Birden kararan hayatim

Hayattanbikmis

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
54
11
28
Merhaba ben zaten problemli bi kizdim sonra birine aşık oldum baglandm ve onunla birlikte oldum benden kan gelmedi bu benm için son derece önemli bi şey olmasına rağmen evlenmeden onunla bunu yasadm üstüne ustuk kanda gelmedi her şey güzel olacak drken her şey mahvoldu inandırmak mümkün değil doktor deseniz doktor da belli olmuyormus sanirm üzerinden 1 ay geçti çünkü ve defalarca yaptık seni böyle kabul ettim dedi bana ama ben ilk onla oldum ondan başkasıyla olmamda mümkün değil soyleyince bile iğrenç geliyor şuan bütün pskolojim darmadağın antidepresanlar kullaniyorum gece gündüz istahim hiç yok hep uyumak istiyorum yatalak gibi oldum intihar dusunuyorm oda çare değil bi dünya acı cekiyorm pskolog imkanm olmadığı için buraya yazdım içimi dokmem gerekliydi

Dur bi sakin ol ne ne demek intahar etmek istemek.kime neyi kanitlamaya calisiyorsun aptal msin kendine gel sen bi defa soyledin kabul etmezse kendi bilir..illa kan geleck die birsey yok.o istedigi icin degl ama kendin rahatlaman icin bi dr git belki fazlasyla esnektir..bumu yani yasama sebebin daha yasin kac bi dunya guzellik seni beklerken sen kendini ne icn koreltiyorsn bu kdr

Öfff gına geldi artık aynı mesele fakat farklı kişiler. Cidden siz kızlar kendinizi bu kadar mı sevmiyorsunuz?
Bir de hayatım karardı demiş ya! Hem de iki damla kan gelmediği için!:KK57:
Daha dur sen daha kararan bir şey yok, sana haksız yere yaftayı yapıştırıp seni böyle(!) kabul eden adam daha sana neler yapacak, o zaman aydınlığı karanlığı göreceksin sen!
Böyle kabul etmişmiş, böyle ne ya? Böyle dediği ne, sana defolu diyor farkında mısın? Bir de lütfetmiş gibi kabul ediyormuş.
Sana bu lafı dediğinde ben seni bana bu lafı dediğin için kabul edecek miyim acaba deyip çıkacaktın.
Ama nerede sende o sağduyu, cesaret! Seviştin ya hani, mecbursun güya şimdi. Ondan artık canına da okusa he dersin artık. Geçmiş olsun şimdiden, iyi kararmalar sana.
Madem senin için cinsellik bu kadar yasak, kırmızı çizgiler ardında o zaman ne demeye yasağı deliyorsun? Şimdi de böyle yok intihar bilmem ne sayıklayıp duruyorsun?
O heriften ayrılıp gözünün önüne bakman gerek, tek tavsiye bu olur. En azından daha fazla defolu dedirtme kendine, azıcık saygın olsun şahsına.
Dipnot: Çok ağır antidepresanları özel reçetesiz alamazsın, alsan alsan bir iki marka var onları alırsın. Onlar da doktor tavsiyesi olmadığı için bir halta yaramaz. Yan etkileri ile mala çevirir adamı ancak, üzerine bir de kilo alır bidon gibi olursun.

Ya böyle yaptığı için canım yanıyor cevap bile vermek istemiyorm arama falan diyorm ozamanda ilk erkegn ben olsam böyle davranmazdin ben en az 6-7. Erkeginimdir senin dedi uzak dursam böyle oluyor yakın dursam aynı kötü laflar benmde hatalarm oldu ama ben onunla bunu yasadm bundan daha önemli olan bi şey yokki ailemle bile tanıştırdım:KK43: bu arada kimligim gizli değil mi kizlar

madem seni oldun gibi kabul ederim diyo o zaman kanın hesabınıda yapmıcak çok meraklıysa git jinekoloğa belki zar esnektir zaten öle bişi varsa söler doktor madem kan meraklısı bu kadar kesin kendisini baksın kanına teallam

Ya böyle yaptığı için canım yanıyor cevap bile vermek istemiyorm arama falan diyorm ozamanda ilk erkegn ben olsam böyle davranmazdin ben en az 6-7. Erkeginimdir senin dedi uzak dursam böyle oluyor yakın dursam aynı kötü laflar benmde hatalarm oldu ama ben onunla bunu yasadm bundan daha önemli olan bi şey yokki ailemle bile tanıştırdım:KK43: bu arada kimligim gizli değil mi kizlar
Evet gizli.s..basackasin bidshada muhatap olmayacaksin

Senin yerinde olsaydım olayın hemen ertesi doktora onunla beraber giderdim ama doktordan tek cıkardım.O dakika ona yolu verirdim.

