumlarıda yok..

arkadaşlar benim sağ kulağımda 3 tane var hiçde acımadı ama sol kulağımdada 2 tane vardı üstteki kapandı aslında yarısı giriyor ama arka tarafından çıkmıyor çok da oynadım sinirlerim bozuldu sağ kulağımda 3 sol kulağımda 1 tanecik küpe kıro gi,bi geliyor bana kulağımı açmaya çalışıorum kupeyle arka tarafını olmuyor ustune tekrar deldirsem bişi olurmu veya acırmıı?? kulağında bir tarafında 3 birtrafında 1 deliği olan varmıı:KK70:

benimde bi kulagimda 3 delik vardi digerinde 2 suan sadece birer delik kaldi oda yetiyo bana

diger delikler zaman gectikce cok gereksiz gelmeye basladi
genclik hevesi iste gelip geciyo dönem dönem

yani bir kulağında 3 diğer kulağında 1 ya benim gençlikl hevesi fln değil ya süsü seviyorum :)

ben de lise 1deyken bir kulağıma 3 delik ve kıkırdağımı deldirmiştim 1 sene falan kullandım sonra hiç takmadım şimdi kapandılar ama kıkırdağım hafif kırık gibi ve deliklerden biri beze yapmış gibi dıştan gözükmese de elleyince hafif şişlik var senelerdir geçmiyor benneyaptımki şimdi sadece birer tane kulak deliğim var o kadar. he bir de burnum delik.

Kıkırdağı deldirmek çok acıtıyo göze almayan denemesin bence.ben ilk gün uyuyamadım acıdan.ama 1 sene fln hiç abse olmadı nası olduysa 1 sene sonra kanamaya başladı kapattım ben de.hem 7 delik neyime yetmiyo:)bi de tek tarafı deldirenler solu deldirsin çünkü insanlar genelde sağ taraflarına yatar acımasın yazık:))
Bu arada tetanoz öle gümüş küpeyle fln olmaz.bakteri bulaşmışsa kulağına yada küpeye ve senin aşıların eksikse olabilir.Bu bakteri hayvan dışkılarında olan bişi genelde bulaşmas öle kulağına hemen:)))Temizliğine dikkat edersen korkmana gerenk yok

arkadaşlar benim sağ kulağımda 3 tane var hiçde acımadı ama sol kulağımdada 2 tane vardı üstteki kapandı aslında yarısı giriyor ama arka tarafından çıkmıyor çok da oynadım sinirlerim bozuldu sağ kulağımda 3 sol kulağımda 1 tanecik küpe kıro gi,bi geliyor bana kulağımı açmaya çalışıorum kupeyle arka tarafını olmuyor ustune tekrar deldirsem bişi olurmu veya acırmıı?? kulağında bir tarafında 3 birtrafında 1 deliği olan varmıı:KK70:

benimde sol kulakta 3 delik var sağ tarafada geçen hafta ikinciyi deldirdim ama çok acıdı küpeyi çıkardım az önce denedim kapanmış yarısı giriyor arkadan çıkmıyor yani aynı sorun bendede var sağ kulak 3 sol tek

X