Bu arada yanlış yazmışim seni bu halinle değil seni her şekilde kabul ediyorm dedi pardon moral bozukluğundan yanlış yazmışim gerçi aynı kapıya çıkıyor ama yinede net olsun diye yazdm

Merhaba ben zaten problemli bi kizdim sonra birine aşık oldum baglandm ve onunla birlikte oldum benden kan gelmedi bu benm için son derece önemli bi şey olmasına rağmen evlenmeden onunla bunu yasadm üstüne ustuk kanda gelmedi her şey güzel olacak drken her şey mahvoldu inandırmak mümkün değil doktor deseniz doktor da belli olmuyormus sanirm üzerinden 1 ay geçti çünkü ve defalarca yaptık seni böyle kabul ettim dedi bana ama ben ilk onla oldum ondan başkasıyla olmamda mümkün değil soyleyince bile iğrenç geliyor şuan bütün pskolojim darmadağın antidepresanlar kullaniyorum gece gündüz istahim hiç yok hep uyumak istiyorum yatalak gibi oldum intihar dusunuyorm oda çare değil bi dünya acı cekiyorm pskolog imkanm olmadığı için buraya yazdım içimi dokmem gerekliydi
neden hala onunla olmaya devam ettinki? bi iki damla kan için böle davranan Allah korusun hamile kalırsın napar kimbilir ben senin yerinde olsam madem meraklı giderdim onla doktora doktora doktor zaten uygun şeyi söler sonrada basardım tekmeyi

Keşke kızlar keşke o an direk doktora gidelm deseydm ama tam olarak inanmadığını düşünmemiştim o an keşke aptal kafam böyle bi şey oldu madem git doktra onu da yapmadm gururum kırıldı ben böyle uzak duruncada ilk erkegn ben olsaydım böyle yapmazdn diyor aciklayncada inanıyorum diyor ama kavgamizda böyle oluyo. iki damla kan ama çok kötü bi bunalıma girdim ben bunu aşık oldgm insanla yaşamak istedm yasadm ama sonuç böyle oldu darmadağın oldum

Bu arada yanlış yazmışim seni bu halinle değil seni her şekilde kabul ediyorm dedi pardon moral bozukluğundan yanlış yazmışim gerçi aynı kapıya çıkıyor ama yinede net olsun diye yazdm
Yahu kabul edilmicek ne var zaten ortada? Afedersin it misin uğursuz musun sen? O kim oluyor da kabul ediyor ki.Kızlar Allah aşkına kendinizi böyle ezdirmeyin şu erkeklere lütfen diyorum.

Aynen ayni kapi cnm kim ki o sen mal msn kabul edio etmese nolucak kendinize boyle muameleyi nsl yapiriyisuniz ya hayat bundan ibaret degil.yol ver gitsin .simdi senin icin hayatn bi anlami yok saniyosun ama oyle degil cnm kendinn kiymetini bil kimse icn dogurmadi snan seni

Değerini iki damla kana endeksleyen bir kızımız daha..
He canım kan gelmeyince bitiyorsun, bütün hayatın kararıyor, intihar falan anca temizler. Onda da günahkar gidiyorsun ama bunu göz önünde bulundur.

Ben evlendim, kan 1 ay sonraki ilişkide anca geldi. Ben o zaman önce kendimi sonra eşimi öldürseymişim. Karşındaki adam senden iyi biliyor seni. Eşim oturdu bana anlattı kimi insanda olmazmış bile şaşırma, gizli saklı üzme sakın kendini diye. Sen şimdi bi hata ettin birlikte oldun, hemde öyle bir hödükle! Allah aşkına bi kendine gel!

kimliğin belli değil korkma
ama neden seni hayat kadını yerine koyan adamla hala defalarca yapmaya devam ediyorsun
sil at hayatından değer mi antidepresanlara bağlamaya

X